drzewo genealogiczne genealogia znaczenie nazwisk

   

   

INDEKS NAZWISK - Szlachta wylegitymowana w Królestwie Polskim w latach 1836-1861(1867)

Źródło
Elżbieta Sęczys Szlachta wylegitymowana w Królestwie Polskim w latach 1836-1861(1867),

Wykaz nazwisk wg książki pod tym samym tytułem opracowanym jako pierwszy z 5-ciu tomów  (Warszawa 2000) w serii Szlachta polska. Publikacja wydana we współpracy Wydawnictwa DiG, Polskiego Towarzystwa Heraldycznego i Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych.

Do nabycia: zobacz ZAKUPY.

Indeks
NAZWISKO (przydomek) h. herb (4513 nazwisk):

ABCZYŃSKI h. Habdank
ABŁAMOWICZ h. Habdank
ABRAMOWICZ Skarbek h. Habdank
ABRAMOWICZ h. Strzała
ACHMATOWICZ Murza Bilał h. Achmat
ADAMCZEWSKI h. Dąb
ADAMOWICZ h. Leliwa
ADAMOWSKI h. Jastrzębiec
ADAMSKI h. Jastrzębiec
AKSAMITOWSKI v. AXAMITOWSKI z Aksamit h. Gryf
ALCYATO h. Łosień
ALEKSANDROWICZ h. Aleksandrowicz
ALEKSANDROWICZ h. Szpada
ALFONCE h. Sentomerski
d'ALOY h. Złoty Orzeł
AMANDOWICZ h.
AMBROŻEWICZ h. Wąż
AMSZYŃSKI h. Rawicz
ANDRYAŃSKI v. ANDRYJAŃSKI h. Rubiesz
ANDRYCHIEWICZ h.
ANDRYCHIEWICZ h. Róża Czerwona
ANDRZEJEWSKI h. Prus I
ANKOWSKI h. Gryf
ANKWICZ z Posławic Skarbek h. Abdanek
ANTONOWICZ h. Andrault de Buy
ANTOSZEWSKI h. Poraj
ANTUSZEWICZ h. Krzywda
APANOWICZ h. Gozdawa
APOZNAŃSKI h. Poźniak
ARCZYŃSKI h. Sulima
ARKUSZEWSKI h. Jastrzębiec
ARNDT h. Brochwicz
ARNDT h. Puchacz
ASMAN h.
AUGUSTOWSKI h. Prus III
AZULEWICZ h. Azulewicz
BABECKI h. Cholewa
BABIŃSKI h. Bojcza
BABSKI h. Radwan
BACCIARELLI h. Bacciarelli
BACHMANN h.
BACZEWSKI h. Lubicz
BACZYŃSKI h. Sas
BADENI h. Półjednorożec
BADER h. Myśleniec
BADOWSKI h. Doliwa
BADOWSKI h. Poraj
BADOWSKI h. Sas
BADYŃSKI h. Jelita z odm.
BAGIEŃSKI v. BAGIŃSKI h. Ślepowron
BAGNIEWSKI h. Pomian
BAJER h. Leliwa
BAJER v. BAYER v. BEYER h. Leliwa
BAJKOWSKI h. Lubicz
BAKAŁOWICZ h. Bakałowicz
BAKKA h.
BALICKI h. Ostoja
BALICKI h. Topór
BALIŃSKI h. Jastrzębiec
BALIŃSKI h. Przosna
BAŁANDOWICZ h. Habdank
BANDTKIE h. Stężyński
BANIAKIEWICZ v. BONIAKIEWICZ h.
BAŃKOWSKI h.
BAŃKOWSKI h. Ostoja
BARANIECKI h. Sas
BARANKIEWICZ h.
BARANOWSKI h. Odrowąż
BARANOWSKI h. Ostoja
BARANOWSKI h. Runo
BARANOWSKI Tuchan Murza h. Tuchan
BARAŃSKI h. Łodzia
BARAŃSKI h. Pobóg
BARCICKI h. Lubicz
BARCIKOWSKI h. Jasieńczyk
BARDZIŃSKI h. Habdank
BARDZKI h.
BARDZKI h. Orla
BARTHEL h. Wejdenthal
BARTOCHOWSKI z Bartochowa h. Rola
BARTOLD v. BARTOŁD h. Grzymała
BARTOŁD h. Grzymała
BARTOSZEWSKI h. Jastrzębiec
BARTOSZEWSKI h. Sulima
BARWIŃSKI h. Achinger
BARZYKOWSKI h. Jasieńczyk
BASIŃSKI h. Prawocza
BATOGOWSKI h. Radwan
BATOWSKI h. Zęby
BATYCKI h. Nałęcz
BAUDOUIN de COURTENAY h.
BAUR h. Leliwa
BĄDKOWSKI h. Zagłoba
BĄDZYŃSKI h. Junosza
BĄKIEWICZ h. Topór
BĄKOWSKI Jaksa h. Gryf
BECZKOWICZ h. Beczka
BEDLIŃSKI h. Wieniawa
BEHM zobacz BEM h.
BEDNARSKI v. BEDNAWSKI h. Prus
BEKANOWSKI h. Lubicz
BELEJOWSKI h.
BEŁDOWSKI na Bełdowie h. Jastrzębiec
BEŁKOWSKI h. Jastrzębiec
BEŁZA h.
BEM h. Bem
BENEDYKTOWICZ h. Bełty
BENTKOWSKI v. BĘTKOWSKI h. Prawdzic z odm.
BENTKOWSKI h. Prawdzic
BERENS h. Berens
BERENT h. Puchała
BERENT h. Taczała
BEREZA h. Prawdzic
BEREŹNICKI h. Sas
BERGMAN h. Bergman
BERNEAUX h. Pikardi
BERNSDORFF h. Bernsdorff
BERSKI h. Bersin
BERTRAND h.
BETCHER h. Barzta
BETLEJ h.
BĘBNOWSKI h. Odrowąż
BIAŁECKI h. Jelita
BIAŁKOWSKI h.
BIAŁKOWSKI h. Biberstejn
BIAŁOBŁOCKI h. Białynia
BIAŁOBŁOCKI h. Lubicz
BIAŁOBŁOCKI h. Ogończyk
BIAŁOBRZESKI h. Habdank
BIAŁOPIOTROWICZ h. Habdank
BIAŁOSKÓRSKI h. Habdank
BIAŁOSKÓRSKI h. Habdank z odm.
BIAŁOSUKNIA h. Pielesz
BIAŁY h. Trzaska
BIAŁOWIEJSKI h. Jastrzębiec
BIECZYŃSKI h. Łodzia
BIEDRZYCKI h. Gozdawa
BIEDRZYCKI h. Rawicz
BIEGANOWSKI h. Grzymała
BIELAK h. Bielak
BIELANOWSKI h. Rogala
BIELAWSKI h. Jelita
BIELAWSKI v. BILEWSKI h. Zaremba
BIELICKI h. Pobóg
BIELIŃSKI h.
BIELIŃSKI h. Junosza
BIELIŃSKI zob. BILIŃSKI h. Sas
BIELIŃSKI h. Szeliga
BIELIŃSKI z Wielkich i Małych Bielin Sarson h. Szeliga
BIELSKI h. Jasieńczyk
BIELSKI Saryusz h. Jelita
BIELSKI h. Szreniawa
BIELSKI h. Trzaska
BIELSKI h. Wieruszowa
BIENIECKI h. Korab
BIENIEWSKI h. Radwan
BIEŃKIEWICZ h. Radwan
BIEŃKOWSKI h. Korwin
BIEŃKOWSKI h. Łada
BIERNACKI h. Krzywdzic
BIERNACKI h. Poraj
BIERNAWSKI h. Korczak
BIEROŃSKI h. Bończa
BIERZYŃSKI h. Jastrzębiec
BIERZYŃSKI h. Korwin
BIESIADOWSKI h. Jelita
BIESIEKIERSKI h. Pomian
BIESTRZYKOWSKI h. Prus I
BIETKOWSKI h. Półkozic
BILEWSKI zob. BIELAWSKI h.
BILIŃSKI v. BIELIŃSKI h. Sas
BILLEWICZ h.
BILLEWICZ h. Mogiła
BISKUPSKI Wierzbięta h. Niesobia
BISKUPSKI h. Szreniawa
BLIZIŃSKI h. Korczak
BLOCH h. Ogończyk
BLUMER h. Blumberg II
BŁASZKIEWICZ h. Błaszkiewicz
BŁESZYŃSKI h.
BŁESZYŃSKI z Błeszna h. Oksza
BŁESZYŃSKI h. Suchekomnaty
BŁĘDOWSKI h. Nałęcz
BŁĘDOWSKI z Błędowa h. Półkozic
BŁOCISZEWSKI h. Ostoja
BŁOŃSKI h.
BŁOŃSKI h. Nałęcz
BOBAKOWSKI h.
BOBBE h. Wieniawa
BOBIŃSKI h. Leliwa
BOBIŃSKI h. Lubicz
BOBOLECKI h. Łodzia
BOBROWNICKI h. Doliwa
BOBROWSKI h. Bóbr
BOBROWSKI h. Bóbr II
BOBROWSKI h. Jastrzębiec
BOBROWSKI h. Nałęcz
BOCHEŃSKI h. Rawicz
BOCK h. Kozioł
BOCZARSKI h. Dębno
BOCZKOWSKI h. Gozdawa
BODURKIEWICZ h. Kościesza
BODUSZYŃSKI h. Boduła
BOELKE v. BOEHLKE h. Blanckenstejn
BOERNER h. Wiarosław
BOGATKO h. Dopomian
BOGATKO h. Pomian
BOGATKO h. Wieniawa
BOGDANOWICZ h. Łada
BOGDAŃSKI h. Prus III
BOGDAŃSKI h. Suchekomnaty
BOGUCKI h. Krzywda
BOGURSKI h. Ogończyk
BOGUSKI h. Topór
BOGUSKI h. Zagłoba
BOGUSŁAWSKI h.
BOGUSŁAWSKI h. Jastrzębiec
BOGUSŁAWSKI Ligęza v. Ligenza h. Korab
BOGUSŁAWSKI h. Krzywda
BOGUSŁAWSKI h. Ostoja
BOGUSŁAWSKI ŚCIBOR z Bogusławic h. Ostoja
BOGUSŁAWSKI z Bogusławic h. Prus I
BOGUSŁAWSKI h. Prus II
BOGUSŁAWSKI h. Ślepowron
BOGUSŁAWSKI h. Świnka
BOGUSZ h. Półkozic
BOGUSZEWSKI h. Juńczyk
BOHDANOWICZ h. Łada
BOHDANOWICZ h. Niezgoda z odm.
BOHUSZEWICZ h. Gozdawa
BOJANOWSKI h. Junosza
BOJARSKI Czarnota z Bojar h. Sas
BOJASIŃSKI h.
BOJEMSKI h. Korab
BOKIEWICZ h. Topór
BOLESTA h.
BOLEWSKI h. Łódź
BONIAKIEWICZ zob. BANIAKIEWICZ h.
BONIECKI h. Bończa
BONISŁAWSKI h. Ogończyk
BONNET h. Pawiniec
BONTANI h. Bontani
BOŃKOWSKI h. Brodzic
BOŃKOWSKI h. Korab
BORAKOWSKI h. Pękosław
BORAKOWSKI h. Prawdzic
BORAWSKI h. Bojcza
BORAWSKI h. Junosza
BORCHART h. Jastrzębiec
BORECKI h. Hołobok
BORETTI h. Boretti
BOREJSZA h. Wadwicz
BOREWICZ h. Prus z odm.
BORKIEWICZ h. Borkiewicz
BORKOWSKI h.
BORKOWSKI h. Dunin Dunin
BORKOWSKI h. Dunin Łabędź
BORKOWSKI h. Junosza
BORKOWSKI h. Nowina
BORMAN h. Borman
BORODZICZ h.
BORODZICZ h. Brodzic
BOROWIECKI h. Ogończyk
BOROWSKI h. Habdank
BOROWSKI h. Jastrzębiec
BOROWSKI h. Junosza
BOROWSKI h. Lubicz
BOROWY h. Habdank
BORSKI h. Borski
BORUCKI h. Rola
BORUCKI h. Rolicz
BORUŃSKI h.
BORYCKI h. Tarnawa
BORYSŁAWSKI v. BORZYSŁAWSKI h. Belina
BORYSOWICZ h. Drya
BORZEWSKI h. Lubicz
BORZĘCKI h.
BORZĘCKI h. Półkozic
BORZUCHOWSKI h. Leliwa
BORZYM h. Belina
BORZYMIŃSKI h. Habdank
BORZYMOWSKI h. Ślepowron
BORZYSŁAWSKI h. Szreniawa
BOSKI h. Jasieńczyk
BOSSOWSKI h. Szeliga
BOSSOWSKI h. Ślepowron
BÖTTCHER h. Cios
BOZNAŃSKI h. Nowina
BÓBR h. Gryf
BRAJCZEWSKI h. Lubicz
BRANDT h. Brant
BRANDT h. Przysługa
BRANDYS v. BRANDYSZ h. Radwan
BRATKOWSKI h. Świnka
BRATOSZEWSKI h. Sulima
BRATYŃSKI h.
BRAUN h. Braun
BRAUN h. Bratkowski
BRAUN h. Zasługa
BRENERT h. Wyssogota
BRENN h.
BREZA h. Breza
BRINCKEN h.
BRINCKEN h. Brincken
BROCHOCKI h. Ossoria
BROCHOCKI h. Prawdzic
BRODNICKI h. Łodzia
BRODOWSKI h. Łada
BRODOWSKI h. Łada II
BRODZKI h. Łodzia
BRODZKI h. Nałęcz
BROKOWSKI h. Ostoja
BROMIRSKI h. Pobóg
BRONAK h. Pobóg
BRONAKOWSKI h. Pobóg
BRONIEWICZ h. Radwan
BRONIEWSKI h. Lewalt
BRONIEWSKI z Biezdziedzy h. Tarnawa
BRONIKOWSKI h. Bronikowski
BRONIKOWSKI h. Osęk
BRONISZ h. Wieniawa
BRONOWSKI h. Korab
BROSTOWSKI h. Bończuk
BRUDKOWSKI h. Jastrzębiec
BRUDNICKI h. Jastrzębiec
BRUDZIŃSKI h. Prawdzic
BRUJEWICZ h. Bończa
BRULIŃSKI h. Kolumna
BRULIŃSKI h. Roch
BRULIŃSKI h. Roch II
BRUN h. Łabędź
LE BRUN h.
LE BRUN h. Zgoda
BRUNWEJ h. Bieniewice
BRUSZEWSKI h. Dołęga
BRYKCZYŃSKI h. Gwiaździcz
BRYKCZYŃSKI h. Lubiczobra
BRZECHFFA h. z
Wrzący h. Jastrzębiec
BRZECHOWSKI h. Pomian
BRZEŃSKI h.
BRZESKI h. Prawdzic
BRZESKI Żegota h. Starża
BRZESKI h. Topór
BRZEŚCIAŃSKI h. Sas
BRZEZICKI Mierz h. Jastrzębiec
BRZEZIŃSKI h.
BRZEZIŃSKI h. Doliwa
BRZEZIŃSKI h. Dwojgryf
BRZEZIŃSKI Godzisław h. Gryf
BRZEZIŃSKI h. Gryf
BRZEZIŃSKI h. Lubicz
BRZEZIŃSKI h. Łabędź
BRZOSKA h. Nowina
BRZOSTOWSKI h. Bończa
BRZOSTOWSKI h. Strzemię
BRZOZOWSKI h.
BRZOZOWSKI h. Belina
BRZOZOWSKI h. Gozdawa
BRZOZOWSKI h. Korab
BRZOZOWSKI h. Lubicz
BRZOZOWSKI h. Starża
BRZOZOWSKI h. Topór
BUCHOWIECKI h. Drogosław
BUCHOWSKI h. Sas
BUCZACKI Murza h. Tarak
BUCZEŃ h. Ślepowron
BUCZYŃSKI h.
BUCZYŃSKI h. Strzemię
BUDKIEWICZ h. Jastrzębiec
BUDNY h. Jastrzębiec
BUDZISZEWSKI h. Habdank
BUDZISZEWSKI h. Grzymała
BUDZYŃSKI h. Dąbrowa
BUJAKIEWICZ h. Isiora
BUJALSKI h. Kościesza
BUJNO h. Ślepowron
BUKOWIECKI h. Drogosław
BUKOWIECKI h. Ogończyk
BUKOWIŃSKI h. Drogosław
BUKOWSKI h. Bończa
BUKOWSKI h. Jastrzębiec
BUKOWSKI h. Ossoria
BUKRABA h. Szeliga
BUKSICKI h.
BULEWSKI h. Samson
BUŁAKOWSKI h. Prawdzic
BUŁHARYN h. Bułat
BURCHACKI h. Odrowąż
BURGHARD h. Burghard
BURDZICKI h. Syrokomla
BURSKI h. Jasińczyk
BURZYŃSKI h. Trzywdar
BUSZKOWSKI h. Ossoria
BUTLER h. Butler
BYCZKOWSKI h. Topór
BYKOWSKI Jaxa h. Gryf
BYKOWSKI h. Gryf Biały
BYSTRZANOWSKI v. BYSTRZONOWSKI h. Starykoń
BYSZEWSKI z Drozdowa h. Jastrzębiec
BZICKI h. Ciołek
BZOWSKI h. Nowina
BZOWSKI h. Ostoja
BZURA h. Lis
CAŁKOWSKI h.
CAMPIONI h. Campioni
CAROSI v. KAROZI Carosi de CASTELLAZ h. Castel
CEBULSKI h. Prawdzic
CEDROWSKI h.
CEDROWSKI h. Odrowąż
CELIŃSKI h.
CELIŃSKI h. Habdank
CELIŃSKI h. Skrytomir
CELIŃSKI h. Zaremba
CENTKOWSKI v. CĘTKOWSKI h. Pobóg
CHAJĘCKI h. Korab
CHAJĘCKI z Chajęt h. Korab
CHAMSKI h. Gryf
CHAMSKI h. Jastrzębiec
CHARCHOWSKI h. Bończa
CHARCZEWSKI h. Cholewa
CHARZEWSKI h. Szreniawa
CHARZYŃSKI h. Szeliga
CHAWŁOWSKI h. Sulima
CHĄDZYŃSKI h. Ciołek
CHEŁKOWSKI h. Dąbrowa
CHEŁCHOWSKI h. Lubicz
CHEŁMICKI h. Nałęcz
CHEŁMOŃSKI h. Ślepowron
CHEŁMSKI z Chełma h. Ostoja
CHEŁSTOWSKI h. Jastrzębiec
CHLEBOWSKI h. Poraj
CHLEWICKI h. Odrowąż
CHLUDZIŃSKI h. Cholewa
CHŁAPOWSKI z Chłapowa h. Drya
CHŁUSOWICZ h. Gozdawa
CHMIELECKI h. Bończa
CHMIELEŃSKI h. Leszczyc
CHMIELEWSKI h. Gozdawa
CHMIELEWSKI v. CHMIELOWSKI h. Jastrzębiec
CHMIELEWSKI h. Pomian
CHMIELEWSKI h. Wieniawa
CHMIELEWSKI h. Wieniawin
CHMIELIŃSKI h. Leszczyc
CHMIELIŃSKI h. Pokora
CHOBRZYŃSKI h. Rawicz
CHOCISZEWSKI h. Junosza
CHODAKOWSKI h. Dołęga
CHODKOWSKI h. Ostoja
CHODOROWICZ h. Kownia
CHODUBSKI h. Paparona
CHOIŃSKI v. CHOJEŃSKI h. Abdank
CHOIŃSKI h. Korczak
CHOJECKI h. Lubicz
CHOJNACKI h.
CHOJNACKI h. Trzaska
CHOJNOWSKI h. Lubicz
CHOLEWICKI h. Cholewa
CHOLEWIŃSKI h. Cholewa
CHOMĘTOWSKI v.CHOMENTOWSKI Pieczynoga h. Lis
CHOMĘTOWSKI h. Poraj
CHOMĘTOWSKI v. CHOMENTOWSKI h. Prus I
CHOMICZEWSKI h. Pobóg
CHORKOWSKI h. Rola
CHOROMAŃSKI h. Lubicz
CHORZEWSKI h. Abdank
CHOTECKI h. Poraj
CHOTKOWSKI h. Ostoja
CHOTKOWSKI h. Pielesz
CHRAPOWIECKA h. Gozdawa
CHRASZCZEWSKI h. Poraj
CHROMECKI h. Korwin
CHROMIŃSKI h. na
Chromnie h. Lubicz
CHRONIEWSKA h. Gryf Złoty
CHRONOWSKI h. Gryf
CHROSTOWSKI h. Lubicz
CHROSTOWSKI h. Ostoja
CHROŚCICKI Sieczko h. Leliwa
CHROŚCIECHOWSKI h. Bończa
CHROŚCIŃSKI h. Junosza
CHRYSTOWSKI h. Starża
CHRZANOWSKI h. Korab
CHRZANOWSKI h. Nowina
CHRZANOWSKI h. Poraj
CHRZANOWSKI h. Rogala
CHRZANOWSKI h. Suchekomnaty
CHRZĄNOWSKI h. Poraj
CHRZĄSTOWSKI h. Ostoja
CHRZĄSZCZEWSKI h. Trzaska
CHUDZYŃSKI h. Cholewa
CHWALIBÓG h. Strzemię
CHYCZEWSKI h. Chrynicki
CHYCZEWSKI h. Korczak
CHYLEWSKI h. Jastrzębiec
CHYLICZKOWSKI h.
CHYLIŃSKI h.
CHYLIŃSKI h. Bończa
CHYLIŃSKI h. Jastrzębiec
CIĄGLIŃSKI h. Prus I
CIBOROWSKI h.
CIBOROWSKI h. Pielesz
CIBOROWSKI h. Trąby
CICHOCKI h. Nałęcz
CICHORSKI h. Prawość
CICHOWICZ h. Leliwa
CICHOWSKI h. Wąż
CIECHANOWSKI h. Skarbień
CIECHOLEWSKI h. Paprzyca
CIECHOMSKI h. Wąż
CIECISZEWSKI h. Kolumna
CIELECKI h. Zaremba
CIELEMĘCKI h. Lubicz
CIELESKI h. Doliwa
CIELUSKI h. Zaręba
CIEMNIEWSKI h. Prawdzic
CIEMNOŁOŃSKI h. Prawdzic
CIEŃSKI h. Pomian
CIESIELSKI h.
CIESIELSKI h. Zadora
CIESZEWSKI h. Jastrzębiec
CIESZKOWSKI h. Dołęga
CIESZKOWSKI h. Zerwikaptur
CIESZYŃSKI h. Jastrzębiec
CIEŚLIŃSKI h. Junosza
CIMOCHOWSKI h. Wąż
CIOŁKOWSKI h. Jastrzębiec
CISSOWSKI h. Sas
CISZEWSKI h. Zadora
COLETTE h.
CWALINA h. Godziemba
CYBULSKI h. Prawdzic
CYGAŃSKI h. Prus I
CYGAŃSKI h. Prus II
CYTWIC h. Cytwic
CYWIŃSKI h. Puchała
CZACHOROWSKI h. Habdank
CZACHOROWSKI h. Korab
CZACHOWSKI h. Korab
CZAJEWSKI h. Świnka
CZAJKOWSKI h. Dębno
CZAJKOWSKI h. Jastrzębiec
CZAKI Aleksander h. Pan
CZAPIEWSKI h. Jastrzębiec
CZAPLIC h. Kierdeja
CZAPLICKI h. Lubicz
CZAPLIŃSKI h. Drogosław
CZAPSKI h. Leliwa
CZARKOWSKI h. Abdank
CZARNECKI h.
CZARNECKI h. Lew
CZARNECKI h. Łodzia
CZARNEK h. Półkozic
CZARNIECKI z Czarnej h. Łodzia
CZARNOCKI h. Lis
CZARNOŁĘSKI h. Trzaska
CZARNOŁUSKI h. Ciołek
CZARNOMSKI h. Jastrzębiec
CZARNORUDZKI h. Ogończyk
CZARNOTA Bożarski h. Sas
CZARNOWSKI h.
CZARNOWSKI h. Grabie
CZARNOWSKI h. Lis
CZARNOWSKI h. Łada
CZARTKOWSKI h. Korab
CZARTORYSKI h. Lubicz
CZARTORYSKI h. Pogoń
CZECHOWICZ h. Ostoja
CZECHOWSKI h. Belina
CZECHOWSKI h. Oksza
CZEKIERSKI h. Rawicz
CZEMPIŃSKI h. Lew z Laurem
CZEREJSKI h. Zaremba
CZERKAWSKI h. Jelita
CZERKIEWICZ h. Pięciopiór
CZERMIŃSKI h. Cholewa
CZERNIAŃSKI h. Rola
CZERNIAWSKI h. Jastrzębiec
CZERNICKI h.
CZERNICKI h. Jastrzębiec
CZERNIEJEWSKI h. Korczak
CZERNIEWICZ h. Lubicz
CZERNIK h. Orwat
CZERNY Szwarcenberg h. Nowina
CZERSKI h. Rawicz
CZERWIAKOWSKI h. Czerwnia
CZERWIŃSKI h.
CZERWIŃSKI h. Lubicz
CZERWONKA h. Lubicz
CZOCHAŃSKI h. Dołęga
CZOCHRON h. Czochron
CZOŁCZYŃSKI h. Łodzia
CZOŁHAŃSKI h.
CZOSNOWSKI h. Kolumna
CZYMBAJEWICZ h. Warnia
CZYSZKOWSKI h. Ogończyk
CZYŻ h. Godziemba
CZYŻEWICZ h. Drya
CZYŻEWSKI h. Drya
CZYŻEWSKI h. Pobóg
CZYŻEWSKI h. Topór
ĆWIERCZAKIEWICZ h.
DAHLEN h.
DALECKI h. Junosza
DALESZYŃSKI h. Korczak
DAMIĘCKI h. Dąbrowa
DANECKI h. Leliwa
DANGEL h. Dangel
DANIELECKI h. Dangiel
DANIELEWICZ h. Rola
DANIELSKI h. Daniel
DANIŁOWSKI h. Sas
DANISZEWSKI h. Cholewa
DANISZEWSKI h. Rudnica
DANKOWSKI h. Półkozic
DANOWSKI h. Krzywda
DAROWSKI Werycha h. Ślepowron
DASZEWSKI h. Mścigniew
DASZYŃSKI h.
de DAYBEL a HAMERAU h.
DĄBKOWSKI h.
DĄBKOWSKI h. Korczak
DĄBKOWSKI h. Półkozic
DĄBROWICZ h. zob.
DOMBROWICZ h. Dąbrowa
DĄBROWSKI h.
DĄBROWSKI h. Dąbrowa
DĄBROWSKI h. Dąbrowski
DĄBROWSKI h. Dołęga
DĄBROWSKI h. Jastrzębiec
DĄBROWSKI h. Junosza
DĄBROWSKI h. Ogończyk
DĄBROWSKI h. Radwan
DĄBROWSKI h. Rawicz
DĄBROWSKI h. Trzy Moździerze
DĄBROWSKI h. Zabawa
DĄBROWSKI h. Zagłoba
DĄBSKI v. DĄMBSKI na Lubrańcu h. Godziemba
DĄBSKI v. DĄMBSKI h. Godziemba
DEBOLI h. Deboli
DEKAŃSKI h. Sas
DEKUCIŃSKI h.
DEMBICKI h.
DEMBIŃSKI h. Nieczuja
DEMBIŃSKI h. Rawicz
DEMBOWSKI v. DĘBOWSKI h. Jelita
DEMBY v.DĘBY h. Ślepowron
DEMESZKAN h. Multan
DESKUR h. Góra Złotoskalista
DESZERT h. Kłosy
DEWISON h. Źródłosław
de DEYBEL a HAMMERAU zob. de DAYBEL a HAMERAU h.
DĘBICKI h. Gryf
DĘBIŃSKI h. Rawicz
DĘBNICKI h.
DĘBSKI h.
DĘBSKI h. Prawdzic
DĘBSKI h. Radwan
DIETRICH h.
DŁUGOBORSKI h. Topór
DŁUGOKĘCKI h.
DŁUGOŁĘCKI h.
DŁUGOŁĘCKI h. Grzymała
DŁUGOŁĘCKI h. Pobóg
DŁUSKI h. Nałęcz
DŁUŻEWSKI na Dłużewie h. Pobóg
DŁUŻNIEWSKI h. Dołęga
DMOCHOWSKI h. Pobóg
DMOWSKI h. Denis
DMOWSKI h. Pobóg
DOBEK h. Gryf
DOBERSKI h. Gryf
DOBIECKI h. Grzymała
DOBIECKI z Dobiecina h. Ossoria
DOBIECKI h. Ossoria
DOBKIEWICZ h. Giejsztor
DOBKOWSKI h. Kościesza
DOBOSZYŃSKI h. Habdank
DOBRACZYŃSKI z Dobraczyna h. Korczak
DOBROSIELSKI h. Cholewa
DOBROSŁAWSKI h. Nałęcz
DOBROWOLSKI h.
DOBROWOLSKI h. Doliwa
DOBROWOLSKI h. Drzewica
DOBROWOLSKI h. Pocisk
DOBRSKI h. Jastrzębiec
DOBRUCHOWSKI h. Ogończyk
DOBRYCZ h.
DOBRZAŃSKI h. Leliwa
DOBRZAŃSKI h. Sas
DOBRZELEWSKI h. Poraj
DOBRZYCKI h. Leszczyc
DOBRZYŃSKI h. Jelita
DOBRZYŃSKI h. Kandor
DOGIEL h. Trąby
DOLIŃSKI h. Sas
DOLIWA h. Doliwa
DOŁĘGOWSKI h. Dołęga
DOMAGALSKI h. Bończa
DOMANIEWSKI h. Lubicz
DOMAŃSKI h. Laryssa
DOMARADZKI h. Jastrzębiec
DOMASZEWSKI h. Jastrzębiec
DOMASZOWSKI h. Grzymała
DOMBROWICZ v. DĄBROWICZ h. Dąbrowa
DONEJ h.
DORATH h. Limożeńczyk
DORUCHOWSKI Wierzbięta h. Niesobia
DOUFRENE h.
DOWBÓR Muśnicki h. Przyjaciel
DOWGIAŁŁO h. Zadora
DOWGIAŁOWICZ h. Habdank
DOWIAKOWSKI h. Trąby
DOWNAROWICZ h. Przyjaciel
DRABIKOWSKI h. Trzy Kosy
DRAC h.
DRAHOL h.
DRAMIŃSKI h. Przyjaciel
DRAMIŃSKI h. Suchekomnaty
DRĄGOWSKI h. Jastrzębiec
DREWNOWSKI h. Junosza
DROBUTOWICZ h.
DROHOJOWSKI z Drohojowa h. Korczak
DROSZEWSKI h. Wczele
DROTKIEWICZ h. Prus I z odm.
DROZDOWICZ h. Jastrzębiec
DROZDOWSKI h. Jastrzębiec
DROZDOWSKI h. Jezierz.
DROZDOWSKI h. Pilawa
DRUŻBACKI h.
DRZEWIECKI h.
DRZEWIECKI Borsza h. Nałęcz z odm.
DRZYMALSKI h. Jezierza
DUCHNOWSKI h. Drzewica
DUCZYMIŃSKI h. Rogala
DUCZYŃSKI h. Prawomił
DULĘBA h. Alabanda
DULSKI h. Przegonia
DUNIKOWSKI h. Habdank
DUNIN h.
DUNIN h. Łabędź
DUNIN Brzeziński z Wielkiego Skrzynna h. Łabędź
DUNIN Goździkowski h. Łabędź
h.
DUNIN na Skrzynnie h. Łabędź
DUNIN h. Szpot
Łabędź h.
DUNIN z Wielkiego Skrzynna h. Łabędź
DUNKIEL h.
DUŃSKI h. Zdan
DUSZYŃSKI Duszek-Duszyński h.
DUTKIEWICZ h.
DUTKOWSKI h. Ostoja
DWERNICKI h.
DWOJAKOWSKI h. Sas
DWORAKOWSKI h. Korwin
DWORAKOWSKI h. Ślepowron
DYAMENT h. Drya
DYBEK h.
DYBOWSKI h. Brodzic
DYBOWSKI h. Nałęcz
DYGULSKI h. Bończa
DYLCZYŃSKI h.
DYLEWSKI h. Kościesza
DYMECKI h.
DYMOWSKI h. Tępa Podkowa
DYSKI h.
DYSKI h. Korab
DYZMAŃSKI h. Służewiec
DZIACZKOWSKI h. Jastrzębiec
DZIAŁYŃSKI h. Ogończyk
DZIANKOWSKI h. Jastrzębiec
DZIANOTT de Castellati h. Dzianott
DZIARKOWSKI h. Modlibor
DZIECHCIŃSKI h. Lubicz
DZIEDZICKI h. Dołęga
DZIEKOŃSKI h. Korab
DZIEROŻYŃSKI h.
DZIERZBICKI h. Topór
DZIERZKOWSKI h. Jastrzębiec
DZIERŻANOWSKI h. Gozdawa
DZIERŻANOWSKI h. Grzymała
DZIERŻANOWSKI h. Zagłoba
DZIERŻAWSKI h. Rola
DZIERŻEK h. Nieczuja
DZIERŻGOWSKI h. Jastrzębiec
DZIERŻYKRAJ-MORAWSKI h. Nałęcz
DZIESZUK h. Kościesza
DZIEWANOWSKI h. Jastrzębiec
DZIEWIAŁTOWSKI Gintowt h. Trąby
DZIEWULSKI h. Dziula
DZIEWULSKI h. Rawicz
DZIĘCIELSKI h. Jastrzębiec
DZIĘCIELSKI h. Ślepowron
DZIĘCIOŁOWSKI z Dzięciołowa h. Ogończyk
DZIĘGIELEWSKI h. Jastrzębiec
DZIMIŃSKI h.
DZIUBANDOWSKI h. Pogoń IV
DZIUBIŃSKI h. Dołęga
DZWONKOWSKI h. Przegonia
EGERSDORFF v. EGIERSZDORFF h. Poraj
EJDZIATOWICZ v. EYDZIATOWICZ h. Łuk
ELIASZEWICZ h. Giejsz
ELŻANOWSKI h. Elżanowski
EMALIANOW v. EMELIANOW h. Twerec
EMICH h. Krzyżak
EMINOWICZ h. Dołęga
ENGBRECHT h. Eilemberg
ENGELKE h.
ENOCH h.
ERLICKI h. Jastrzębiec
ERTEL h.
d'ESCUYER h. Porwin
ESTKO h. Estken
EXNER h. Samson
EYSYMONTT h.
EYSYMONTT h. Korab
FALEŃSKI h. Sas
FALĘCKI h. Leszczyc
FALIŃSKI h. Sas
FALKOWSKI h. Doliwa
FASZCZA h. Prus II
FASZCZEWSKI h. Prus
FECHNER h. Dołęga
FEDEROWICZ h.
FEDEROWICZ h. Pobóg
FICKI h. Dęboróg
FIGIETTY h. Zaremba
FIJAŁKOWSKI h. Czarnowron
FIJAŁKOWSKI h. Ślepowron
FIJAŁKOWSKI h. Złotoklucz
FILIPECKI h. Rawicz
FILIPKOWSKI h. Pobóg
FILIPOWICZ h. Pobóg
FILLEBORNE h. Korwin
FILOCHOWSKI h. Ślepowron
FILSJEAN h.
FINKE h. de
FINKENTHAL h. Ostoja
FISCHER h. v.
FISZER h. Tarczała
FLASIEŃSKI h.
FLAT v. FLATT h. Płużyca
FLATOW h. Zdobycz
FLEJCZEROWSKI h. Pomoc
FLORYANOWICZ h. Ślepowron
FOLAND h. Lis
FOLKIERSKI h. Radwan
FOLKIERSKI v. FULGIERSKI h. Radwan
FOLTAŃSKI h. Pelikan
FONROBERT h. Drogodar
FONTANA h.
FONTANA h. Fontana
FRAENKEL h. Fraenkel
FRANKENBERG h. Grzymała
FRANKOWSKI h. Prus I
FRASUNKIEWICZ h.
FRĄCKIEWICZ h. Brodzic
FREDRO h. Bończa
FRENTZEL h. Frentzel
FREY h.
FREYER h. Jerzysław
FREYBERG h. Freyberg
FREZER h. Alabanda
FRIBES h. Rawicz
FRIEDENSTEIN h.
FRIESE h.
FRITSCH h. Fritsch
FRÖELICH h. Frölich
FRYDERYCY h. Lotaryńczyk
de FRYZE h. de Fryze
FURSEWICZ h. Wąż
GACKI h. Korwin
GADAMOWICZ h. Poraj
GADOMSKI h. Rola
GAGATNICKI h.
GAJEWSKI h. Jelita
GAJEWSKI h. Ostoja
GAJEWSKI h. Ślepowron
GAJEWSKI h. Złotowłos
GALERA h. Galera
GALLE h.
GALIŃSKI h.
GAŁCZYŃSKI h. Sokola
GAŁECKI h. Junosza
GAŁĘZOWSKI h. Tarnawa
GANO h. Rawicz
GARBOLEWSKI h. Sulima
GARBOWIECKI h. Nowina
GARBOWSKI h. Sulima
GARCZYŃSKI h. Garczyński
GARCZYŃSKI h. Sas
GORDOCKI h. Jacyna
GARLICKI h. Strzemię
GARLIKOWSKI h. Pobóg
GARLIŃSKI h. Pobóg
GARSZYŃSKI h. Gorawin
GARYANTESIEWICZ h. Szeliga
GASTELL h. Zaremba
GASZYŃSKI h. Jastrzębiec
GAUTIER h. Bożydar
GAWARECKI h. Nałęcz
GAWĘCKI h. Lis
GAWIŃSKI h.
GAWKOWSKI h. Jastrzębiec
GAWLIKOWSKI h. Jelita
GAWROŃSKI h. Rawicz
GAWROŃSKI h. Rola
GAWSKI h. Bończa
GĄDECKI h. Rawicz
GĄSECKI h.
GĄSECKI h. Boża Wola
GĄSIEWSKI h. Ślepowron
GĄSIOROWSKI h.
GĄSIOROWSKI h. Korwin
GĄSIOROWSKI h. Ślepowron
GĄSOWICZ h. Ślepowron
GĄSSOWSKI h. Garczyński
GĄSSOWSKI h. Grzymała
GĄTKIEWICZ h. Rubiesz
GEISLER h.
GEDYMIN h. Pogonia
GEMBARZEWSKI h. Habdank
GEMBICKI h. Nałęcz
GEPPERT h. Geppert
GEPPERT h. Kotwica
GERLEE h. Pelikan
GERLICZ h. Sępiec
GEROSZEWSKI h.
GĘBSKI h. Gryf
GIBASIEWICZ h. Giejsz
GIECEWICZ h. Kościesza
GIERAŁTOWSKI h. Tępa Podkowa
GIERGIELEWICZ h. Topór
GIEROWSKI h. Pniejna
GIERSZT h. Gierszt
GIERWATOWSKI h. Szeliga
GIERZYŃSKI h. Gieralt
GIERZYŃSKI h. Jelita
GIEWARTOWSKI h. Lubicz
GIEYSZTOR h. Giejsztor
GINETT h. Zaremba
GINTOWTT h. Trąby
GISILER h. Złotorzek
GIZIŃSKI h. Dołęga
GIŻYCKI h. Gozdawa
GLASS h. PRAWDA
GLASSER h. Łodzia
GLEZMER h. Bożena
GLINICKI h. Junosza
GLINKA h. Trzaska
GLINOJECKI h. Prus
II h.
GLIŃSKI h. Gliński
GLIŃSKI h. Jastrzębiec
GLIŃSKI h. Pomian
GLIŃSKI h. Ślepowron
GLIŃSKI h. Polko
GLISZCZYŃSKI h. Jastrzębiec
GLISZCZYŃSKI h. Jastrzębiec z odm.
GLIWICZ h. Ogończyk
GLOGIER h. Pracowoc
GLOTZ h. Melissa
GLUZIŃSKI h. Korczak
GŁADYSZ h. Gryf
GŁAŻEWSKI h. Niekrasz
GŁĘBOCKI h. Doliwa
GŁĘBOCKI h. Lubicz
GŁĘBOCKI h. Ostoja
GŁĘBOCKI h. Wiernicz
GŁODOWSKI h. Przegonia
GŁODZIŃSKI h. Jastrzębiec
GŁOGOWSKI h. Grzymała
GŁOSKOWSKI h. Korab
GŁOWACKI h. Prus I
GŁOWCZEWSKI h. Ostoja
GŁUCHOWSKI h. Prus II
GŁUCHOWSKI h. Prus III
GŁUCHOWSKI h. Radwan
GŁUSKI h. Ciołek
GŁUSZYŃSKI h. Dołabędź
GNIAZDOWSKI h. Korab
GNIAZDOWSKI h. Wczele
GNIEWKOWSKI h. Cholewa
GNIEWOSZ h. Rawicz
GNOIŃSKI h. Warnia
GOCZAŁKOWSKI h. Poraj
GOĆKOWSKI h. Prawdzic
GODEFROY h. Godefroy
GODLEWSKI h. Gozdawa
GODOWSKI h. Odrowąż
GOEDEL h.
GOGOLEWSKI h. Rola
GOJSKI v. GÓJSKI h. Doliwa
GOLAŃSKI h. Jastrzębiec
GOLCZ h. Gulcz
GOLDTMAN h. Biskupiec
GOLEŃSKI v. GOLIŃSKI h. Ogończyk
GOLIAN h.
GOLISZEWSKI h. Jelita
GOŁASKI h. Jastrzębiec
GOŁASZEWSKI h. Kościesza
GOŁAWSKI h. Jastrzębiec
GOŁEMBERSKI h. Prawdzic
GOŁĘBIOWSKI h. Gozdawa
GOŁĘBIOWSKI h. Prawdzic
GOŁEMBOWSKI h. Poraj
GOŁOŃSKI h.
GOŁKOWSKI h. Strzemię
GOŁUCHOWSKI h. Leliwa
GOMOLIŃSKI h. Jelita
GONASZEWSKI h.
GONIEWSKI h. Glaubicz
GORAZDOWSKI h. Prawdzic
GORCZYCKI h. Jastrzębiec
GORCZYCZEWSKI h. Gozdawa z odm.
GORDON h. Bydant
GORDON h. Gordon
GORECKI v.GÓRECKI h. Dołęga
GORECKI v. GÓRECKI h. Jastrzębiec
GORECKI zob. GÓRECKI h. Poraj
GORECKI v. GÓRECKI h. Szeliga
GORZECHOWSKI h. Ogończyk
GORZEŃSKI h. Nałęcz
GORZKOWSKI h. Tarnawa
GORZKOWSKI h. Trąby
GORZYŃSKI h. Nałęcz
GOSIEWSKI h. Korwin
GOSIEWSKI h. Korwin z odm.
GOSIEWSKI h. Ślepowron
GOSK h. Prawdzic
GOSKI h. Krzywda
GOSŁAWSKI h. Nałęcz
GOSŁAWSKI z Bebelna h. Oksza
GOSTKOWSKI z Witoszowa h. Gozdawa
GOSTKOWSKI h. Junosza
GOSTOMSKI h. Nałęcz
GOSTOMSKI h. Prawdzic
GOSTYŃSKI Borek h. Gryzima
GOSZCZYCKI v. GOŚCICKI h. Lubicz
GOSZCZYŃSKI h.
GOSZCZYŃSKI h. Pobóg
GOŚCICKI h. Lubicz
GOŚCIMSKI h. Grabie
GOŚLICKI h. Grzymała
GOTARTOWSKI h. Leliwa
GOTTOWT h. Sulima
GOWARZEWSKI h. Prawdzic
GÓRECKI h. Poraj
GÓRSKI h.
GÓRSKI h. Abdank
GÓRSKI h. Boża Wola
GÓRSKI h. Dąbrowa
GÓRSKI h. Doliwa
GÓRSKI h. Nałęcz
GÓRSKI h. Pobóg
GÓRSKI h. Sternberg
GÓRSKI h. Ślepowron
GRABIAŃSKI h. Świeńczyc
GRABIŃSKI v. GRABIEŃSKI h. Pomian
GRABKOWSKI h. Jastrzębiec
GRABOWIECKI z Grabonogu h. Grzymała
GRABOWSKI h.
GRABOWSKI h. Dołęga
GRABOWSKI h. Grzymała
GRABOWSKI h. Jastrzębiec
GRABOWSKI h. Kemlada
GRABOWSKI h. Oksza
GRABOWSKI h. Pobóg
GRABOWSKI h. Topór
GRABOWSKI h. Zbieszwic
GRABSKI h. Dołęga
GRABSKI h. Pomian
GRADOMSKI h. Prawdzic
GRADOWSKI h. Lubicz
GRAJBNER h.
GRAJBNER h. Lis
de la GRANGE h. de la Grange
GRATKOWSKI h. Pracotwór
GRĄBCZEWSKI h. Nałęcz
GRĄDZKI h. Łada
GREFFEN h. Podkowa
GREGOROWICZ h. Lubicz
GREKOWICZ h. Prawdzic
GREM h. Olszyny
GREYBER h.
GRĘBECKI h. Jastrzębiec
GROBICKI h. Trąby
GROBLEWSKI h. Prus III
GROCHOLSKI h. Topór
GROCHOWALSKI h. Prus I
GROCHOWALSKI h. Oksza
GROCHOWSKI h. Bończa
GROCHOWSKI h. Grochowski
GROCHOWSKI h. Junosza
GROCHOWSKI h. Lubicz
GRODECKI h. Grodecki
GRODECKI h. Starykoń
GRODZICKI h.
GRODZICKI h. Gryf
GRODZICKI h. Łada
GRODZIECKI h. Nałęcz
GRODZIŃSKI h. Paprzyca
GRODZKI h.
GRODZKI h. Belina
GRODZKI h. Radwan
GROFFE h. Tolkmycin
GROMADZKI h. Oksza
GRONOSTAJSKI h. Kościesza
GROSS h. Grynfar
GROTHUS h. Grothus
GROTOWSKI h. Rawicz
GRUBIŃSKI h.
GRUDNICKI h. Jastrzębiec
GRUDOWSKI h. Lis
GRUDZIŃSKI h. Grzymała
GRÜNDLICH h. Nagroda
GRUSZCZYŃSKI h. Poraj
GRUSZECKI h. Lubicz
GRÜTZMACHER h.
GRYGOWICZ h.
GRYŻEWSKI h. Sulima
GRZEBSKI h. Jastrzębiec
GRZEGORZEWICZ h. Jastrzębiec
GRZEGORZEWSKI h. Lis
GRZEJEWSKI h. Nałęcz
GRZELACHOWSKI h.
GRZĘDZICA h. Korab
GRZĘDZIŃSKI h. Orłosław
GRZYBOWSKI h.
GRZYBOWSKI h. Grzybowski
GRZYBOWSKI h. Poraj
GRZYBOWSKI h. Prus II
GRZYMAŁA h. Grzymała
GRZYMSKI h. Cholewa
GRZYWIŃSKI h. Jastrzębiec
GUDOWSKI h.
GUGENMUS h.
GULIŃSKI h. Bończa
GUMENCKI h. Junosza
GUMIŃSKI h.
GUMIŃSKI h. Rola
GUMKOWSKI h. Syrokomla
GUMOWSKI h. Pobóg
GUMOWSKI h. Rola
GUMOWSKI h. Topór
GUROWSKI h. Wczele
GUSTOWSKI h. Machwicz
GUTAKOWSKI h. Gutag
GUTKOWSKI h. Rawicz
GUTMAN h.
GUTOWSKI h. Ciołek
GUTOWSKI h. Suchekomnaty
GUTOWSKI h. Ślepowron
GUTT h. Ślepowron
GUZIŃSKI v. GUZOWSKI h. Jastrzębiec
GUZOWSKI h. Jastrzębiec
GUŻKOWSKI h. Gużkowski
GUŻKOWSKI h. Lubicz
GWOŹDZIOWSKI h.
GZOWSKI h. Grabie
HABICH h. Habich
HACKEBEYL h. Wieruszowa
HADZIEWICZ h. Wieniawa
HAGENMEJSTER h. Hagen
HALPERT h.
HAŁACZKIEWICZ h. Grzymała
HAMLIKIEWICZ h.
HANICKI h.
HANUSSOWSKI h. v.
HANUSOWSKI h. Suszyński
HANUSZ h.
HARAZIŃSKI h. Korwin
de HASSELQUIST h. Hasselquist
HAUKE h. Bosak
HAUSCHILD h. Pogoń
de HAYDES v. HAIDES h. Genderich
HEBDA h. Pomian
HEINRYCH h. Praca
HEISLER h. Szyna
HELCEL v. HELTZEL h. Sztersztyn
HEŁCZYŃSKI h. Ostoja
HEMPEL h.
HENKE h. Grabowiec
de HEPPEN h. Heppen
HERGEL h. Mostyniec
HERMAN h.
HERMAN h. Herman
HERMANN h.
HERMANOWSKI h. Junosza
HERNICZEK h. Kotwicz
HERTYK h. Grzymała
HERTZ h. Samopęd
HERYNG h. Wodanowski
HEWELL h. Herburt
HEYBOWICZ h. Herburt
HIGERSBERGER h. Higersberger
HILCHEN h. Jelita
HINCZ h.
HINCZ h. Czara
HINCZ h. Działosza
HIROSZ h. Rogala
HIŻ h. Jeż
HOFFMANN h. Dziejosław
HOFFMANN h. Różan
HOLLAK h. Poraj
HOMICKI h. Rawicz
HORBOWSKI h. Korczak
HORDZIEJOWSKI h. Korab
HORECKI h. Półkozic
HORNOWSKI h. Korczak
HOROCH h. Horoch
HOROCH h. Trąby
HORODYŃSKI h. Korczak
HORODYSKI h. Korczak
HOROSZEWICZ h. Łabędź
HRECZYNA h. Trąby
HRYNIEWICZ h.
HRYNIEWIECKI h.
HRYSZKIEWICZ h. Nowina
HUBA h. Przegonia
HUBE h.
HUBICKI z Hubic h. Korczak
HÜBNER h.
HUISSON h.
HULANICKI z Hulanik h. Ulanicki
HULEWICZ de Lilienfeld h.
HUMIĘCKI h. Gozdawa
HUMIĘCKI h. Junosza
HUMNICKI h. Gozdawa
HURTIG h.
HUSARZEWSKI h. Sas i Prus
ICHNATOWSKI h. Achinger
IDZIŃSKI h. Ślepowron
IDŹKOWSKI h. Jastrzębiec
IDŹKOWSKI h. Lubicz
IDŹKOWSKI h. Ślepowron
IGNATOWSKI h. Nowina
IKE h. Duninowski
ILLUSTROWSKI h.
ILNICKI z Ilnik h. Pietyróg
IŁOWIECKI h. Ostoja
INES de LEON h.
ISAJSKI h.
ISKRZYCKI h. Pobóg
ISKRZYCKI h. Trąby
IWANICKI h. Skarbień
IWANOWSKI h. Łodzia
IWANOWSKI h. Rogala
IWAŃSKI h. Jastrzębiec
IZBIŃSKI h. Prawdzic
IZDEBSKI h. Pomian
IŻYCKI h. Bończa
JABŁKOWSKI h. Wczele
JABŁONOWSKI h. Grzymała
JABŁONOWSKI h. Prus III
JABŁOŃSKI h. Bończa
JABŁOŃSKI h. Dąbrowa
JABŁOŃSKI h. Grzymała
JABŁOŃSKI h. Jasieńczyk
JABŁOŃSKI h. Sennik
JABŁOSZEWSKI h. Prus I
JACHOWICZ h.
JACKOWSKI h. Gozdawa
JACKOWSKI h. Ryś
JACZEWSKI h. Leliwa
JACZYŃSKI h. Jastrzębiec
JACZYŃSKI h. Odrowąż
JAGIELSKI h.
JAGMIN h. Pelikan
JAGNIĄTKOWSKI h. Lubicz
JAGNIŃSKI h. h.Tarnawa
JAGODZIŃSKI h. Korwin
JAHOŁKOWSKI h. Jacyna
JAKACKI h. Radwan
JAKOBSON h. Jedlina
JAKOWICKI h. Jelita
JAKOWSKI h. Jastrzębiec
JAKUBOWICZ h. Paschalis
Jakubowicz h.
JAKUBOWSKI h.
JAKUBOWSKI h. Jakubowski
JAKUBOWSKI h. Rokowiec
JAKUBOWSKI h. Topór
JAŁBRZYKOWSKI h. Grabie
JAŁBRZYKOWSKI h. Kościesza
JAŁOWIECKI h. Łodzia
JAMIOŁKOWSKI h. Doliwa
JANASZ h.
JANCZEWSKI h. Jastrzębiec
JANCZEWSKI h. Lubicz
JANCZEWSKI h. Ogończyk
JANCZEWSKI Glinka h. Trzaska
JANECKI h.
JANICKI h. Rola
JANIKOWSKI h. Jastrzębiec
JANISZEWSKI h.
JANISZEWSKI h. Junosza
JANISZEWSKI h. Ostoja
JANISZEWSKI v. JANISZOWSKI h. Strzemię
JANISZOWSKI h. Strzemię
JANKIEWICZ h. Jelita
JANKOWSKI h.
JANKOWSKI h. Jastrzębiec
JANKOWSKI h. Korab
JANKOWSKI h. Nowina
JANKOWSKI Jadźwing h. Ogończyk
JANKOWSKI h. Poraj
JANOWICZ h. Radwan
JANOWSKI h.
JANOWSKI na Janowie h. Jastrzębiec
JANOWSKI h. Pilawa
JANOWSKI h. Strzemię
JANOWSKI h. Topór
JANUSZEWSKI h. Łada
JANUSZOWICZ h. Kłośnik
JAŃSKI h. Doliwa
JARACZEWSKI na Jaraczewie h. Zaremba
JARMOLIŃSKI h. Korczak
JARMUND h. Kierdeja
JARNICKI h. Lis
JARNOWSKI h. Topór
JARNUSZKIEWICZ h. Lubicz
JARNUTOWSKI h. Prus III
JAROCIŃSKI h. Jastrzębiec
JAROCKI h. Rawicz
JAROCKI na Jaroczynie h. Rawicz
JAROCKI h. z
Jaroszyn h. Rawicz
JAROSZEWICZ h. Prus I
JAROSZEWSKI h. Zagłoba
JARUZELSKI h. Ślepowron
JARZYNA h. Trzaska
JARZYŃSKI h. Trzaska
JASIEŃSKI h. Dołęga
JASIEŃSKI h. Jasieńczyk
JASIEŃSKI h. Poraj
JASIEŃSKI h. Rawicz
JASIEŃSKI v. JASIŃSKI h. Rawicz
JASIEŃSKI h. Sas
JASIŃSKI h. Dołęga
JASIŃSKI h. Jasion
JASIŃSKI h. Jastrzębiec
JASIŃSKI h. Topór
JASIŃSKI h. Złotowąż
JASIUKIEWICZ h. Jasieńczyk
JASKŁOWSKI h. Radwan
JASKÓLSKI h. Leszczyc
JASTRZĘBOWSKI v. JASTRZEMBOWSKI h. Pobóg
JASTRZĘBSKI h. Jastrzębiec
JASTRZĘBSKI h. Ślepowron
JASTRZĘBSKI h. Zaremba
JASZCZOŁD h. Trąby
JASZEWSKI h. Ślepowron
JASZOWSKI h. Lubicz
JAŚKOWSKI h. Jasieńczyk
JAŚLIKOWSKI h. Jastrzębiec
JAWORNICKI h. Gozdawa
JAWOROWSKI h. Lubicz
JAWOROWSKI h. Pobóg
JAWORSKI h. Kościesza
JAWORSKI h. Sas
JAŹWIŃSKI h. Grzymała
JAŹWIŃSKI h. Pomian
JEDLIŃSKI h. Nabram
JELIŃSKI h. Nałęcz
JELNICKI h. Nowina
JELSKI h. Pielesz
JEŁOWICKI h. Jełowicki
JEMIELITA h. Pielesz
JERZMANOWSKI h. Dołęga
JERZYKIEWICZ h. Leliwa
JERZYKOWICZ Mondwid h. Leliwa
JERZYKOWSKI h. Ostoja
JESKA h. Jeska
JEZIERSKI h.
JEZIERSKI na Gołąbkach Jeziory h. Nowina
JEZIERSKI h. Prus
JEZIERSKI h. Prus II
JEZIERSKI na Gołąbkach h. Prus II
JEZIERSKI h. Prus II odm.
JEZIERSKI h. Prus III
JEZIERSKI na Gołąbkach h. Prus III
JEZIERSKI Lehwald h. Rogala
JEZIERSKI Lewalt h. Rogala
JEZIORAŃSKI h.
JEZIORKOWSKI h. Rawicz
JEŻEWSKI h. Jastrzębiec
JEŻEWSKI de Witk v. Wittk h. Nałęcz
JĘDRZEJEWICZ h.
JĘDRZEJEWSKI h. Jastrzębiec
JOACHIMOWSKI h. Przykorwin
JOCZ h. Godziemba
JODKO h.
JODŁOWSKI h. Bończa
de JOHNE JORDAN z Zakliczyna h. Trąby
JOUNGA h.
JÓRSKI na Jórzcu Grzymała h. Ślepowron
JÓZEFOWICZ Hlebicki h. Leliwa
JÓZEFOWICZ h. Radwan
JÓZEFOWICZ h. Prawomian
JÓZEWICZ h. Odsiecz
JUDYCKI h. Radwan z odm.
JUŃSKI h. Juńczyk
JURKIEWICZ h. Nieczuja
JURKOWSKI h. Jastrzębiec
JUŚCIŃSKI h. Ślepowron
JUSZKIEWICZ h. Ślepowron
JUSZYŃSKI h. Garczyński
JUSZYŃSKI h. Twardost
KACZANOWSKI h. Ostoja
KACZKOWSKI h. Pomian
KACZKOWSKI h. Prus I
KACZKOWSKI h. Świnka
KACZYŃSKI h.
KACZYŃSKI h. Pomian
KAKOWSKI h. Kościesza
KALICKI h. Dołęga
KALINKOWSKI h.
KALINOWSKI h. Kalinowa
KALIŃSKI h. Jelita
KALIŃSKI h. Topór
KALISZ h. Jelita
KALKSTEIN h. Kos
KAMELSKI h. Roch II
KAMIENIECKI h. Pilawa
KAMIEŃSKI h.
KAMIEŃSKI h. Cholewa
KAMIEŃSKI h. Dołęga
KAMIEŃSKI h. Jastrzębiec
KAMIEŃSKI h. Ślepowron
KAMIŃSKI h.
KAMIŃSKI h. Dołęga
KAMIŃSKI h. Łuk
KAMIŃSKI h. Rawicz
KAMIŃSKI h. Sulima
KAMIŃSKI h. Ślepowron
KAMIŃSKI h. Topór
KAMIONOWSKI h. Korwin
KAMOCKI h. Jelita
KAMPENHAUSEN h. Kampenhausen
KANIEWSKI h.
KANIEWSKI h. Nałęcz
KANIGOWSKI h.
KANIGOWSKI h. Lis
KANISZEWSKI h. Topór
KAPICA h. Jastrzebiec
KAPICA h. Jastrzębiec z odm.
KARASIŃSKI h. Dąbrowa
KARAŚ h. Dąbrowa
KARCZEWSKI h.
KARCZEWSKI h. Jasieńczyk
KARCZEWSKI h. Samson
KARĘGA h. Karęga
KARGOWSKI h. Bończa
KARŁOWSKI h. Prawdzic
KARMAŃSKI v. KARMIŃSKI h. Wczele
KARNECKI h. Ślepowron z odm.
KARNIEWSKI h. Dąbrowa
KARNKOWSKI h. Junosza
KAROŃSKI h. Syrokomla
KARPIŃSKI h.
KARPIŃSKI h. Korab
KARPOWICZ h. Korab
KARSKI h. Jastrzębiec
KARSKI h. Radwan
KARŚNICKI h.
KARŚNICKI z Karśnic h. Fundament
Jastrzębiec h.
KARŚNICKI h. Odrowąż
KARTERLA h. Poraj
KARWACKI h. Łabędź
KARWICKI Dunin h. Łabędź
KARWOSIECKI h.
KARWOSIECKI h. Lubicz
KARWOWSKI h. Pniejnia
KARWOWSKI h. Rawicz
KASIŃSKI h. Pomian
KASPERSKI v. KACPERSKI h. Starykoń
KASPRZYCKI h.
KASSYANOWICZ h.
KASZEWSKI h. Jastrzębiec
KATERLA h. Poraj
KAULBERSZ h. Jazgarek
KAWAŁOWSKI h. Nałęcz
KAWCZYŃSKI h.
KAWECKI h. Gozdawa
KAWECZYŃSKI h. Ostoja
KAWIECKI h. Wyssogota
KAWKA h. Pilzno
KAZAŃSKI h. Nałęcz
KAZIMIERSKI Biberstejn v. Bibersztejn h.
KAZNOWSKI h.
KĄCZKOWSKI h. Prus I
KĄKOLEWSKI zob. KONKOLEWSKI h. Starykoń
KĄSINOWSKI h. Nałęcz
KEGEL h. Krzywoz
KELLER h. Gryf
KEMPFI h.
KEMPISTY h. Niesobia
KENDZIERSKI h.
KEUDELL h. Keudell
KĘDZIERSKI h. Belina
KĘDZIERZAWSKI h. Nowina
KĘPIŃSKI h. Niesobia
KĘSICKI h. Iłgowski
KĘSTOWICZ h. Kotwica
KĘSZYCKI h. Nałęcz
KICIŃSKI h. Rogala
KICKI h. Gozdawa
KIEDROWSKI h. Sas
KIEDRZYŃSKI h. Ostoja
KIEŁCZEWSKI h. Abdank
KIEŁCZEWSKI h. Pomian
KIEŁPIŃSKI h. Rogala
KIERGLEWICZ h. v.
GIERGIELEWICZ h. Topór
KIERNICKI h. Kierdeja
KIERSZ h. Leliwa
KIERZKOWSKI h. Krzywda
KIERZNOWSKI h. Pobóg
KIESZCZYŃSKI h. Niesobia
KIETLIŃSKI h. Odrowąż
KIEWLICZ h. Leliwa
KIJEŃSKI h. Syrokomla
KIJEWSKI h. Świerczek
KILARSKI h. Sulima
KINDLER h.
KINIORSKI h. Prawdzic
KIRKOR h. Kirkor
KISIELEWSKI h. Jelita
KISIELEWSKI h. Junosza
KISIELIŃSKI h. Junosza
KISIELNICKI h. Topór
KIŚLAŃSKI h. Kisiel
KIWERSKI h. Jastrzębiec
KLAMBOROWSKI h. Jastrzębiec
KLECZEŃSKI h. Strzemię
KLECZKOWSKI h. Cholewa
KLECZKOWSKI h. Trzaska
KLEMBOWSKI h. Roch I
KLEMENSOWSKI h. Celejów
KLENIEWSKI h. Zagłoba
KLESZCZYŃSKI h.
KLESZCZEWSKI h. Pniejnia
KLICHOWSKI h. Doliwa
KLICHOWSKI h. Trąby
KLICKI h. Prus I
KLIMASZEWSKI h. Jastrzębiec
KLIMASZEWSKI h. Ślepowron
KLIMASZEWSKI h. Wieniawa
KLIMKIEWICZ h. Przyjaciel
KLIMOWICZ h. Kościesza
KLIŃSKI h. Junosza
KLONOWSKI h. Leszczyc
KLONOWSKI h. Nałęcz
KLOPMANN h.
KLUCZEWICZ Klucz v. Obuchowicz h.
KLUKOWSKI h. Jasieńczyk
KLUSZEWSKI h. Jasieńczyk
KŁOBSKI h. Pomian
KŁOBUKOWSKI z Siemichowic h. Oksza
KŁOBUSZEWSKI h. Zaremba
KŁOCZOWSKI v. KŁOCZEWSKI h. Rawicz
KŁODNICKI h. Łada
KŁODZIŃSKI h. Łada
KŁOKOCKI h. Nałęcz
KŁOPOCKI h. Rawicz
KŁOPOTOWSKI h. Ślepowron
KŁOSKOWSKI h. Rola
KŁOSOWSKI v. KŁOSSOWSKI h. Rola
KŁOSSOWICZ h. Kłossy
KMITA h.
KMITA z Woli h. Szreniawa
KNABE h. Radwan
KNOFF h.
KNOLL h. Kościesza
KOBIELSKI h. Poraj
KOBIERZYCKI h. Korab
KOBIERZYCKI h. Nałęcz
KOBLEWSKI h. Ogończyk
KOBOSKA v. KOBOSKO h. Gissa
KOBYLAŃSKI h. Lubicz
KOBYLAŃSKI z Błażejowa h. Sas
KOBYLIŃSKI h. Herburt
KOBYLIŃSKI h. Łodzia
KOBYLIŃSKI h. Prus I
KOBYLIŃSKI h. Prus II
KOBYLIŃSKI h. Prus III
KOBYLSKI h. Kościesza
KOBYŁECKI h.
KOBYŁECKI h. Godziemba
KOBYŁECKI h. Godziembiec
KOCH h. Oświata
KOCH h. Zbrojny Mąż
KOCHANOWICZ h. Służbotwór
KOCHANOWSKI h. Korwin
KOCHANOWSKI h.
KOCHAŃSKI h. Lubicz
KOCHANOWSKI h. Ślepowron
KOCHOWICZ h.
KOCHOWICZ h. Ślepowron
KOCIĘCKI h. Nieczuja
KOCIUBSKI h.
KOCZALSKI h. Wąż
KOCZOROWSKI h. Rogala
KOCZOWSKI z Koczowa h. Lubicz
KOĆMIEROWSKI h. Kmita
KOEHLER h.
KÖHLER h. Węgłowiec
KOITKOWSKI h. Postoja
KOKELI h. Prawdzic
KOKOSZCZYŃSKI h. Ślepowron
KOKOSZKO h.
KOKOWSKI h. Korab
de KOLBERG h. Kołobrzeg
KOLCZYŃSKI h. Rogala
KOLECKI h.
KOLIŃSKI h. Koliński
KOLITOWSKI h. Rogala
KOLLATOROWICZ h. Pogoń
KOLNARSKI h.
KOLNARSKI h. Ślepowron
KOŁACZKOWSKI h. Habdank
KOŁAKOWSKI h.
KOŁAKOWSKI h. Kościesza
KOŁDOWSKI z Kołdowa h. Korab
KOŁĄTAJ h. Kotwica
KOŁOMYJSKI h. Ossoria
KOŁOMYJSKI h. Prus I
KOŁUDZKI h. Pomian
KOMAR h. Komar
KOMARNICKI h. Sas
KOMECKI h. Ślepowron
KOMIEROWSKI h. Pomian
KOMORNICKI h. Nałęcz
KOMOROWSKI h.
KOMOROWSKI h. Boża Wola
KOMOROWSKI h. Ciołek
KOMOROWSKI h. Korczak
KOMOROWSKI h. Nałęcz
KOMOROWSKI h. Ostoja
KOMOROWSKI h. Rawicz
KOMOROWSKI h. Rola
KONARSKI h. Abdank
KONARSKI h. Gryf
KONARZEWSKI h. Pobóg
KONARZEWSKI h. Poraj
KONCEWICZ h.
KONDRACKI h. Ostoja
KONDRADZKI h. Ossoria
KONDRATOWICZ h. Syrokomla
KONIAR h. Moryców
KONICKI h.
KONKOLEWSKI v. KĄKOLEWSKI h. Starykoń
KONKOWSKI h. Trąby
KONONOWICZ Siemionowicz h. Radwan z odm.
KONOPACKI h. Nowina
KONOPKA h.
KONOPKA h. Lubicz
KONOPKA h. Nowina
KONOPNICKI z Kroczowa h. Jastrzębiec
KONSTAŃSKI h. Łada
KONTECKI h.
KONWICKI h. Kownia
KOPCZYŃSKI h. Ślepowron
KOPEĆ h. Kroje
KOPERSKI h.
KOPORSKI h. Abdank
KOPROWSKI h. Alabanda
KOPYCIŃSKI h. Topacz
KOPYTYŃSKI h.
KORABIEWSKI h. Radwan
KORCZAKOWSKI h. Korczak
KORCZYŃSKI h.
KORDASZEWSKI h. Zagłoba
KORECKI h. Ogończyk
KOREJWA h. Dębno
KORIOT h. Kamieniec
KORNASZEWSKI h. Kornic
KOROSZEWICZ h. Łabędź
KOROWICKI h. Prus
KORSON h.
KORULSKI h. Prus I
KORWIN h. Korwin
KORYCIŃSKI h. Topór
KORYCKI h. Ciołek
KORYCKI h. Prus I
KORYTKO h. Jelita
KORYTKOWSKI h. Jelita
KORYTKOWSKI h. Jasieńczyk
KORYTOWSKI h. Łódź
KORYTYŃSKI h. Korczak
KORYZYNA h. Koryzyna
KORZENICKI h. Topór
KORZENIOWSKI h.
KORZENIOWSKI h. Nałęcz
KORZYBSKI h. Habdank
KOSICKI h. Łuk
KOSICKI Watta h. Samson
KOSIERADZKI h.
KOSIŃSKI h. Pomian
KOSIŃSKI h. Rawicz
KOSIŃSKI h. Rogala
KOSKOWSKI h. Junosza
KOSMOWSKI h. Lis
KOSS h. Kos
KOSSAKOWSKI h. Korwin
KOSSAKOWSKI h. Ślepowron
KOSSECKI h. Rawicz
KOSSOBUDZKI h. Pobóg
KOSSOWICZ h. Gryf
KOSSOWSKI h. Habdank
KOSSOWSKI h. Dołęga
KOSSOWSKI h. Jelita
KOSSOWSKI h. Odwaga
KOSTANECKI h. Wieruszowa
KOSTECKI h.
KOSTECKI h. Prawina
KOSTECKI h. Prus II
KOSTECKI h. Rudnica
KOSTRO h. Rawicz
KOSTYAŁ h.
KOSZTULSKI h. Kruszyna
KOSZUTSKI h. Leszczyc
KOSZYKOWSKI v. KOSSYKOWSKI h. Pielesz
KOŚCIESKI h. Kościesza
KOŚMIŃSKI h.
KOŚMIŃSKI h. Lubicz
KOŚMIŃSKI z Kośmina h. Lubicz
KOTARBIŃSKI h.
KOTARSKI h. Cholewa
KOTARSKI h. Pniejnia
KOTKOWSKI h. Ostoja
KOTLEWSKI h. Ogończyk
KOTOWICZ h. Korczak
KOTOWSKI h. Trzaska
KOTULSKI h.
KOTUŃSKI h. Szreniawa
KOVACHICH h.
KOWALEWSKI h. Dołęga
KOWALEWSKI h. Junosza
KOWALEWSKI h. Łada
KOWALKOWSKI h. Przegonia
KOWALSKI h.
KOWALSKI h. Korab
KOWALSKI h. Wieruszowa
KOWALSKI de Szmiden h. Wieruszowa
KOWIESKI h. Kownia
KOWNACKI h. Suchekomnaty
KOWNACKI h. Ślepowron
KOZANECKI h. Wąż
KOZARSKI h.
KOZARSKI h. Wąż
KOZARZEWSKI h. Łuk
KOZERSKI h. Prawdzic
KOZIARSKI h.
KOZICKI h. Lubicz
KOZICKI h. Łabędź
KOZIEBRODZKI h. Jastrzębiec
KOZIERKIEWICZ h.
KOZIEROWSKI h. Dołęga
KOZIEROWSKI h. Jelita
KOZIERSKI h. Szeliga
KOZIESTAŃSKI h. Waśkiewicz
KOZIETULSKI Skarbek Habdank h.
KOZIKOWSKI h. Junosza
KOZIOROWICZ h.
KOZŁOWSKI h.
KOZŁOWSKI h. Jastrzębiec
KOZŁOWSKI h. Jastrzębiec z odm.
KOZŁOWSKI h. Podkowa
KOZŁOWSKI h. Ślepowron
KOZŁOWSKI h. Wieża
KOZUBOWSKI h. Zamora
KOŹMIAN h. Nałęcz
KOŹMIŃSKI h. Poraj
KOŹNIEWSKI h. Ostoja
KOŻUBSKI h.
KOŻUCHOWSKI h.
KOŻUCHOWSKI h. Doliwa
KRAIŃSKI h. Jelita
KRAJEWSKI h.
KRAJEWSKI h. Jasieńczyk
KRAJEWSKI h. Leliwa
KRAJEWSKI h. Trzaska
KRAJKOWSKI h. Świerczek
KRAKÓW h. Bończa
KRAMKOWSKI h. Cholewa
KRASIŃSKI h. Ślepowron
KRASNODĘBSKI h. Pobóg
KRASNOSIELSKI h. Prus I
KRASSOWSKI h. Jastrzębiec
KRASSOWSKI h. Ślepowron
KRASSYN h.
KRASUSKI h.
KRASUSKI h. Jastrzębiec
KRASUSKI h. Nowina
KRASZEWSKI h. Jastrzębiec
KRASZKOWSKI h. Nałęcz
KRAŚNIEWSKI h. Gozdawa
KRAUS h. Kraus
KRAUZE h. Krauza
KRĄKOWSKI h. Trąby
KRECZUNOWICZ h.
KREMKY h. Nadelwicz
KRETKOWSKI h. Dołęga
KRETOWICZ h. Dołęga
KRETOWICZ h. Godziemba
KRĘCIEJEWSKI h. Rola
KRĘCKI h. Kręcki
KRĘPSKI h. Ostoja
KRĘSKI h. Nadelwicz
KRIEGSSTEIN h.
KRIGER h. Kriger
KROBANOWSKI h. Gryf
KROCZYŃSKI h. Grabie
KROKOWSKI h. Ślepowron
KROMPOLC h. Pobóg
KROPIWNICKI h. Sas
KROSNOWSKI h. Junosza
KROŚNICKI h. Lubicz
KROSZCZYŃSKI h. Ślepowron
KROTKIEWICZ h. Radwan
KRÓLIKIEWICZ h. Knut
KRÓLIKOWSKI h. Poraj
KRÓLIKOWSKI h. Zaporaj
KRÜGER h.
KRUKOWIECKI h. Pomian
KRUKOWSKI h. Korwin
KRULIKIEWICZ h. Jasieńczyk
KRUPIŃSKI h. Korczak
KRUSZEWSKI h.
KRUSZEWSKI h. Habdank
KRUSZKOWSKI h. Nałęcz
KRUSZYNA h. Mora
KRUSZYŃSKI h. Pomian
KRYCZYŃSKI h. Radwan
KRYNICKI h. Korab
KRYŃSKI h. Przegonia
KRYSIŃSKI h.
KRYSIŃSKI h. Leliwa
KRYSZKA h. Prawdzic
KRZANOWSKI h.
KRZECZEWSKI h. Korczak
KRZECZKOWSKI h. Łodzia
KRZESIMOWSKI h. Jastrzębiec
KRZESIŃSKI h. Nieczuja
KRZEWSKI h. Bończa
KRZĘCIEWSKI h.
KRZĘTOWSKI h. Zadora
KRZYCKI h. Kita
KRZYCZEWSKI h.
KRZYCZEWSKI h. Krzyczewski
KRZYCZKOWSKI h. Lubicz
KRZYCZKOWSKI h. Odrowąż
KRZYKOWSKI h. Junosza
KRZYMOWSKI h. Ślepowron
KRZYMUSKI h. Radwan z odm.
KRZYSZKOWSKI h. Odrowąż
KRZYSZTOPORSKI h. Nowina
KRZYWICKI h. Kierdeja
KRZYWICKI h. Massalski
KRZYWIŃSKI h. Habdank
KRZYWKOWSKI h. Półkozic
KRZYWOSZEWSKI h. Ossoria
KRZYŻANOWSKI h. Dębno
KRZYŻANOWSKI h. Świnka
KSIĘŻOPOLSKIzob. XIĘŻOPOLSKI h. Ślepowron
KUBECKI h.
KUBICZEK de Waldorf h. Nabram
KUCHARSKI h.
KUCHARSKI h. Prawdzic
KUCHARSKI h. Zagłoba
KUCIŃSKI h. Ogończyk
KUCZ h.
KUCZBORSKI h. Ogończyk
KUCZEWSKI h. Poraj
KUCZKOWSKI h. Ślepowron
KUCZKOWSKI h. Wąż
KUCZYŃSKI h. Ślepowron
KUDELSKI h. Ślepowron
KÜHNL h.
KÜHNL h. Pracomir
KUJAWSKI h.
KUJAWSKI h. Rawicz z odm.
KUKAWSKI h. Jastrzębiec
KULCZYCKI h. Sas
KULCZYCKI z Kulczyc h. Sas
KULCZYCKI Śmietanka h. Sas
KULESZA h.
KULESZA h. Jastrzębiec
KULESZA h. Ślepowron
KULESZYŃSKI h. Ślepowron
KULIGOWSKI h. Rola
KULIKOWSKI h.
KULIKOWSKI h. Drogomir
KULIŃSKI h. Odrowąż
KULPIŃSKI h. Kulpiński
KULWIEC Ginwił i Hippocentaurus h.
KUNAT h. Topór
KUNCEWICZ h. Poraj
KUNICKI h. Bończa
KUNICKI h. Sas
KUNIŃSKI h. Poraj
KUNIOWSKI h.
KUNISZ h. Lubicz
KUNSTETTER h.
KURAKOWSKI h. Kur
KURCEWSKI h. Szreniawa
KURCYUSZ h.
KURDWANOWSKI h. Półkozic
KURELLA h.
KURNATOWSKI h. Łodzia
KUROSZ h. Rawicz
KUROWSKI h. Nałęcz
KUROWSKI h. Nałęcz
KUROWSKI h. Wąż
KURZĄTKOWSKI h. Brodzic
KURZEWSKI h. Topacz
KURZYNA h. Pielesz
KUSZEL z Hulidowa h. Drogosław
KUSZEWSKI h. Junosza
KUSZKOWSKI h. Junosza
KUŚNIEWICZ h.
KUŹNICZOW h. Bronisław
KUŻELEWSKI h. Radwan
KWAPISZEWSKI h. Zagłoba
KWASIEBORSKI h. Cholewa
KWASKOWSKI h. Bogoria
KWAŚNIEWSKI h. Nałęcz
KWAŚNIEWSKI h. Pielesz
KWEISSER h. Kweiss
KWIATKOWSKI h.
KWIATKOWSKI h. Gryf
KWIATKOWSKI h. Jastrzębiec
KWIATKOWSKI h. Szala-Nowina
KWIATKOWSKI h. Wieruszowa
KWIECIŃSKI h. Gryf
KWILECKI h. Szreniawa
LALEWICZ h. Woroniec
LAMPARSKI h. Dołęga
LANCKOROŃSKI z Brzezia h. Zadora
LANGE h. Ciężosił
LANGOWSKI h. Korczak
LAPIERRE h. Kamieńczyk
LASYR h. Strzała
LASKI h. Laski
LASKOWSKI h. Dąbrowa
LASKOWSKI h. Korab
LASOCKI h. Dołęga
LATALSKI h. Prawdzic
du LAURANS h. du Laurans
LAZAROWICZ h. Kościesza
LEBISZ h. Własnosił II
LECHOWICZ h. Gryf
LECHOWSKI h. Pilawa
LEDOCHOWSKI h. Szaława
LEKCZYŃSKI h. Nałęcz
LELEWEL h. Lelewel
LEMAŃSKI h. Bukowczyk
LENARTOWICZ h. z
Giezgiezłowca h. Pobóg
LENCZEWSKI h. Strzemię
LENCZOWSKI h. Strzemię
LENIECKI h. Jelita
LENK z Ryzenbergu h. Potęga
LENK z Ryzenburga h. Potęga
LENKIEWICZ h. Kotwicz
LEPIGÉ h. Gromiec
LESIECKI h. Nałęcz
LESIEWSKI h. Ogończyk
LESIŃSKI h. Jastrzębiec
LESISZ h. Leszczyc
LESKI h. Leski
LESKI h. Ostoja
LESZCZYŃSKI h.
LESZCZYŃSKI h. Belina
LESZCZYŃSKI Skarbek h. Habdank
LESZCZYŃSKI h. Korczak
LESZCZYŃSKI h. Wieniawa
LESZNOWSKI h.
LEŚKIEWICZ h. Leśkiewicz
LEŚKIEWICZ h. Wieniawa
LEŚNIEWSKI h. Gryf
LEŚNIOWSKI Zimnowoda h. Gryf
LEŚNIOWSKI h. Grzymała
LEWANDOWSKI h.
LEWANDOWSKI h. Dołęga
LEWANDOWSKI h. Prawdzic
LEWAŃSKI h. Suchekomnaty
LEWICKI h. Rogala
LEWIECKI h. Lewiecki
LEWIŃSKI h.
LEWIŃSKI h. Brochwicz III
LEWOCKI h. Jelitan
LEŹNICKI h. Nałęcz
LEX h. Prawomyśl
LGOCKI h. Leliwa
LGOCKI h. Orla
LGOCKI h. Szaszor
LIBICKI h. Jelita
LIBISZEWSKI h. Wieniawa
LIBISZOWSKI h. Wieniawa
LIBISZOWSKI h. Prandota
de Perstein z Libiszowa h. Wieniawa
LIGĘZA h. Półkozic
LIGOWSKI h. Jastrzębiec
LINDA h. Linda
LINDE h. Słownik
LINEBURG h. Palmy
LINGENAU h. Lingenau
LINIEWSKI h. Liniewski
LINOWSKI h. Pomian
LINSENBARTH h. Brun
LIPCZYŃSKI h. Korwin
LIPINK v. LIPING h. Ślepowron
LIPIŃSKI h. Beztrwogi
LIPIŃSKI h. Brodzic
LIPIŃSKI h. Gozdawa
LIPIŃSKI h. Lipin
LIPIŃSKI h. Rawicz
LIPIŃSKI h. Schur
LIPIŃSKI h. Suchekomnaty
LIPKA h. Nałęcz
LIPNICKI h. Hołobok
LIPNICKI h. Poraj
LIPOWSKI h. Ciołek
LIPSKI h. Grabie
LIPSKI h. Lipski
LIPSKI h. Łada
LISICKI h. Prus I
LISICKI h. Prus II
LISIECKI h. Drya
LISIECKI z Liszek h. Lis
LISIKIEWICZ h. Szeliga
LISOWSKI h. Bończa
LISSOWSKI h. Lis
LISSOWSKI h. Lubicz
LISTOPAD h. Mora
LITWIŃSKI h. Jelita
LITYŃSKI h. Sas
LNISKI h. Ostoja
LOCCI h. Lew
LOCHMANN h.
LOGA h. Rogala
LUBAŃSKI h. Grzymała
LUBIATOWSKI h. Grzymała
LUBIEJEWSKI v. LUBIEWSKI h. Trzaska
LUBIENIECKI h. Rola
LUBIŃSKI h. Wieniawa
LUBOŃSKI h. Leszczyc
LUBISZOWSKI h. Wieniawa
LUBORADZKI h. Dołęga
LUBOWICKI h. Szreniawa
LUBOWIDZKI h. Topacz
LUBOWIECKI h. Paprzyca
LUBOWIECKI h. Szreniawa
LUCEŃSKI h. Gissa
LUCY h.
LUDWIG h.
LÜHE h.
LUTOBORSKI h. Lubicz
LUTOMIRSKI h. Jastrzębiec
LUTOMSKI h. Szeliga
LUTOSŁAWSKI h. Jelita
LUTOSTAŃSKI h. Jelita
LUTOSTAŃSKI h. Korwin
LUTOSTAŃSKI h. Ślepowron
ŁABĘCKI h. Korab
ŁABĘCKI h. Łabędziogrot
ŁABĘCKI h. Łabędź
ŁADA h. Łada
ŁADOWSKI h. Łada
ŁAGUNA h. Grzymała
ŁAKIEWICZ h.
ŁANGOWSKI h. Korczak
ŁANIEWSKI h. Korczak
ŁAPCZYŃSKI h. Jelita
ŁAPIŃSKI h.
ŁAPIŃSKI h. Jelita
ŁAPIŃSKI h. Lubicz
ŁASIEWICKI h. Rola
ŁASKI h. Korab
ŁASTOWIECKI h. Laryssa
ŁASZCZ h. Prawdzic
ŁASZCZYŃSKI de Verbno h. Wierzbna
ŁASZEWSKI h. Grzymała
ŁASZEWSKI h. Szeliga
ŁAWCEWICZ h. Jastrzębiec
ŁAWSKI h. Pomian
ŁAZAREW h.
ŁAZICKI h. Jastrzębiec
ŁAZOWSKI h. Krzywda
ŁAZOWSKI h. Łukocz
ŁAŹNIEWSKI h. Prawdzic
ŁAŹNIEWSKI h. Prus II
ŁĄCKI h.
ŁĄCKI h. Jelita
ŁĄCKI z Łęk h. Pilawa z odm.
ŁĄCZKOWSKI h. z
Łączkowic h. Zadora
ŁĄCZYŃSKI h. Nałęcz
ŁEBKOWSKI h. Dąbrowa
ŁEMPICKI h. Junosza
ŁEPKOWSKA h. Dąbrowa
ŁĘCZYCKA h.
ŁĘSKI z Łęki de Zem h. Janina
ŁĘTOWSKI z Łętowa h. Ogończyk
ŁĘTOWSKI h. Ogończyk
ŁĘTOWSKI h. Rawicz
ŁOCHOWSKI h. Belina
ŁOHODOWICZ h. Korczak
ŁODZIŃSKI h. Radwan
ŁOJEWSKI h. Jasieńczyk
ŁOJEWSKI h. Samson
ŁONIEWSKI h. Nałęcz
ŁOPACKI h. Lubicz
ŁOPATECKI z Łaska h. Korab
ŁOPIEŃSKI h. Lubicz
ŁOPIŃSKI v. ŁOPIEŃSKI Pierog h. Lubicz
ŁOPUSKI h. Ślepowron
ŁOSIEWSKI h. Nieczuja
ŁOSKI h. Brodzic
ŁOSKOWSKI h. Lubicz
ŁOSSOWSKI h. Szeliga
ŁOSZEWSKI h. Lubicz
ŁOŚ h. Dąbrowa
ŁUBA h. Lubicz
ŁUBIEŃSKI h.
ŁUBIEŃSKI h. Pomian
ŁUBIŃSKI h. Wieniawa
ŁUBKOWSKI Buża h. Bończa
ŁUCZYCKI h.
ŁUCZYŃSKI h. Samson
ŁUGOWSKI h. Drzewica
ŁUGOWSKI h. Lubicz
ŁUKAŃSKI h.
ŁUKASZEWICZ h. Łuk
ŁUKASZEWICZ h. Trójstrzał
ŁUKOMSKI h. Drya
ŁUKOSKI v. ŁUKOWSKI na Łukoszynie h. Dołęga
ŁUNIEWSKI h. Łukocz
ŁUNIEWSKI h. Łukocz z odm.
ŁUPIŃSKI h. Ślepowron
ŁUSZCZEWSKI h. Korczak
ŁYKOWSKI h. Ślepowron
ŁYSAKOWSKI h. Jastrzębiec
ŁYSIŃSKI h.
ŁYSZCZYŃSKI h. Korczak
ŁYSZKIEWICZ h. Szeliga
MACEWICZ h. Machwicz
MACHARZYŃSKI h. Nowina
MACHCIŃSKI h. Rogala
MACHCZYŃSKI h. Jastrzębiec
MACHCZYŃSKI h. Machwicz
MACHNACKI h. Rogala
MACIEJEWSKI h.
MACIEJOWSKI h. Ciołek
MACIEJOWSKI h. Janina
MACIEJOWSKI h.
MACIŃSKI h. Prus I
MACIORKOWSKI h. Krzywda
MACKIEWICZ h. Pogoń
MAGNUS h. Gerald
MADALIŃSKI h. Laryssa
MAGNUSKI h. Habdank
MAJER h. Lewalt
MAJERANOWSKI h. Jelita
MAJEWSKI h.
MAJEWSKI h. Biały Łabędź
MAJEWSKI h. Dosługa
MAJEWSKI h. Jastrzębiec
MAJEWSKI h. Łabędź
MAJEWSKI h. Lew Żółty
MAJEWSKI h. Nałęcz
MAJEWSKI h. Starykoń
MAJEWSKI h. Własnosił
MAJKOWSKI h.
MAJKOWSKI h. Korab
MAKAJ v. MAKAY h.
MAKAREWICZ h. Samson
MAKAROWICZ h.
MAKOMASKI h.
MAKOMASKI h. Jastrzębiec
MAKOMASKI h. Zasługa
MAKOWIECKI h. Dołęga
MAKOWIECKI h. Lubicz
MAKOWIECKI h. Pomian
MAKOWSKI h. Jelita
MAKOWSKI h. Ogończyk
MALCZ h.
MALCZEWSKI h. Tarnawa
MALECZYŃSKI h. Jastrzębiec
MALESZEWSKI h. Godziemba
MALESZEWSKI h. Gryf
MALEWSKI h. Jastrzębiec
MALEWSKI h. Ślepowron
MALINOWSKI h.
MALINOWSKI h. Jastrzębiec
MALINOWSKI h. Pobóg
MALINOWSKI h. Ślepowron
MALIŃSKI h.
MALIŃSKI h. Pietyróg
MALISZEWSKI h.
MALISZEWSKI h. Godziemba
MALLETSKI de Grandville h. Bastion
MALSKI h. Nałęcz
MALTZAHN h. Penslin
Wartenberg h. Maltzah
MALUSKI h. Jastrzębiec
MAŁACHOWSKI h. Nałęcz
MAŁECKI h. Jelita
MAŁKOWSKI h. Bombek
MAŁOWIESKI h. Gozdawa
MAMIŃSKI h.
MANDECKI h. Łada
MANOWSKI h. Prus III
MANUGIEWICZ h. Wiernik
MAŃKOWSKI h. Jastrzębiec
MAŃKOWSKI h. Prawdzic
MARCHOCKI h. Ostoja
MARCINKIEWICZ h.
MARCINKOWSKI h. Gryf
MARCZEWSKI h. Siła
MARCZEWSKI h. Dąbrowa
MARCZEWSKI h. Prawdzic
MARCZYŃSKI h. Mościszewski
MARION h.
MARKIEWICZ h.
MARKIEWICZ h. Łabędź
MARKOWSKI h.
MARKOWSKI h. Bończa
MARKOWSKI h. Szeliga
MARS h. Noga
MARSKI h. Maryan
MARSZEWSKI h. Jastrzębiec
MARUSZEWSKI h. Mogiła
MARUSZEWSKI h. Rogala
MARYLSKI h. Ostoja
MASŁOWICZ h.
MASŁOWSKI h. Samson
MASZEWSKI h. Maszewa
MATCZYŃSKI h. Jastrzębiec
MATERNICKI h. Ślepowron
MATŁASZYŃSKI h.
MATUSZEWSKI h. Topór
MAZARAKI h. Newlin
MAZOWIECKI h. Dołęga
MAZURKIEWICZ h. Pobóg
MĄCZEWSKI h. Bem
MĄCZYŃSKI h. Świnka
MĄKOLSKI h. Gryf
MĄKOWSKI h. Ogończyk
MECISZEWSKI h. Prawdzic
MEDYŃSKI h.
MEJER h.
MEJER v. MEYER h.
MEJSNER h. Lubicz
MEJSNER v. MEYSNER h. Lubicz
MELECHOWICZ h. Korczak
MERSBERG de MOESER h. Mersberg
MERECKI h. Szeliga
MERLINI h.
MĘCIŃSKI h. Poraj
MĘCZKOWSKI h. Białynia
MĘCZYŃSKI h. Rawicz
MĘDRZECKI h. Piórosław
MĘKARSKI h. Prawdzic
MĘŻYŃSKI v. MĘŻEŃSKI h. Kościesza
MIANOWSKI h. Przerowa
MIANOWSKI h. Tępa Podkowa
MIASKOWSKI h. Bończa
MIĄCZYŃSKI h.
MIĄCZYŃSKI h. Suchekomnaty
MICEWICZ h. Jelita
MICHAELIS h.
MICHAELIS h. de
Hening h.
MICHALCZEWSKI h. Prus I
MICHALEWSKI h. Korczak
MICHALICKI h. Nałęcz
MICHALSKI h. Łodzia
MICHALSKI h. Korczak
MICHAŁOWSKI h.
MICHAŁOWSKI h. Jasieńczyk
MICHAŁOWSKI h. Jelita
MICHAŁOWSKI z Michałowa Poraj h. Jasieńczyk
MICHAŁOWSKI h. Poraj
MICHAŁOWSKI h. Trzaska
MICHNIEWICZ h. Lis
MICHNIOWSKI v. MICHNIEWSKI h. Trąby
MIECZKOWSKI h. Bończa
MIECZKOWSKI h. Zagłoba
MIECZNIKOWSKI h. Pobóg
MIECZNIKOWSKI h. Podkowa
MIECZYŃSKI Dunin h. Łabędź
MIEDZIELSKI h. Korczak
MIELĘCKI h. Ciołek
MIERCZYŃSKI h. Jastrzębie z odm.
MIERKOWSKI h. Ślepowron
MIERNICKI h. Jastrzębiec
MIEROSŁAWSKI h. Bróg
MIEROSŁAWSKI h. Leszczyc
MIEROSZEWSKI h. Ślepowron
MIERZEJEWSKI h. Kościesza
MIERZEJEWSKI h. Leszczyc
MIERZEJEWSKI h. Lubicz
MIERZEJEWSKI h. Szeliga
MIERZEWSKI h. Leszczyc
MIERZWIŃSKI h.
MIERZWIŃSKI h. Ogończyk
MIERZYŃSKI h.
MIERZYŃSKI h. Jastrzębiec
MIERZYŃSKI h. Junosza
MIESZCZAŃSKI h. Łabędź
MIESZKOWSKI h. Lis
MIESZKOWSKI h. Mora
MIESZKOWSKI h. Odrowąż
MIJAKOWSKI h. Jasieńczyk
MIKLASZEWSKI h. Ostoja
MIKŁASZEWSKI h. Ostoja
MIKOŁAJEWSKI h. Ogończyk
MIKORSKI h. Ostoja
MIKOSZEWSKI h. Dąbrowa
MIKUCKI h. Ślepowron
MIKULICZ-RADECKI h. Gozdawa
MIKULSKI h.
MIKULSKI h. Rawicz
MIKULSKI h. Sas
MIKUŁOWSKI h. Drzewica
MIKUŁOWSKI h. Rawicz
MILBERG h. Lichtyan
MILCZARSKI h.
MILEWSKI h.
MILEWSKI h. Bończa
MILEWSKI h. Jastrzębiec
MILEWSKI h. Ślepowron
MILIESKI h. Milieski
MILOWICZ h. Mikuliński
MILŻECKI h. Odrowąż
MIŁKOWSKI h. Habdank
MIŁKOWSKI h. Ślepowron
MIŁOBĘDZKI h. Ślepowron
MIŁODROWSKI h. Cholewa
MIŁODROWSKI h. Jastrzębiec
MIŁODROWSKI h. Ślepowron
MIŁOSZEWSKI h. Kościesza
MINASOWICZ h. Przyjaciel z odm.
MINIEWSKI h.
MINISZEWSKI h. Topór
MINKIEWICZ h. Odrowąż
MIŃSKI h. Prus III
MIODUSKI h. Radwan
MIODUSZEWSKI h. Ostoja
MIRANOWICZ h.
MIRECKI Magiera h. Szeliga
MIREWICZ h. Szeliga
MIROSZEWSKI h. Ślepowron
MIROWSKI h. Niesobia
MISIURKIEWICZ h.
MISZEWSKI h. Lubicz
MISZKIEL h. Prus II
MITKIEWICZ h. Mitkiewicz
MITTE h. Nagody
MLECZKO h. Korczak
MLICKI h. Dołęga
MŁOCHOWSKI z Młochowa h. Belina
MŁOCKI h. Prawdzic
MŁODECKI h. Półkozic
MŁODYŃSKI h. Lubicz
MŁODZIANOWSKI h.
MŁODZIANOWSKI h. Młodzian
MŁODZIANOWSKI h. Dąbrowa
MŁOKOSIEWICZ h. Fuengirola
MŁOSZEWSKI h. Nowina
MŁYŃSKI h. Prus III
MNIEWSKI h. Ogończyk
MNIŃSKI h. Jelita
MOCARSKI h. Łada
MOCARSKI h. Pielesza
MOCARSKIh. h. Prus I
MOCZARSKI v. MOCARSKI h. Łada
MOCZULSKI h. Cholewa
MOCZULSKI h. Gozdawa
MOCZULSKI h. Korwin
MOCZULSKI h. Trzywdar
MOCZYDŁOWSKI h. Doliwa
MOCZYDŁOWSKI h. Nowina
MOCZYDŁOWSKI h. Ślepowron
MOCZYŃSKI h.
MODELSKI h. Brodzic
MODL h.
MODLIBOWSKI h. Drya
MODLIŃSKI h. Tępa Podkowa
MODRZEWSKI h. Jelita
MODZELEWSKI h. Bończa
MODZELEWSKI h. Herburt
MODZELEWSKI h. Syrokomla
MODZELEWSKI h. Trzywdar
MOGIELNICKI h. Lubicz
MOJKOWSKI h. Jastrzębiec
MOKRONOWSKI h. Bogoria
MOKRSKI h. Jelita
MOKSIEWICZ h. Topacz
von MÖLLER z Möllerstejnu h.
MOLSDORF h. Molsdorf
MOŁOCHOWIEC h. Znin
MONETA h.
MORACZEWSKI h. Cholewa
MORACZEWSKI h. Doliwa
MORAWICKI h.
MORAWSKI h.
MORAWSKI h.
MORAWSKI h. Dąbrowa
MORAWSKI h. Dąbrówka
MORAWSKI h. Korab
MORAWSKI Dzierżykraj z Chomęcic h. Nałęcz
MORCHONOWICZ h. Jastrzębiec
MOROZEWICZ h.
MOROZEWICZ h. Jelita
MORSKI h. Topór
MORSTYN v. MORSZTYN h. Leliwa
MORYCZ h.
MORYNOWICZ h.
MORZE h. Morykoni
MORZKOWSKI h. Ślepowron
MORZYCKI h. Mora
MOSSAKOWSKI h. Jastrzębiec
MOSTOWSKI h. Dołęga
MOSZCZEŃSKI h. Ł
odzia h.
MOSZCZEŃSKI v. MOSZCZYŃSKI h. Nałęcz
MOSZYŃSKI h. Nałęcz
MOŚCICKI h. Ostoja
MOŚCICKI h. Ślepowron
MOTYLOWSKI h. Pomian
MROCZEK h. Prus I
MROCZKIEWICZ h. Bekiesz
MROCZKOWSKI h.
MROCZKOWSKI h. Nałęcz
MROCZKOWSKI h. Prus III
MROKOWSKI z Mrokowa h. Ślepowron
MROWIŃSKI h. Kord
MROZOWSKI h. Nałęcz
MROZOWSKI h. Prus III
MSZANECKI h. Mściszewski
MŚCICHOWSKI h. Prus I
MŚCIWUJEWSKI h. Nowina
MUCHA h. Kiena
MUCHALSKI h. Korczak
MUCZYŃSKI h. Kotwicz
MÜLLER h. Żuraw
MÜNKENBECK h. Münkenbeck
MUNKIEWICZ h.
MURAWSKI h. Dąbrowa
MURZYNOWSKI h. Ogończyk
MUSIAŁOWICZ h. Pielesz
MUŚNICKI h. Przyjaciel z odm.
MUSZYŃSKI h.
MUSZYŃSKI h. Lekczyn
MYCIELSKI h. Dołęga
MYLO h. Czochron
MYSŁAKOWSKI h. Ogończyk
MYSTKOWSKI h. Jastrzębiec
MYSTKOWSKI h. Puchała
MYSYROWICZ h. Jastrzębiec
MYSZCZYŃSKI h. Roch I v. Kolumna
MYSZKOWSKI h.
MYSZKOWSKI h. Jastrzębiec
MYSZYŃSKI h. Cholewa v. Klamry z odm.
MYŚLIBORSKI h. Jelita
MYŚLIŃSKI h. Jastrzębiec
MYŚLIŃSKI h. Orla
NADOLSKI h. Roch II
NADROWSKI h. Nabram
NAGÓRKA h. Nabram
NAGÓRSKI h. Pilawa
NAGÓRSKI h. Trzaska
NAGRODZKI h. Lubicz
NAHAJEWICZ h. Świetlik
NAKIELSKI h.
NAKWASKI h. Prus II
NALEPIŃSKI h. Dołęga
NAŁĘCZ h. Nałęcz
NAPIERKOWSKI v. NAPIÓRKOWSKI h. Prus III
NAPOLSKI h. Niezgoda
NARBUTT h. Trąby
NARWOYŃ h. Giejsz
NARZYMSKI h. Dołęga
NASIEROWSKI h. Ostoja
NASIEROWSKI h. Ślepowron
NASSALSKI h. Nassalski
NAST h. Gryf
NAWROCKI h. Lubicz
NEHRING h. Nehring
NENNEKE h.
NESTOROWICZ h. Dołęga
NESTOROWICZ h. Pobóg z odm.
NETREBSKI h. Lubicz
NEÜMANN h. Nowicz
NEWELSKI h.
NIEBORSKI h. Lubicz
NIECIECKI h. Poraj
NIECIKOWSKI h. Grzymała
NIECIKOWSKI h. Lis
NIEDABYLSKI h. Bończa
NIEDZIAŁKOWSKI h. Prawdzic
NIEDZIAŁKOWSKI h. Rawicz
NIEDZIESKI h. Pogoń
NIEDZIŃSKI h. Prus I
NIEDŹWIEDZKI h.
NIEDŹWIEDZKI h. Ogończyk
NIEKRASZ h.
NIEKRASZ h. Klamry
NIELEPIEC h. Prus I
NIEMĘTOWSKI h. Sulima
NIEMIRA v. NIEMIERA h. Gozdawa
NIEMIRA v. NIEMIERA h. Jastrzębiec
NIEMIRYCZ v. NIEMIERYCZ h. Klamry
NIEMIROWSKI h. Trzaska
NIEMOJEWSKI z Lubieńca h. Rola
NIEMOJEWSKI v. NIEMOJOWSKI h. Wierusz Wieruszowa
NIENAŁTOWSKI h. Nałęcz
NIENIEWSKI h. Nałęcz
NIEPOKOJCZYCKI h. Waga
NIEPRZECKI h. Paprzyca
NIESIOŁOWSKI h. Korzbog
NIESŁUCHOWSKI h. Nieczuja
NIESZKOWSKI h.
NIESZKOWSKI h. Kościesza
NIEWĘGŁOWSKI h. Jastrzębiec
NIEWĘGŁOWSKI h. Kościesza
NIEWIADOMSKI h. Prus I z odm.
NIEWIADOWSKI h. Kościesza
NIEWIAROWSKI h. Półkozic
NIEZABITOWSKI h.
NIEZABITOWSKI Pieniek h. Lubicz
NIEŻYCHOWSKI h. Pomian
NIKLEWICZ h. Gryf
NINKOWSKI h.
NISKI h. Dołęga
NITOWSKI h. Lubicz
NIWIŃSKI h. Paprzyca
NOIŃSKI h. Grzymała
NOJSZEWSKI v. NOYSZEWSKI h. Brodzic
NORWID h. Topór
NOSARZEWSKI h. Dołęga
NOSKOWSKI ze Srzeńska h. Łada
NOSKOWSKI h. Rawicz
NOWACKI h. Nowacki
NOWACKI h. Ogończyk
NOWAKOWSKI h.
NOWAKOWSKI h. Krocyusz
NOWAKOWSKI h. Nowakowski
NOWAKOWSKI h. Ślepowron
NOWAKOWSKI h. Trzy Księżyce
NOWAKOWSKI h. Złota Rzeka
NOWICKI h.
NOWICKI h. Lubicz
NOWICKI h. Nowicki
NOWICKI h. Nowicki z odm.
NOWICKI h. Osęki
NOWICKI h. Rogala
NOWIŃSKI h. Starykoń
NOWODWORSKI h. Nałęcz
NOWOSIELSKI h. Sas
NOWOSIELSKI h. Ślepowron
NOWOWIEJSKI h. Jastrzębiec
NOWOWIESKI h. Jastrzębiec
NOZDROWICZ h. Leliwa
NOŻEWSKI h. Rawicz
NUROWSKI h. Kościesza
NURZYŃSKI h. Rawicz
OBIDZIŃSKI h. Topór
OBIEZIERSKI h.
OBNISKI z Obniża h. Jastrzębiec
OBORSKI h. Kolumna
OBRĄPALSKI h. Lubicz
OBRĘBSKI h. Cholewa
OBRYCKI h.
OBRYCKI h. Prus I
OBRYCKI h. Suchekomnaty
OBUCHOWICZ h. Obuchowicz
d'OBYRN h. d'Obyrn
OCHENKOWSKI h. Grzymała
OCHIMOWSKI h. Doliwa
OCZAPOWSKI h. Oczap
OCZECHOWSKI h. Topór
ODECHOWSKI h. Abdank
ODOLSKI h. Korwin
OGIŃSKI h. Oginiec
OGONOWSKI h. Ogończyk
OGRODZIŃSKI h. Prus I
OGRODZIŃSKI h. Prus III
OJRZANOWSKI h. Junosza
OJRZYŃSKI h. Lubicz
OKĘCKI h. Radwan
OKMIŃSKI v. OKNIŃSKI h. Okmiński
OKNIŃSKI h. Okno
OKOLSKI h.
OKÓLSKI z Okoła h. Rawicz
OKOŁOWICZ Krzywiec h. Ostoja
OKUŃ h. Belina
OLECHNOWICZ h. Leliwa
OLECHOWSKI h.
OLECHOWSKI h. Ratuld
OLEWIŃSKI h.
OLĘDZKI h. Rawicz
OLSZAŃSKI h. Jastrzębiec
OLSZEWSKI h.
OLSZEWSKI h. Kościesza
OLSZEWSKI h. Lis
OLSZEWSKI h. Olsza
OLSZEWSKI h. Pobóg
OLSZEWSKI h. Pomian
OLSZEWSKI h. Prus II
OLSZEWSKI h. Rawicz
OLSZEWSKI h. Ślepowron
OLSZEWSKI h. Ślepowron z odm.
OLSZOWSKI z Olszowy h. Prus II
OLSZTYŃSKI h. na
Olsztynie h. Boża Wola
OLSZYŃSKI h. Pniejnia
OŁDAKOWSKI h. Rawicz
OŁTARZEWSKI h. Lis
OMYLIŃSKI v. OMELIŃSKI h. Odyniec
OMĘTA h. Niesobia
OPACKI h. Prus III
OPELEWSKI h. Kościesza
OPIELIŃSKI h.
OPIENKOWSKI h.
OPIEŃSKI h. Pniejnia
OPITZ h. Boberfeld
ORACZEWSKI h. Szreniawa
ORDĘGA h. Łodzia
ORECHWA h. Rogala
ORLEWSKI h. Cielątkowa
ORŁOWSKI h.
ORŁOWSKI h. Chomąto
ORŁOWSKI h. Lubicz
ORŁOWSKI h. Orla
ORŁOWSKI h. Orłowski
ORŁOWSKI h. Sas
ORNOWSKI h. Korczak
ORPISZEWSKI h. Junosza
ORSETTI h. Złotokłos
ORYŃSKI h. Wężyk
ORZECHOWSKI z Orzechowca h. Oksza
ORZECHOWSKI h. Rogala
ORZELSKI h. Drya
ORZEŁ h. Prus I
ORZESZKOWSKI h. Korab
ORZYŁOWSKI h. Prus I
OSIECKI h. Dołęga
OSIECKI h. Jastrzębiec
OSIECKI h. Pomian
OSIKOWSKI h. Rogala
OSIŃSKI h. Pomian
OSIŃSKI h. Wąż
OSIPOWSKI h. Łodzia
OSKOLSKI h. Rogala
OSMÓLSKI h. Bończa
OSMULSKI v. OSMÓLSKI h.
OSSOLIŃSKI z Tęczyna h. Topór
OSSOWSKI h.
OSSOWSKI h. Dołęga
OSSOWSKI h. Habdank
OSSOWSKI h. Prus I
OSSOWSKI h. Rola
OSTAPOWICZ h. Skarbiec
OSTASIŃSKI h. Junosza
OSTASZEWICZ h.
OSTASZEWSKI h.
OSTASZEWSKI h. Ostoja
OSTOJSKI h. Ostoja
OSTROMĘCKI h. Pomian
OSTRORÓG h. Nałęcz
OSTROWICKI h. Dołęga
OSTROWSKI h. Dąbrowo-Korab
OSTROWSKI z Ostrowa h. Grzymała
OSTROWSKI h. Korab
OSTROWSKI h. Korczak
OSTROWSKI h. Nałęcz
OSTROWSKI h. Nieczuja
OSTROWSKI h. Oksza
OSTROWSKI h. Rawicz
OSTROWSKI h. Starża
OSTROWSKI h. Ślepowron
OSTROWSKI h. Tępa Podkowa
OSTROWSKI h. Topór
OSTRZENIEWSKI h. Junosza
OSTRZESZEWICZ zob. OSTASZEWICZ h.
OSTRZYKOWSKI h. Brodzic
OSTRZYNIEWSKI h.
OSUCHOWSKI h. Gozdawa
OSZCZEPALSKI h. Habdank
OŚMIAŁOWSKI v. OŚNIAŁOWSKI h. Wojna Trąby
OTFFINOWSKI h. Gryf
OTOCKI h. Dołęga
OWCZARSKI h.
OWCZARSKI h. Lubicz
OWSIANY h. Rawicz
OWSIANY h. Rola
OŻAROWSKI h. Rawicz
OŻEGALSKI h. Kościesza
PACEWICZ h. Orla
PACIORKOWSKI h. Gryf
PADEREWSKI h. Jelita
PAJEWSKI h. Jelita
PAJĘCKI h. Korab
PALIMĄCZYŃSKI h. Laryssa
PALIŃSKI h.
PANCER h. Pancer
PANKIEWICZ h. Trąby
PAPIEWSKI h. Gryf
PAPROCKI h.
PAPROCKI h. Cholewa
PAPROCKI h. Jastrzębiec
PAPROCKI z Jawora h. Jelita
PAPROCKI h. Ogończyk
PAPROWICZ h.
PARASIEWICZ h. Brochwicz
PARCZEWSKI h. Nałęcz
PAROL h. Nałęcz
PARUSZEWSKI h. Rogala
PARYS h. Prawdzic
PASCHALSKI h. Sas
PASEK h. Doliwa
PASZEWSKI h. Godziemba
PASZKIEWICZ Wojzbun h. Radwan
PASZKOWICZ h. Groty
PASZKOWSKI h.
PASZKOWSKI h. Zadora
PASZKOWSKI h. Płomieńczyk
PATEK h. Prawdzic
PATOCKI h. Prus I
PAWEŁECKI h.
PAWLIKOWSKI h. Cholewa
PAWLISZCZAK h.
PAWLISZCZEW h.
PAWŁOWICZ h. Odrowąż
PAWŁOWSKI h.
PAWŁOWSKI h. Dokorwin
PAWŁOWSKI h. Jastrzębiec
PAWŁOWSKI h. Korwin
PAWŁOWSKI h. Odrowąż
PAWŁOWSKI h. Poreca
PAWŁOWSKI h. Ślepowron
PĄCZKOWSKI h. Lubicz
PĄGOWSKI h. Pobóg
PĄGOWSKI h. Sulima
PEŁCZYŃSKI h.
PENZA h. Korab
PEPŁOWSKI h. Gozdawa
PERDZYŃSKI h. Pobóg
PERKOWSKI h.
PERKOWSKI h. Peretyatkowicz
PERKOWSKI h. Pierzchała
PERSKI h. Grzymała
PERZANOWSKI h. Laryssa
PETRULEWICZ h. Prus III
PETRYKOWSKI h. Petrykowski
PETRYKOWSKI h. Odrowąż
PETRYKOWSKI h. Parzyca
PETZOLD h.
PĘCZELSKI h. Pilawa
PĘCZKOWSKI h. Grzymała
PĘKALSKI h. Odrowąż
PĘKOSŁAWSKI Skuba h. Abdank
PĘSKI h. Ramult
PĘSZYŃSKI h. Cholewa
PĘTKOWSKI h. Jastrzębiec
PĘTKOWSKI h. Ostoja
PĘTKOWSKI h. Pernus
PĘTLIŃSKI h. Pobóg
PHILIPPI h.
PHULL h. Phull
PIASECKI h. Janina
PIASECKI h. Rawicz
PIASKOWSKI h. Junosza
PIASZCZYŃSKI h. Ostoja
PIĄTKOWSKI h. Grzymała
PIĄTKOWSKI h. Korab
PIECHOWSKI z Kosbut Skoczek h. Leliwa z odm.
PIECZYŃSKI h. Bończa
PIEGŁOWSKI h. Nałęcz
PIEKARSKI h. Rola
PIENIĄŻEK h. Odrowąż
PIENIĄŻEK z Krużlowa h. Odrowąż z odm.
PIEŃCZYKOWSKI h. Korab
PIEŃKOWSKI h. Suchekomnaty
PIETRASIEWICZ h. Leliwa z odm.
PIETRUSIEWICZ h. Pomian
PIĘDZICKI h. Topacz
PIĘTKA h. Pomian
PIĘTKA h. Ślepowron
PIGŁOWSKI h. Sokola
PIGULSKI h.
PIKARSKI h. Półkozic
PILAWSKI h. Pilawa
PILCHOWSKI h. Jastrzębiec
PILCHOWSKI h. Rogala
PILECKI h. Ciołek
PILITOWSKI h. Brodzic
PIŁSUDZKI h. Piłsudzki
PINIŃSKI h. Jastrzębiec
PINTOWSKI h. Grzymała
PIŃSKI h. Brodzic
PIŃSKI h. Lubicz
PIÓRO h. Bończa
PIOTRELEWICZ h. Lichtfus
PIOTRKOWSKI h. Nieczuja
PIOTRKOWSKI h. Pomian
PIOTROWICZ h. Leliwa
PIOTROWSKI h. Habdank
PIOTROWSKI h. Junosza
PIOTROWSKI h. Ślepowron
PIOTROWSKI h. Tęczyc
PIRAMOWICZ h.
PISARSKI h. Szreniawa
PISARZEWSKI h. Starykoń
PISZCZATOWSKI h. Lubicz
PISZCZATOWSKI h. Prus I
PIWNICKI h. Lubicz
PLEJEWSKI z Plejewa h. Lubicz
PLEWCZYŃSKI h.
PLEWE h.
PLEWIŃSKI h.
PLEWIŃSKI h. Prus III
PLICHCZYŃSKI h. Radwan
PLICHTA h. Półkozic
PLUCIŃSKI h.
PLUCIŃSKI h. Szeliga
PŁACHECKI h. Haubicki
PŁASZCZYŃSKI h. Lubicz
PŁAWIŃSKI h. Plater
PŁOCKI h. Prawdzic
PŁODOWSKI h. Leszczyc
PŁODOWSKI h. Lubicz
PŁONCZYŃSKI h.
PŁONCZYŃSKI h. Glaubicz
PŁOŃSKI h. Prus I
PŁOSKI h. Plater
PŁOSKI h. Prus I
PŁUŻAŃSKI h.
PŁUŻAŃSKI h. Radwan
PNIEWSKI h. Jastrzębiec
PNIEWSKI h. Rola
PODAJEWSKI h.
PODBIELSKI h. Trzaska
PODCZASKI h. Rola
PODCZASKI h. Rawicz
PODCZASKI h. Ślepowron
PODGÓRSKI h. Odrowąż
PODHORODEŃSKI Bożydar h. Korczak
PODKOŃSKI h. Rawicz
PODLECKI h. Nałęcz
PODLESKI v. PODLEWSKI h. Poraj
PODLODOWSKI h. Janina
PODOSKI h. Junosza
PODOWSKI h.
POGONOWSKI h. Ogończyk
POGORZELSKI h. Krzywda
POHL h. Pola
POHORECKI h. Kierdeja
POHORECKI h. Sas
POKLĘKOWSKI z Poklękowa h. Nałęcz
POKŁOŃSKI h. Ślepowron
POKRZYWNICKI h. Bończa
POLESKI h. Krzywda
POLESKI h. Poraj
POLETYŁO h. Trzywdar
POLIKOWSKI h. Junosza
POLKOWSKI h. Jastrzębiec
POLKOWSKI h. Prus I
POLLINI h. Pollini
POŁASKI h. Nałęcz
POMARZAŃSKI h.
POMASKI h. Połota
POMIANOWSKI h. Pomian
POMIANOWSKI h. Ślepowron
POMORSKI h. Łada
POMORSKI h. Trzy Gwiazdy
PONIATOWSKI h. Junosza
PONIKIEWSKI h. Trzaska
PONIKOWSKI h.
PONIŃSKI h. Łodzia
PONKIEWICZ h. Trąby
POPCZYŃSKI h. Jelita z odm.
POPIEL h. Sas
POPIEL h. Sulima
POPIELNICKI h.
POPIELEWSKI h. Manteufel
POPKOWSKI h. Leszczyc
POPKOWSKI h. Pomian
POPLEWSKI h.
POPŁAWSKI h. Drzewica
POPŁAWSKI h. Jastrzębiec
POPŁAWSKI h. Ślepowron
POPŁAWSKI h. Trzaska
POPOWSKI h. Pobóg
PORADOWSKI Kopik na Poradowie h. Korab
PORADOWSKI h. Sas
PORAJSKI h. Poraj
PORAZIŃSKI h. Rawicz
PORCZYŃSKI h. Jastrzębiec
PORĘBIŃSKI h. Prus I
PORĘBSKI h. Bogoria
POROWSKI h. Oksza
POROWSKI h. Poronia
PORZYCKI h.
PORZYCKI h. Dąbrowa
POSTAWKA h.
POTHS v. POTS h. Trójstrzał
POTKAŃSKI h. Brochwicz
POTKAŃSKI h. Brochwicz II
POTOCKI h. Pilawa
POTOCKI h. Prawdzic
POTOCKI h. Szeliga
POTRYKOWSKI h. Odrowąż
POTULICKI h. Grzymała
POTWOROWSKI h. Dębno
POWIATOWSKI h. Ślepowron
POZOWSKI h. Dębno
POZNAŃSKI h. Boża Wola
POŻARYSKI h. Bełty
PRACKI h. Poźniak
PRAŻMOWSKI h. Belina
PRAŻMOWSKI z Prażmowa h. Belina
PRĄDZYŃSKI h. Grzymała
PRENDOWSKI h. Korwin
PRESSER h.
PRESZEL h. Trzciniec
PRETWITZ v. PRETWICZ h. Wczele
PREÜSS h.
PRĘGOWSKI h.
PROKULI h. Jastrzębiec
PRONIEWICZ h. Dołęga
PROSIŃSKI h. Rawicz
PROSZKOWSKI h. Łada
PROSZYŃSKI h. Lubicz
PROT h. Trąby
PRÓCHNICKI h. Korczak
PRUSIECKI h. Prus III
PRUSINOWSKI h. Topór
PRUSKI h.
PRUSKI h. Leliwa
PRUSKI h. Prawdzic
PRUSKI h. Prus II
PRUSZAK h. Leliwa
PRUSZKOWSKI h. Odrowąż
PRUSZKOWSKI h. Ogończyk
PRUSZYŃSKI h. Ogończyk
PRUSZYŃSKI h. Rawicz
PRYAMI h. Kolumna
PRZANOWSKI h. Nowina
PRZECHADZKI h. Prus II
PRZEDPEŁSKI h. Jastrzębiec
PRZEDRZYMIRSKI Tur h. Łuk
PRZEDWOJEWSKI h.
PRZEGALIŃSKI h. Jastrzębiec
PRZEGALIŃSKI h. Lubicz
PRZENIEWSKI h. Korab
PRZERADOWSKI h. Półkozic
PRZERADZKI h. Jasieńczyk
PRZESMYCKI h. Paprzyca
PRZESTRZELSKI h. Ślepowron
PRZEWŁOCKI h. Przestrzał
PRZEWÓSKI h. Przewóski
PRZEŹDZIECKI h.
PRZEŹDZIECKI h. Prus I
PRZEŹDZIECKI Pierzchała h. Roch III
PRZYBOROWSKI h. Sulima
PRZYBYLSKI h. Gozdawiec
PRZYBYLSKI h. Nowina
PRZYBYŁOWSKI h.
PRZYBYSŁAWSKI h. Jasieńczyk
PRZYBYSZEWSKI h. Grzymała
PRZYGODZKI h. Radwan
PRZYJEMSKI h. Rawicz
PRZYŁĘCKI h. Szreniawa
PRZYŁUBSKI h. Poraj
PRZYŁUSKI h. Lubicz
PRZYŁUSKI h. Ślepowron
PRZYREMBEL h.
PRZYSIECKI h. Nowina
PRZYSTAŃSKI h.
PSARSKI h. Jastrzębiec
PSARSKI z Psar h. Jastrzębiec
PSTROKOŃSKI h. Budzisz
PSTROKOŃSKI h. z
Pstrokoni Budzisz v. Paparona h.
PSTROKOŃSKI z Bużenina h. Poraj
PSTROKOŃSKI h. Poraj
PSZONKA h. Janina
PSZCZÓŁKOWSKI h. Jastrzębiec
PTASZYŃSKI h. Leliwa
PUCHALSKI h. Ślepowron
PUCHAŁA h. Puchała
PUCIATYCKI h.
PUDŁOWSKI h. Kościesza z odm.
PUŁASKI h. Ślepowron
PUŁAWSKI h. Ślepowron
PURZYCKI h.
PURZYCKI h. Doliwa
PUSCH h. Korun
PUSZET de Puget h. Puszet
PUTERNICKI h.
PYTLEWSKI h.
PYTOWSKI h. Nowina
RABIŃSKI h. Łodzia
RACIBORSKI h. Rawicz
RACIĘCKI h. Pomian
RACKIEWICZ h.
RACZYŃSKI h. Nałęcz
RACZYŃSKI h. Ślepowron
RADGOWSKI h. Ostoja
RADKE h. Radke
RADKIEWICZ h.
RADLICKI h. Korab
RADŁOWSKI h. Wilczewski
RADOLIŃSKI h. Leszczyc
RADOMIŃSKI h. Prus II
RADOMSKI h.
RADOMYSKI h. Rawicz
RADOŃSKI h. Skarbek
Habdank h.
RADOŃSKI h. Jasieńczyk
RADOSZEWSKI Boxa h. Oksza
RADOSZEWSKI h. Oksza
RADOSZKOWSKI Bourmeister h. Szala
RADWAN h.
RADWAN h. Radwan
RADWAŃSKI h. Radwan
RADYSZKIEWICZ h. Pypka
RADZIĄTKOWSKI h. Habdank
RADZICKI h. Nałęcz
RADZIEJOWSKI h. Junosza
RADZIEJOWSKI h. Rawicz
RADZIKOWSKI h. Ogończyk
RADZIKOWSKI h.
RADZIMIŃSKI h. Lubicz
RADZIŃSKI h. Poraj
RADZISZEWSKI h.
RADZISZEWSKI h. Radwan
RADZIWIŁŁ h. Trąby
RADZYMIŃSKI h. Lis
RADZYMIŃSKI h. Lubicz
RADZYMIŃSKI h. Rawicz
RAFALSKI h. Raes
RAJECKI h. Łabędź
RAJECKI Dunin h. Łabędź
RAJKOWSKI h. Habdank
RAJS h. Raes
RAJSKI v. REJSKI h. Dubenitz
RAJSKI z Rajska h. Kietlicz
RAJZACHER h.
RAKOWIECKI h. Leliwin
RAKOWIECKI h. Rola
RAKOWSKI h. Kościesza
RAKOWSKI h. Lubicz
RAKOWSKI h. Trzywdar
RAMOTOWSKI h. Drogomir
RAMOTOWSKI h. Jastrzębiec
RAPACKI h. Lubicz
RAPACKI h. Warmia
RAPCZYŃSKI h. Topór
RASINOWSKI h.
RASSUMOWSKI h.
RASZEWSKI h. Grzymała
RASZKOWSKI h. Ogończyk
RASZOWSKI h. Grzymała
RATAJEWICZ h. Rękopiór
RATARSKI h. Gryf
RATOMSKI h. Kościesza
RATYŃSKI h. Łabędź
RATYŃSKI h. Ślepowron
RAUER h.
RAWA h. Pilawa
RAWA h. Rawicz
RAWSKI h. Pilawa
REDEL h.
REGULSKI h. Falk
REGULSKI h. Rawicz
REINHARD h. Renard z odm.
REINSCHMIDT h.
REKLEWSKI z Reklewa h. Gozdawa
REKOSZ h. Ostoja
REMBIELIŃSKI h. Lubicz
REMBIEWSKI h. Jastrzębiec
REMBISZEWSKI h. Jastrzębiec
RĘBOWSKI v. REMBOWSKI h. Ślepowron
REMISZEWSKI h. Jelita
RERYCH h.
REUTT h. Gozdawa
REWOLIŃSKI h.
RĘCZYŃSKI h. Rogala
RITSCHEL h. Kariatyda
RODKIEWICZ h. Pobóg
RODZISZEWSKI h. Odrowąż
ROESLER h. Pacyna
ROGALSKI h.
ROGALSKI h. Bodziec
ROGALSKI h. Rogala
ROGAWSKI h. Rola
ROGIEŃSKI h. Rola
ROGIŃSKI h. Rogala
ROGOJSKI h. Brochwicz
ROGOJSKI h. Brochwicz II
ROGOWSKI h. Habdank
ROGOWSKI h. Jastrzębiec
ROGOWSKI h. Orla
ROGOZIŃSKI h. Abdank
ROGUSKI h. Ostoja
ROHLAND h. Pogoń IV
ROHOZIŃSKI h. Leliwa
ROJEK h. Rawicz
ROJEWSKI h. Cholewa
ROKICKI h. Rawicz
ROKICKI h. Rogala
ROKITNICKI h. Prawdzic
ROKOSSOWSKI h. Glaubicz
ROKOSSOWSKI h. Oksza
ROLA h. Rola
ROLBIECKI h. Sas z odm.
ROLSKI h.
ROMAN h.
ROMAN h. Ślepowron
ROMANOWSKI h. Boża Wola
ROMAŃSKI h. Ślepowron
ROMER h. Jelita
ROMISZOWSKI h. Jelita
ROMOCKI h. Prawdzic
ROMOCKI h. Ślepowron
ROPELEWSKI h. Suchekomnaty
ROSE h. Róże
de ROSENWERTH Rużyczka h. Rużyczka
ROSIŃSKI h.
ROSIŃSKI h. Ślepowron
ROSNOWSKI h. Ogończyk
ROSOCHACKI h. Prus
ROSSMAN h.
ROSTKOWSKI h. Dąbrowa
ROSTOWSKI h.
ROSTROPOWICZ h. Bogoria
ROSTWOROWSKI h. Nałęcz
ROSZKIEWICZ h. Gozdawa
ROSZKOWSKI h. Łodzia
ROSZKOWSKI h. Nieczuja
ROSZKOWSKI h. Ogończyk
ROŚCISZEWSKI h. Junosza
ROTARSKI zob. RATARSKI h. Gryf
ROTKIEWICZ h. Jastrzębiec
ROUGET h. Krzyżowiec
ROUSSEAU h. Niebodar
ROWICKI h. Lubicz
ROWIŃSKI h. Boża
Wola h.
ROWIŃSKI h. Roch
ROZBICKI z Rozbitka h. Rozmiar
ROZDRAŻEWSKI h. Doliwa
ROZEN h. Gryffo-Róż
ROZMOWSKI h.
ROZWADOWSKI h. Rogala
ROZWADOWSKI h. Trąby
ROŻAŃSKI h.
ROŻAŃSKI h. Poraj
ROŻAŃSKI h. Rożana
ROŻECKI h. Poraj
ROŻNIECKI h. Rola
ROŻNOWSKI de Skoki h. Nowina
RÓŻYCKI h.
RÓŻYCKI h. Rola
ROŻYŃSKI h. Ogończyk
RUBACH h. Rubach
RUBINKIEWICZ h.
RUBINKOWSKI h. Męk
RUDNICKI h.
RUDNICKI h. Jastrzębiec
RUDNICKI h. Lis
RUDNICKI z Rudnika h. Lis
RUDNICKI h. Lubicz
RUDNICKI h. Nałęcz
RUDNICKI h. Rudnica
RUDNICKI h. Rudziec
RUDNICKI Lubieniecki h. Sas
RUDNICKI h. Strzemię z odm.
RUDOLF h. Rudolf
RUDOWSKI h. Prus II
RUDZIŃSKI h. Prus
RUDZIŃSKI h. Prus III
RUDZKI h. Habdank
RUDZKI h. Skarbek
Habdank h.
RUDZKI Skarbek na Rudkach h. Abdank
RUDZKI h. Prawdzic
RUDZKI na Rudkach h. Wąż
RUDZKI Wężyk z Wielkiej Rudy h. Wąż
RUKSZA h. Łabędź
RULIKOWSKI h. Korab
RUPNIEWSKI h. Szreniawa
RURAWSKI h. Dołęga
RUSIECKI h. Radwan
RUSIECKI h. Rawicz
RUSSOCKI h. Korab
RUSSOCKI Zadora v. Płomieńczyk h.
RUSSYAN h. Nałęcz
RUSZCZYŃSKI h. Lew
RUSZKOWSKI h. Pobóg
RUŚKIEWICZ h. Wielorad
RUTKIEWICZ h.
RUTKOWSKI h.
RUTKOWSKI h. Bończa
RUTKOWSKI h. Pobóg
RUTTIE h. Bojomir
RYBICKI h. Pogoń
RYBIŃSKI h.
RYBIŃSKI h. Radwan
RYCHARSKI h. Dołęga
RYCHŁOWSKI h. Nałęcz
RYCHŁOWSKI h. Samson
RYCHOWIECKI h.
RYCHTER h. Pelikańczyk
Pelikan h.
RYCHTER h. Stumberg
RYDYGIER h. Rydygier
RYDZEWSKI h. Suchekomnaty
RYDZEWSKI Rydze h. Suchekomnaty
RYKACZEWSKI h.
RYKACZEWSKI h. Rustejko
RYKOWSKI h. Doliwa
RYLSKI h. Ostoja
RYMIŃSKI h. Pobóg
RYMKIEWICZ h. Lubicz
RYNARZEWSKI h.
RYNARZEWSKI h. Prawdzic
RYSIŃSKI h. Rysiniec
RYTEL h. Szeliga
RYTELSKI h. Szeliga
RYX h. Pierścień
RZĄCA zob. RZOŃCA h.
RZĄCZYŃSKI h. Ślepowron
RZĄŻEWSKI h.
RZĄŻEWSKI h. Jastrzębiec
RZECHOWSKI h. Dąbrowa
RZECZKOWSKI h. Boża Wola
RZECZKOWSKI h. Prus III
RZECZYCKI h. Janina
RZEMPOŁUSKI h. Prawomir
RZEPECKI h.
RZESZOTARSKI h. Junosza
RZEWNICKI h. Rustejko
RZEWUSKI h. Krzywda
RZĘTKOWSKI h. Rzętkowski
RZODKIEWICZ h. Sas
RZOŃCA v. RZĄCA h. Ślepowron
RZUCHOWSKI ze Skrzynna Dunin h. Łabędź
RZYMSKI h. Brodzic
SADKOWSKI h. Rola
SADOWSKI h. Lubicz
SADOWSKI h. Nałęcz
de SAINT PAUL Casafranca h. Casafranca
SAKOWSKI h. Ogończyk
SALISCH h. Działosza
SAŁADYKOWSKI h. Korczak
SAŁECKI h. Wieruszowa
SAMARZEWSKI h.
SAMOJŁOWICZ h. Sulima
SAMBORSKI h. Ostoja
SAMOTYCKA h. Leliwa
SAMPOLIŃSKI h. Salamandra
SAMSONOWICZ h.
de SANDEN h. Sanden
SANIEWSKI h. Kościesza
SANIEWSKI h. Pogoń
SANIEWSKI h. Pogoń IV
SANKOWSKI h. Nowina
SAPALSKI h. Syrokomla
SAPIEHA h. Lis
SAPIŃSKI h. Nowina
SARBIEWSKI h. Prawdzic
SARNACKI h.
SARNACKI h. Ślepowron
SARNECKI h.
SARNECKI h. Ślepowron
SARNOWSKI h. Jastrzębiec
SASINOWSKI h. Jastrzębiec
SASKI h. Sas
SAUVAN h.
SAUVÉ h. Sauvé
SAWICKI h. Lubicz
SAWIŃSKI h. Doliwa
SAXE h. Stella
SĄCHOCKI h.
SĄCHOCKI h. Zagłoba
SCHLESIGER h. Boguchwał
SCHMELTZER h. Zadobryczyn
SCHMIDT h. Szmidt
SCHNEJDER v. SCHNEYDER h.
SCHOLTZ h.
de SCHOUPPE h. Schouppe
SCHREYER h.
SCHUBERT h.
SCHUCH h.
SCHULTZ h. Holnicki
SCHULTZ v. SZULTZ h. Schultz v. Szultz
von SCHULTZE h. Schulze
SCHÜTZ h.
SCHÜTZ h. Strzelec
SCIPIO de CAMPO h. Scipion
SEGNO h.
SEIFERT h. Sartowski
SENDEK h.
SERKOWSKI h. Lubicz
SERWATOWICZ h. Szeliga
SERWIŃSKI h. Radwan
SĘDZIKOWSKI h. Jastrzębiec
SĘDZIMIR h. Ostoja
SIARCZYŃSKI h. Sas
SICZKOWSKI h. Lubicz
SIECIŃSKI h. Rogala
SIEDLECKI h.
SIEDLEWSKI h. Ogończyk
SIEDLEWSKI h. Wąż
SIEDLISKI h. Ostoja
SIEKACZYŃSKI h.
SIEKIERSKI h.
SIEKIERZYŃSKI h. Zadora
SIEKLUCKI h. Trzaska
SIELSKI h. Sielski
SIELSKI h. Lubicz
SIEMIANOWSKI h. Grzymała
SIEMIĄTKOWSKI h.
SIEMIĄTKOWSKI h. Jastrzębiec
SIEMIEŃSKI h. Leszczyc
SIEMIĘTKOWSKI h. Jastrzębiec
SIEMNISZKO h. Łabędź
SIENICKI h. Bończa
SIENICKI h. Krzywda
SIENKIEWICZ h. Oszyk
SIENNICKI h. Krzywda
SIENNICKI h. Klamry z odm.
SIERAKOWSKI h. Dołęga
SIERAKOWSKI h. Lubicz
SIERAKOWSKI h. Ogończyk
SIERAWSKI h. Słoń
SIERHIEJEWICZ Ścibor h. Ślepowron
SIERKOWSKI h. Lubicz
SIEROSZEWSKI h. Nabram
SIERPIŃSKI h. Rogala
SIERZPIŃSKI h. Pomian
SIERZPUTOWSKI h. Dąbrowa
SIEWIELUŃSKI h. Sielunia
SIEWIERSKI h. Ogończyk
SIEWRUK h. Gozdawa
SIKORSKI h. Cietrzew
SIKORSKI h. Kopaszyna
SIKORSKI h. Lis
SIKORSKI h. Lubicz
SIWIŃSKI h. Korczak
SILNICKI z Silnicy h. Doliwa
SKALSKI h. Suchekomnaty
SKAŁECKI h. Nałęcz
SKARBEK h. Abdank
SKARZYŃSKI h.
SKARZYŃSKI h. Bończa
SKAWIŃSKI h. Rawicz
SKĄPSKI h. Doliwa
SKĄPSKI h. Janowiec
SKĄPSKI h. Jelita
SKIBICKI h. Rola
SKIERKOWSKI h. Kietlicz I
SKIWSKI h. Lubicz
SKŁODOWSKI h. Dołęga
SKŁODOWSKI h. Jastrzębiec
SKOCZYŃSKI h. Grzymała
SKOLIMOWSKI h. Leszczyc
SKOLIMOWSKI h. Lubicz
SKOŁDYCKI h. Lubicz
SKOMOROWSKI h. Nałęcz
SKONIECZNY h. Dołęga
SKORUPKA Korwin z Padlewa h. Ślepowron
SKORUPSKI h. Szeliga
SKORYNA h. Sielawa
SKORZEWSKI h. Drogosław
SKORZEWSKI h. Odrowąż
SKORZEWSKI Drogosław na Skorzewicach h. Ogończyk
SKOTNICKI h. Bogoria
SKOTNICKI h. Poraj
SKOTNICKI h. Rola
SKOWROŃSKI h.
SKOWROŃSKI h. Podtępakowa
SKOWROŃSKI h. Skowroński
SKOWROŃSKI h. Świeńczyk
SKÓRKOWSKI Saryusz h. Jelita
SKÓRSKI h. Jastrzębiec
SKRĘTOWSKI h. Gieralt
SKROBECKI h. Tobiesław
SKRODZKI h. Ślepowron
SKRODZKI h. Ślepowron z odm.
SKRODZKI h. Topór
SKRUTKOWSKI h. Juńczyk
SKRZETUSKI h. Jastrzębiec
SKRZYNECKI h. Bończa
SKRZYŃSKI h. Zaremba
SKRZYPKOWSKI h. Jastrzębiec
SKRZYSZOWSKI h. Gryf
SKUBNIEWSKI h. Jastrzębiec
SKULIMOWSKI h. Lubieniec
SKULSKI h. Rogala
SKUP h. Belina
SKUPIEŃSKI h. Belina
SKUPIEWSKI h. Belina
SKUPIEWSKI h. Belina z odm.
SKWARC z Żysławic h. Lewart
SKWARSKI h. Zaremba
SLASKI h. Grzymała
SLASKI h. Nieczuja
SŁAWĘCKI h. Jastrzębiec
SŁAWIANOWSKI h. Jelita
SŁAWIANOWSKI Bonin Saryusz na Sławianowie h. Jelita
SŁAWIEC h.
SŁAWIŃSKI h. Leliwa
SŁAWIŃSKI h. Nałęcz
SŁĄNKA Skarbek h. Abdank
SŁODKOWSKI h. Gnieszawa
SŁOMIŃSKI h. Nowina
SŁOMOWSKI h. Grzymała
SŁONCZYŃSKI h. Wierzbna
SŁOŃCZEWSKI h. Kościesza
SŁOTWIŃSKI h. Leliwa
SŁUBICKI h. Prus I
SŁUCKI h. Dołęga
SŁUGOCKI h. Jastrzębiec
SŁUPECKI h.
SŁUPECKI h. Rawicz
SŁUPSKI h. Jelita
SŁUSZEWSKI h. Radwan
SMACZNIŃSKI h.
SMARDZEWSKI h. Zagłoba
SMARZYŃSKI v. SMERZYŃSKI h. Łada
de SMETT h. Smett
SMITKOWSKI h. Prawdzic
SMOCZYŃSKI h.
SMOCZYŃSKI h. Niwa
SMOCZYŃSKI h. Smoczyński
SMOCZYŃSKI h. Stankar
SMOLEŃSKI h. Nieczuja
SMOLEŃSKI h. Zagłoba
SMOLIKOWSKI h. Prus I
SMOLIŃSKI h. Zagłoba
SMOLSKI h. Jastrzębiec
SMONIEWSKI h. Pielesza
SMORCZEWSKI h. Rawicz
SMOSARSKI h. Janina
SMÓLSKI h. Araż
SNARSKI h. Murdelio
SOBAŃSKI h. Junosza
SOBIESKI h. Janina
SOBIESZCZAŃSKI h. Rogala
SOBOCKI h. Nałęcz
SOBOCKI h. Trąby
SOBOLEWSKI h.
SOBOLEWSKI h. Łada
SOBOLEWSKI h. Ślepowron
SOBOTOWSKI h.
SOCZOŁOWSKI h. Wieniawa
SOĆKO h. Roląsław
SOJECKI z Sojek h. Grzymała
SOKOLNICKI h.
SOKOLNICKI h. Jastrzębiec
SOKOLNICKI Anasik Anasiński h. Jastrzębiec
SOKOLNICKI h. Nowina
SOKOŁOWSKI h.
SOKOŁOWSKI h. Cholewa
SOKOŁOWSKI h. Gozdawa
SOKOŁOWSKI h. Korab
SOKOŁOWSKI h. Pomian
SOKOŁOWSKI h. Prawdzic
SOKOŁOWSKI h. Ślepowron
SOKOŁOWSKI h. Trzaska
de SOLDENHOFF h. Soldenhoff
SOLBRIG h.
SOLECKI h. Ostoja
SOLIKOWSKI h. Bończa
SOLNICKI h.
SOŁKIEWICZ h.
SOŁTYK h. Sołtyk
SONSFELD von WITTENHORST h.
SOSNKOWSKI h. Godziemba
SOSNOWSKI h. Godziemba
SOSNOWSKI h. Nałęcz
SOSNOWSKI h. Nałęcz z odm.
SOSZYŃSKI h. Krzywda
SOWIŃSKI h. Sowa
SOZAŃSKI h. Nałęcz
SPARMANN h.
SPENSBERGER h. de
WIOROGORSKI h. Spensberger
SPIESBACH h.
SPINEK h. Prus I
de SPINER h. Leliwa
SRZEDLIŃSKI h. Leliwa
SRZEDNICKI h. Pomian
SRZEDNICKI h. Szreniawa
STACHURSKI h. Ostoja
STACKIEWICZ h. Ostoja
STACZYŃSKI h. Godziemba
STADNICKI h. Szreniawa
STALEWSKI h. Skrzydła
STALKOWSKI h. Głosków
STAMIROWSKI h. Półkozic
STANIEWSKI h. Starykoń
STANILEWICZ h. Leliwa
STANISŁAWSKI h. Pilawa
STANISZEWSKI h. Pobóg
STANKIEWICZ h. Mogiła
STANO h. Gozdawa
STANOWSKI h. Rawicz
STANŻEWSKI h.
STARCZEWSKI h. Jastrzębiec
STARCZEWSKI h. Nałęcz
STARORYPIŃSKI h. Nałęcz
STARNAWSKI h. Dębno
STARZEŃSKI h. Lis
STARZYŃSKI h. Godziemba
STARZYŃSKI h. Gryzima
STARZYŃSKI h. Ślepowron
STASZEWSKI h. Ostoja
STASZYŃSKI h.
STAWECKI h. Lubicz
STAWIARSKI h. Nałęcz
STAWIŃSKI h. Dołęga
STAWIŃSKI h. Nałęcz
STAWISKI h.
STAWISKI h. Gozdawa
STAWOWSKI h. Jelita
STAWSKI h. Belina
STAWSKI Sławęta na Stawie h. Leszczyc
STECKI h. Radwan
STECZKOWSKI h. Zagłoba
STEFANOWICZ h. Pogoń
STEFANOWSKI h.
STEINKELLER h.
STEKERT h.
STETKIEWICZ h. Kościesza
STĘPCZYŃSKI h. Doliwa
STĘPIŃSKI h. Bończa z odm.
STĘPKOWSKI h. Suchekomnaty
STĘPNICKI h. Jastrzębiec
STĘPOWSKI h. Junosza
STĘPOWSKI h. Junosza z odm.
STOBIECKI h. Ostoja
STODÓLSKI v. STODULSKI h. Plon
STODOLNICKI h. Korab
STOIŃSKI h. Janina
STOJOWSKI Jordan h. Trąby
STOKOWSKI h. Drzewica
STOKOWSKI h. Jelita
STOSS h. Stoss
STPICZYŃSKI h. Habdank
STRASZ z Biełaczewa h. Odrowąż
STRASZAK h.
STRASZEWICZ h. Odrowąż
STRASZEWSKI h. Komoniaka
STRAWIŃSKI h. Sulima
STRAŻYŃSKI h.
STREMLER h. Miłodar
STRĘKOWSKI h. Świerczek
STRONCZYŃSKI h.
STROŃSKI h. Doliwa
STRUMIŁŁO h. Nałęcz
STRUPCZEWSKI h. Jastrzębiec
STRUSIŃSKI h. Szeliga
STRUS h. Korczak
STRUSIEWICZ h. Korczak
de STRUVE h. Struve
STRUŻYŃSKI h. Jastrzębiec
STRYJEŃSKI h. Tarnawa
STRYJEWSKI h. Tarnawa
STRYJKOWSKI h. Leliwa
STRZAŁKOWSKI h. Ostoja
STRZEGOCKI h. Przegonia
STRZELBICKI h. Bończa
STRZELECKI h.
STRZELECKI h. Jastrzębiec
STRZELECKI h. Oksza
STRZEMBOSZ h. Jastrzębiec
STRZEMIECZNY h. Strzemię
STRZEMIŃSKI h. Strzemię
STRZESZEWSKI h. Lubicz
STRZESZEWSKI h. Pobóg
STRZYŻEWSKI h. Strzemieńczyk
STRZYŻOWSKI h. Gozdawa
STUDZIŃSKI h. Prus III
STUMMER h. Radzisław
STYPIŃSKI h. Prus II
STYPUŁKOWSKI h. Lubicz
STYPUŁKOWSKI h. Rola
SUCHCICKI h. Ostoja
SUCHECKI h. Poraj
SUCHOCKI h. Poraj
SUCHODOLSKI h.
SUCHODOLSKI h. Habdank
SUCHODOLSKI h. Janina
SUCHODOLSKI h. Junosza
SUCHODOLSKI h. Pobóg
SUCHODOLSKI h. Ślepowron
SUCHORSKI h. Jastrzębiec
SUCHORZEWSKI h. Zaremba
SUDNIK h. Leliwa
SUFFCZYŃSKI h. Szeliga
SUFFCZYŃSKI h. Szeliga
SUJKOWSKI h. Rola
SULEWSKI h. Pomian
SULICKI h. Nałęcz
SULIGOSTOWSKI h. Łabędź
SULIKOWSKI v. SULIGOWSKI h. Sulima
SULIMIERSKI v. SULIMIRSKI h. Starykoń
SULIMOWSKI h. Dębno
SULIŃSKI h. Jastrzębiec
SULKOWSKI h. Białynia
SULKOWSKI h. Łodzia
SULKOWSKI h. Kościesza
SULKOWSKI h. Sulima
SUŁOCKI h. Gozdawa
SUŁOWSKI h. Strzemię
SUMIŃSKI h.
SUMIŃSKI h. Leszczyc
SUPIŃSKI h.
SUPIŃSKI h. Trzybuławy
SUPIŃSKI h. Topór
SUPERSON h.
SURYN h. Massalski
SURZYCKI h. Gieralt
SUSKI h. Nałęcz
SUSKI h. Pomian
SUSZYCKI h.
SUTKOWSKI h. Pobóg
SYCIŃSKI h. Pomian
SYKTOWSKI h. Wąż
SYMONOWICZ h. Symonowicz
SZABŁOWSKI h. Bończa
SZACIŃSKI h. Rawicz
SZADKOWSKI h. Rola
SZADOKIERSKI h. Nałęcz
SZAJEWSKI h.
SZAJEWSKI h. Mogiła
SZAJOWSKI h. Sulima
SZALAWSKI h. Jastrzębiec
SZAMOTA h. Prawdzic
SZAMOTUŁA h.
SZAMOTUŁA h. Nałęcz
SZAMOWSKI h. Prus I
SZANIAWSKI h. Junosza
SZANOWSKI h. Kołyszka
SZAŃKOWSKI h. Krzywda
SZAREWICZ h. Bończa
SZARZYŃSKI h. Junosza
SZATKOWSKI h. Poraj
SZATKOWSKI h. Rola
SZAWŁOWSKI h. Sulima
SZCZANIECKI h. Ossoria
SZCZAWIŃSKI h. Prawdzic
SZCZAWIŃSKI z Wielkiego Szczawina h. Prawdzic
SZCZEPANOWSKI h. Prus I
SZCZEPAŃSKI h.
SZCZEPAŃSKI h. Dołęga
SZCZEPKOWSKI h.
SZCZEPKOWSKI h. Jastrzębiec
SZCZERBIŃSKI h. Szczerbiec
SZCZEŚNIEWSKI h. Pobóg
SZCZĘSNOWICZ h. Pobóg
SZCZUCKI h. Ślepowron
SZCZUKA h. Grabie
SZCZUTOWSKI h. Dołęga
SZCZYCIŃSKI h. Jezierza
SZCZYGIELSKI h. Szczygielski
SZCZYPIORSKI h. Grabie
SZELĄGOWSKI h.
SZELIGOWSKI h. Szeliga
SZELISKI h. Lubicz
SZELISKI h. Szeliga
SZEMIOTH h.
SZEMBEK h. Szembek
SZEMPLIŃSKI h. Ślepowron
SZEMRAWSKI h. Radwan
SZEPIETOWSKI h. Ślepowron
SZEPIETOWSKI h.
SZERSZEŃSKI h. Bończa
SZLETYŃSKI h.
SZLUBOWSKI h. Ślepowron
SZMIDECKI h. Kowal
SZMIDT h. zob.
SCHMIDT h.
SZOKALSKI h. Jastrzębiec
SZOŁOWSKI h. Wczele
SZORC h. Mora
SZOSTKIEWICZ h. Waxman
SZPADKOWSKI h. Szeliga
SZPOTAŃSKI h. Łabędź
SZPINEK h. Prus I
SZPRĘGLEWSKI h.
SZREDZIŃSKI h. Leliwa
SZRETTER h. Lubicz
SZTANDERSKI h. Sztandar
SZTEK h.
SZTEJNER v. SZTEYNER h. Jezierza
SZTEMBARTH h. Godziemba z odm.
SZTEMBORSKI h. Sternberg
SZTORC h. Łabędź
SZTURM h.
SZUBALSKI h. Staropis
SZUBERT h. Wieniec
SZUKSZTA h. Pobóg
SZULBORSKI h. Mora
SZULCZEWSKI h. Sulima
SZUMKOWSKI h. Habdank
SZUMOWICZ h. Rawicz
SZUMOWSKI h. Lubicz
SZUMSKI h. Jastrzębiec
SZUSZKOWSKI h.
SZUWALSKI h.
SZUWALSKI h. Korwin
SZUWARSKI h. Nagrododar
SZÜTZ h.
SZWANDER h. Trzywdar
SZWARC h. Nowina
SZWEJCER h.
SZWEJCER h. Zadora
SZWEJKOWSK h. Trzaska
SZWENCKI h. Gubena
SZWYKOWSKI h. Ogończyk
SZYDŁOWSKI h. Jastrzębiec
SZYDŁOWSKI h. Pobóg
SZYDŁOWSKI h. Lubicz
SZYGOWSKI na Szygach h. Trzaska
SZYŁAŃSKI h. Topór
SZYMAKOWSKI h. Prawdzic
SZYMANOWSKI h. Jezierza
SZYMANOWSKI h. Lubicz
SZYMANOWSKI h. Młodzian
SZYMANOWSKI Korwin h. Ślepowron
SZYMAŃSKI h. Ślepowron
SZYMBORSKI h. Ślepowron
SZYMCZYKIEWICZ h. Kościesza
SZYMONOWICZ h. Szymonowicz
SZYMOŃSKI h. Jastrzębiec
SZYMOŃSKI h. Lubicz
SZYMOŃSKI h. Złota Wolność
SZYNDLER h.
SZYPOWSKI h. Szreniawa
SZYSTOWSKI h. Szeptycki
SZYSZKOWSKI h. Ostoja
SZYSZYŁOWICZ h. Bończa
ŚLEDZIEWSKI h. Korczak
ŚLEPOWROŃSKI h. Ślepowron
ŚLESZYŃSKI h. Doliwa
ŚLESZYŃSKI h. Wieniawa
ŚLEWIŃSKI h.
ŚLIWIŃSKI h. Junosza
ŚLIWIŃSKI h. Korczak
ŚLIWOWSKI h. Jasieńczyk
ŚLUBOWSKI h. Ślepowron
ŚMIAROWSKI h. Rawicz
ŚMIECHOWSKI h. Bełty
ŚMIETANKA z Olchowca h. Korczak
ŚMIGIELSKI h. Łodzia
ŚMIODOWSKI h. Jastrzębiec
ŚNIECHOWSKI h. Bełty
ŚNIECIŃSKI h. Ślepowron
ŚNIEGOCKI h. Zagłoba
ŚWIĄTECKI h. Jastrzębiec
ŚWIĄTECKI h. Nowina
ŚWIĄTKOWSKI h. Suszyński
ŚWIDERSKI h. Lubicz
ŚWIDERSKI h. Ślepowron
ŚWIDZIŃSKI h. Półkozic
ŚWIECKI h. Leszczyc
ŚWIERCZEWSKI h. Łodzia
ŚWIERCZEWSKI h. Świerczek
ŚWIERCZYŃSKI h. Ostoja
ŚWIERSKI h. Szaława
ŚWIERZEWSKI h. Grabie
ŚWIESZEWSKI h.
ŚWIESZEWSKI h. Grabie
ŚWIEŻAWSKI h. Paprzyca
ŚWIEŻYŃSKI h. Korczak
ŚWIĘCICKI h. Jastrzębiec
ŚWIĘCIŃSKI h. Powała
ŚWIĘCKI h. Leszczyc
ŚWIĘCKI h. Ślepowron
ŚWIĘSZKOWSKI v. ŚWIĘŻKOWSKI ze Święszek h. Syrokomla
ŚWIĘTOCHOWSKI h. Dołęga
ŚWIĘTOCHOWSKI h. Pobóg
ŚWIĘTOCHOWSKI h. Prus II
ŚWINIARSKI h. Poraj
ŚWINIARSKI h. Puchała
ŚWIRSKI h. Szaława
TABACZYŃSKI z Horodelska h. Grabie
TABĘCKI Jurczyk h. Dąbrowa
TABĄDZKI h. Dąbrowa
TABISZEWSKI h. Bończa
TABULSKI h. Belina
TACZANOWSKI h. Jastrzębiec
TAFIŁOWSKI h. Habdank
TAJLOR v. TAYLOR h. Tajlor v. Taylor
TAŃSKI h. Jastrzębiec
TAŃSKI h. Nałęcz
TARASKOWSKI z Taraskowa h. Ślepowron
TARCZEWSKI h. Tarnawa
TARCZYŃSKI h.
TARGOŃSKI h. Kościesza
TARGOWSKI h. Rogala
TARKOWSKI h. Klamra
TARŁO h. Topór
TARNECKI h.
TARNOWSKI h. Jelita
TARNOWSKI h. Leliwa
TARNOWSKI h. Rola
TASZYCKI h. Strzemię
TATAROWICZ h. Łuk
TĄGOBORSKI v. TĘGOBORSKI z Tągoborza h. Szreniawa
TĄKIEL h. Korczak
TCHORZEWSKI h. Rogala
TCZYŃSKI h. Rawicz
TELAKOWSKI h. Szreniawa
TELEŻYŃSKI h. Gozdawa
TEREBESZ h. Terebesz
TERLECKI h. Przestrzał
THISZ Nowopolski h. Rycerzosław
THOKARSKI h. Lewart
THOLIBOWSKI h. Nałęcz
THOMASZEWICZ Dunin h. Łabędź
THUGUTT h. Pelikan
THYM h. Lazur
TIEDE h.
TŁUCHOWSKI h. Cholewa
TOCZYŁOWSKI h. Habdank
TOCZYSKI h. Habdank
TOCZYSKI h. Radwan
TODTLEBEN h. Pobóg
TÖDWEN h. Karp
TOKARSKI h.
TOKARSKI h. Kolumna
TOKARSKI h. Lewart
TOKARSKI h. Ryś
TOLIŃSKI h.
TOŁKACZ h. Kotwicz
TOMASZEWSKI h. Bończa
TOMASZKIEWICZ h. Godziemba
TOMASZYŃSKI h. Ostrzec
TOMCZYCKI h. Jastrzębiec
TOMICKI h. Łodzia
TOMKIEWCZ h. Ostoja
TOMKIEWICZ h. Topacz
TOPIŃSKI h. Tojpin
TOPOLSKI h. Nałęcz
TRACZEWICZ h. Traczobroń
TRAFIŁOWSKI h. Habdank
TRĄBCZYŃSKI Otto h. Topór
TRĄMPCZYŃSKI Otto h. Topór
TREMBIŃSKI h. Rogala
TREPKA Nekanda h. Topór
TREUTLER h. Traubenberg v. Winna Góra
TRĘBICKI h. Prus
TRĘBICKI h. Ślepowron
TROJANOWSKI h.
TROJANOWSKI h. Ogończyk
TROJANOWSKI h. Szeliga
TROPIAŃSKI h. Lubicz
TRUSKOLASKI v. TRUSKOLAWSKI h. Ślepowron
TRUSZKOWSKI h. Bończa
TRUSZKOWSKI h. Drogosław
TRUSZKOWSKI h. Trzaska
TRUSZKOWSKI h. Ślepowron
TRYLSKI h. Topór
TRYNISZEWSKI h.
TRYNISZEWSKI h. Poraj
TRZASKA h. Trzaska
TRZASKOWSKI h. Trzaska
TRZCIEŃSKI h.
TRZCIEŃSKI a Candem h. Leliwa
TRZCIŃSKI h.
TRZCIŃSKI h. Dołęga
TRZCIŃSKI h. Pobóg
TRZCIŃSKI h. Rawicz
TRZCIŃSKI h. Ślepowron
TRZEBIEŃSKI h. Szreniawa
TRZEBIŃSKI Szylchra h. Habdank
TRZEBIŃSKI h. Poraj
TRZEBIŃSKI z Nieciszewa h. Szeliga
TRZEBIŃSKI h. Szreniawa
TRZEBUCHOWSKI h. Ogończyk
TRZECIECKI h.
TRZECIECKI h. Gryf
TRZEPIŃSKI h. Jastrzębiec
TRZESZCZKOWSKI h. Zagłoba
TRZETRZEWIŃSKI h. Tępa Podkowa
TUCHOWSKI h. Pobóg
TUCHOŁKA h. Korzbog
TUKAŁOW h.
TUPALSKI h.
TURCZYNOWICZ h. Gozdawa
TURCZYŃSKI h. Sas
TURKUŁŁ h. Ostoja
TURNO h. Bończa
TURNO h. Kotwice
TUROBOJSKI h. Bończa
TUROWSKI h. Roch
TUROWSKI h. Roch II
TUROWSKI h. Roch v. Kolumna
TURSKI h. Dołęga
TURSKI h. Rogala
TURZAŃSKI h. Grzymała
TUSZOWSKI h. Szreniawa
TUSZYŃSKI h. Nałęcz
TWARDZICKI h.
TWARDZICKI h. Drogosław
TWAROWSKI h. Pilawa
TWORKOWSKI h. Tarczała
TWORKOWSKI h. Ossoria
TYBOROWSKI h. Lubicz
TYBOROWSKI h. Ślepowron
TYCZ h.
TYKEL v. TYKIEL h. Cholewiec
de TYLLI h. Struś
TYMIENIECKI v. TYMINIECKI h. Zaremba
TYMIŃSKI h. Nałęcz
TYMOWSKI h. Sas
TYSKI h. Trzaska
TYSZKA h. Trzaska
UBLIŃSKI h. Ostoja
UBYSZ h. Cholewa
UFNIARSKI h. Jastrzębna
UJAZDOWSKI h. Ślepowron
UJEJSKI h. Gryf
ULATOWSKI h. Jastrzębiec
ULEJSKI h. Ostoja
ULENIECKI h. Przerowa
UŁAN h. Ułan
UMIENIECKI h. Junosza
UMIŃSKI h. Cholewa
UNIERZYSKI h. Jastrzębiec z odm.
UNIESZOWSKI h. Janina
URBANOWICZ h. Łabędź
URBANOWSKI h. Prus I
URBAŃSKI h. Nieczuja
USTRZYCKI h.
URUSKI h. Sas
USZYŃSKI h.
USZYŃSKI h. Lubicz
UŚCIŃSKI h. Lubicz
UZDOWSKI h. Bończa
UZIĘBŁO h. Sulima
VALENTIN d'HAUTERIVE h. d'Hauterive
de VERNY h. de Verny
VIDAL h. Szranki
VOLLERT h.
VORHOFF h.
WACHOWICZ h. Dąbrowa
WAGA h. Waga
WAGNER h. Newlin
WALCHNOWSKI h. Wieruszowa
TOMA-WALDENAU h.
WALDEROWICZ h. Leszczyc
WALESZYŃSKI h. Łabędź
WALEWSKI z Walewic h. Kolumna
WALEWSKI z Walewic Kolonna h. Kolumna
WALEWSKI z Walów h. Kolumna
WALEWSKI h. Kolumna
WALIGÓRSKI h. Odrowąż
WALISZEWSKI h. Leszczyc
WALKIEWICZ h. Walknicz
WALKNOWSKI Wierusz h. Wieruszowa
WALTER h. Brochwicz
WANERT h. Lew
WANIORSKI h. Trąby
WARDĘSKI h. Godziemba
WARDYŃSKI h. Doliwa
WARĘSKI h. Beczka
WARPECHOWSKI zob. WERPECHOWSKI h.
WARSZEWSKI h. Rawicz
WARZYCKI h. Trąby
WASIELKOWSKI zob. WASILKOWSKI h.
WASIEWICZ h.
WASILEWSKI h.
WASILEWSKI h. Drzewica
WASILEWSKI h. Rogala
WASILKOWSKI v. WASIELKOWSKI h. Korczak
WASIŁOWSKI h. Drzewica
WASIŁOWSKI h. Korwin
WASIUTYŃSKI h. Korczak
WASZKIEWICZ h. Waszkiewicz
WAŚNIEWSKI h. Bończa
WATRASZEWSKI h. Habdank
WATSON h. Priestfield
WAŻYŃSKI h. Habdank
WĄDOŁKOWSKI h. Grabie
WĄDOŁKOWSKI h. Jastrzębiec
WĄDOŁOWSKI h.
WĄDOŁOWSKI h. Lubicz
WĄDOŁOWSKI h. Odrowąż
WĄGRODZKI h. Rogala
WĄGROWSKI h. Belina
WĄSOWICZ Dunin h. Łabędź
WĄSOWSKI h.
WĄSSOWSKI h. Nałęcz
WDZIĘKOŃSKI h. Dąbrowa
WEISSFLOG h. Pogrom
WEJCHERT zob. WEYCHERT h.
WEJSS v. WEISS h. Olcha
WELINOWICZ h. Jastrzębiec z odm.
WELKE h.
WENDA v. WENDY h. Wendt
WENDORFF h. Wierzba
WENTZL h.
WENTZ'L h. Zbroja
WERESZCZYŃSKI h. Korczak
WERNER h.
WERNER h. Miron
WERNICKI h. Werona
WERPECHOWSKI h.
WESSEL h. Rogala
WEYCHAN h. Chronisław
WEYCHER v. WEYHER h. Weycher v. Weyher
WEYCHERT v. WEJCHERT h. Dotrzyma
WEYCHERT h. Weycher
WEYSSENHOFF v. WEISSENHOFF h. Łabędź
WĘDRYCHOWSKI h. Ślepowron
WĘGIERSKI h. Belina
WĘGIERSKI h. Wieniawa
WĘGLEŃSKI v. WĘGLIŃSKI h. Szreniawa
WĘGLIŃSKI h. Godziemba
WĘGRZECKI h. Lubicz
WĘGRZYNOWICZ h.
WĘGRZYNOWICZ h. Rawicz
WĘSIERSKI h. Belina
WĘŻYK h. Wąż
WICHERT h. Wichert
WICHLIŃSKI h. Skarbicz
WICHROWSKI h.
WICHROWSKI h. Pomian
WIECZFFIŃSKI h. Prus III
WIECZORKOWSKI h. Boże Zdarz
WIELĄDKO h. Nałęcz
WIELECKI h. Junosza
WIELEWIEJSKI h. Poraj
WIELGÓRSKI h. Grzymała
WIELHORSKI h. Kierdeja
WIELICZKO h. Syrokomla
WIELOBYCKI h. Habdank
WIELOGŁOWSKI z Wielogłowa h. Starykoń
WIELOGÓRSKI h. Grzymała
WIELOPOLSKI h. Starykoń
WIELOWIEJSKI h. Poraj
WIELOWIEJSKI h. Półkozic
WIENIAWSKI h. Wieniawa
WIERCIEŃSKI h. Ślepowron
WIERCIŃSKI h. Ślepowron
WIERCIOCHOWSKI h. Belina
WIERCISZEWSKI h. Kościesza
WIERNICKI h.
WIERNIEWICZ h.
WIERUSKI z Wieruszyc h. Szreniawa
WIERZBICKI h. Gryf
WIERZBICKI h. Jastrzębiec
WIERZBICKI h. Lubicz
WIERZBICKI h. Nieczuja
WIERZBICKI Korwin h. Ślepowron
WIERZBIĘTA h. Janina
WIERZBOŁOWICZ h.
WIERZBOWSKI h.
WIERZBOWSKI h. Jastrzębiec
WIERZBOWSKI h. Lubicz
WIERZCHLEJSKI v. WIERZCHLEYSKI z Gaszyna h. Bersten II
WIERZCHOWSKI h. Korczak
WIERZEJSKI h.
WIERZEJSKI h. Jelita
WIERZYCKI h. Świnka
WIESIOŁOWSKI h. Ogończyk
WIESZCZYCKI h. Grzymała
WIETECKI h. Leliwa z odm.
WIETRZYKOWSKI h. Korab
WIEWIOROWSKI h. Grzymała
WIĘCKOWSKI h.
WIĘCKOWSKI h. Prus I
WIĘCKOWSKI h. Prus II
WIĘCKOWSKI h. Prus III
WILAND zob. WILLAND h. Świeńczyc
de WIK h. Wik
WILCZEK h. Wilczek
WILCZEWSKI h. Wilczewski
WILCZKOWSKI h. Jelita
WILCZOPOLSKI Pszczółka h. Nieczuja
WILCZYŃSKI h. Poraj
WILCZYŃSKI h. Róża Biała
WILKANOWSKI h. Lis
WILKĘSKI h. Ślepowron
WILKOŃSKI h. Odrowąż
WILKOSZEWSKI h. Jelita
WILKOWSKI h.
WILKOWSKI h. Nowina
WILKOWUJSKI h. Senniki
WILLAND h. Świeńczyc
WILPISZEWSKI h. Lubicz
WILSKI h. Półkozic
de WILSON WALDGON h. Waldgon Eastbourne
WILXYCKI h. Nałęcz
WINKLER h. Winkler
WINNICKI h. Sas
WIŃSKI h. Lubicz
WISŁOCKI h. Sas
WISZNIEWSKI h. Trzaska
WISZOWATY h. Roch
WISZOWATY h. Roch II
WIŚNIEWSKI h.
WIŚNIEWSKI h. Prus I
WIŚNIEWSKI h. Prust
WITKOWSKI h.
WITKOWSKI h. Nowina
WITKOWSKI h. Złotogoleńczyk
WITOWSKI h. Rola
WITTAN h. Kolumna
WITTAN h. Wittan v. Kolumna
WITUSKI h. Gozdawa
WITWICKI Pilik h. Sas
WLADICH h. Radęsław
WŁOCKI h. Groty
WŁOCZEWSKI h. Trąby
WŁODEK h. Prawdzic
WŁODEK h. Sulima
WŁODKOWSKI h. Doliwa
WŁOSTOWSKI h. Ciołek
WNOROWSKI h. Kościesza
WNOROWSKI h. Rola
WNOROWSKI h. Szeliga
WODECKI z Wodek h. Nałęcz
WODZICKI h. Leliwa
WODZINOWSKI h. Poraj
WODZIŃSKI v. WODZYŃSKI h. Jastrzębiec
WOELKE h. Heleniec
WOJAKOWSKI h. Brochwicz
WOJAKOWSKI h. Brochwicz II
WOJCICKI zob. WOYCICKI h. Pracowit
WOJCICKI h. Rawicz
WOJCIECHOWSKI h.
WOJCIECHOWSKI h. Jelita
WOJCIECHOWSKI h. Korab
WOJCIECHOWSKI h. Nałęcz
WOJCZUN h. Syrokomla
WOJCZYŃSKI v. WOYCZYŃSKI h. Habdank
WOJDA h. Mieczosław
WOJDALSKI h. Radwan
WOJDE v. WOYDE h. Dobrorad
WOJEWÓDZKI h. Habdank
WOJNA h. Wojna
WOJNICZ h. Nałęcz
WOJNO h. Nałęcz
WOJNO h. Trąby
WOJSIATYCZ h. Ślepowron
WOJSŁAW v. WOYSŁAW h. Junosza
WOJSZ h. Pilawa
WOJSZNAR h. Kot
Morski h.
WOJSZYCKI v. WOYSZYCKI h.
WOJSZYK h.
WOJTASIEWICZ h. Kara v. Obrona
WOJTKIEWICZ h. Wolf
WOJTKOWSKI h. Lubicz
WOJUCKI h. Paparona
WOJZBUN h. Grzymała
WOKULSKI h. Prus I
WOLANOWSKI h. Korab
WOLFF h. Postęp
WOLICKI h. Nabram
WOLICKI z Komorza h. Nabram v. Waldorf
WOLIŃSKI h. Grabie
WOLIŃSKI h. Lubicz
WOLMER h. Korwin
WOLSKI h.
WOLSKI h. Gryf
WOLSKI h. Jastrzębiec
WOLSKI h. Jelita
WOLSKI z Woli Blokowej h. Lis
WOLSKI h. Lubicz
WOLSKI Dunin h. Łabędź
WOLSKI h. Łabędź
WOLSKI h. Ogończyk
WOLSKI h. Ostoja
WOLSKI z Kozioł h. Pomian
WOLSKI h. Półkozic
WOLSKI h. Rawicz
WOLSKI h. Rola
WOLSZLEGER h.
WOŁŁOWICZ h. Bogoria
WOŁOWSKI h. Bawół
WOŁOWSKI h. Na Kaskach
WOŁOWSKI h. Prus II
WOŁUŃSKI h. Lubicz
WOŁYŃSKI h.
WORONIECKI Korybut h. Korybut
WORONIECKI ze Zbaraża h. Korybut
WOROSZYŁO h. Wolf
WOROWSKI h. Lis
WORYTKO h. Sas
WOSIŃSKI h. Brodzic
WOTOWSKI h. Prawita
WOYCICKI h. Pracowit
WOYDE zob. WOJDE h. Dobrorad
WOŹNIAKOWSKI h. Prawdzic
WOŹNICKI h. Ciołek
WROCZYŃSKI h. Brodzic
WRONIKOWSKI h. Brochwicz
WRONOWSKI h. Kościesza
WRONOWSKI h. Topór
WROŃSKI h.
WROŃSKI h. Kościesza
WROTNOWSKI h. Prus III
WRÓBLEWSKI h. Krzywda
WRÓBLEWSKI h. Lubicz
WRÓBLEWSKI h. Ślepowron
WRZESIŃSKI h. Różopiór
WRZEŚNIEWSKI h. Września
WRZEŚNIOWSKI h. Ines v. Inez
WRZOSEK h.
WRZOSEK h. Dołęga
WSTOWSKI h. Boduła
WSZEBORSKI h. Rawicz
WŚCIEKLICA h. Strzemię
WYBRANOWSKI h. Poraj
WYCHOWSKI h. Habdank
WYCZAŁKOWSKI h. Ślepowron
WYCZECHOWSKI Witczech h. Szorfas
WYCZÓŁKOWSKI h. Ślepowron
WYDŻGA h. Jastrzębiec
WYDRYCHIEWICZ h. Poraj
WYGANOWSKI h.
WYGANOWSKI h. Łodzia
WYGONOWSKI h. Paprzyca
WYKOWSKI h. Jastrzębiec
WYLAZŁOWSKI h. Kolumna
WYLEŻYŃSKI h. Trzaska
WYRĘBOWSKI h. Junosza
WYROZĘBSKI Kunat h. Jastrzębiec
WYRZYKOWSKI h. Leliwa
WYRZYKOWSKI h. Ślepowron
WYSOCKI h. Drya
WYSOCKI h. Godziemba
WYSOCKI h. Leliwa
WYSOCKI h. Lis
WYSOCKI h. Lubicz
WYSOCKI h. Odrowąż
WYSOCKI h. Ogończyk
WYSOKIŃSKI h. Szeliga
WYSZKOWSKI h. Jastrzębiec
WYSZKOWSKI h. Korwin
WYSZKOWSKI h. Ślepowron
WYSZOMIRSKI h.
WYSZOMIRSKI h. Prawdzic
WYSZOMIRSKI v. WYSZOMIERSKI h. Rawicz
WYSZYŃSKI h.
WYSZYŃSKI h. Trzywdar
WYTTEK h. Witte
WZDULSKI h. Jastrzębiec
XIĘŻOPOLSKI h. Jastrzębiec
XIĘŻOPOLSKI h. Ślepowron
ZABIELSKI h. Trzaska
ZABIEŁŁO h. Lis
ZABIERZOWSKI h. Ostoja
ZABŁOCKI h. Łada
ZABOKRZECKI v. ZABOKRZYCKI h. Sulima
ZABOROWSKI h. Grzymała
ZABOROWSKI h. Ostoja
ZABOROWSKI h. Rawicz
ZABOROWSKI h. Rogala
ZABORSKI h.
ZABORSKI h. Kopaszyna
ZABORSKI h. Leliwa
ZABROCKI v. ZABRODZKI h. Ogończyk
ZACHARIASIEWICZ h.
ZACHARKIEWICZ h. Brodzic
ZACHERT h. Runicki
ZACHORSKI h. Lubicz
ZACZKOWSKI h. Rawicz
ZAGAJEWSKI h. Ogończyk
ZAGAJEWSKI h. Pomian
ZAGÓROWSKI h. Strzemię
ZAGÓRSKI h. Ostoja
ZAGRODZKI h. Syrokomla
ZAGRZEWSKI h. Lubicz
ZAJĄCZEK h.
ZAJĄCZEK h. Świnka
ZAJĄCZKOWSKI h. Drzewica
ZAJĄCZKOWSKI h. Prus I
ZAJĄCZKOWSKI h. Tarnawa
ZAJĄCZKOWSKI h. Piłatkowiec
ZAJDLICZ v. ZEJDLICZ h. Radwan
ZAJKOWSKI h. Prus I
ZAKASZEWSKI h. Rawicz
ZAKOBIELSKI h. Przegonia
ZAKROCKI h. Cholewa
ZAKRZEŃSKI h. Poraj
ZAKRZEWSKI h.
ZAKRZEWSKI h. Bogoria
ZAKRZEWSKI h. Ciołek
ZAKRZEWSKI h. Doliwa
ZAKRZEWSKI h. Dołęga
ZAKRZEWSKI h. Gryf
ZAKRZEWSKI h. Jastrzębiec
ZAKRZEWSKI h. Jelita
ZAKRZEWSKI h. Kościesza
ZAKRZEWSKI h. Lubicz
ZAKRZEWSKI h. Ogończyk
ZAKRZEWSKI h. Pomian
ZAKRZEWSKI h. Trzaska
ZAKRZEWSKI h. Wyssogota
ZAKRZOWSKI h. Trzaska
ZALASSOWSKI h. Półkozic
ZALESKI v. ZALEWSKI h. Chomąto
ZALESKI h. Dołęga
ZALESKI h. Godziemba
ZALESKI h. Jelita
ZALESKI v. ZALEWSKI h. Lubicz
ZALESKI v. ZALEWSKI h. Łada
ZALESKI h. Ślepowron
ZALEWSKI h.
ZALEWSKI h. Jastrzębiec
ZALEWSKI h. Rola
ZALIWSKI h. Junosza
ZAŁĘSKI h.
ZAŁĘSKI h. Prus I
ZAŁĘSKI Ślubicz h. Prus III
ZAŁUSKA h. Lubicz
ZAŁUSKA h. Kościesza
ZAŁUSKA h. Rawicz
ZAŁUSKI h. Junosza
ZAŁUSKI h. Kościesza
ZAŁUSKI h. Nowina
ZAŁUSKOWSKI z Kaliszkowic h. Rola
ZAMBRZYCKI h. Kościesza
ZAMIĘCKI h. Nieczuja
ZAMOJSKI h. Jelita
ZAMOJSKI h. Poraj
ZANDROWICZ h. Zander
ZANELLI h. Zanelli
ZANIEWSKI h. Lubicz
ZANIEWSKI h. Roch II
ZAORSKI h. Lubicz
ZAPASIEWICZ h. Lubicz
ZARAŃSKI h. Korczak
ZAREMBA h. Zaremba
ZARĘBSKI h. Zaręba
ZARUSKI h. Grabie
ZARZECKI h. Warnia
ZARZYCKI h.
ZARZYCKI h. Pobóg
ZATOŃSKI h. Zagłoba
ZAWADZKI h.
ZAWADZKI h. Brodzic
ZAWADZKI h. Jastrzębiec
ZAWADZKI h. Junosza
ZAWADZKI h. Korzbog
ZAWADZKI h. Rogala
ZAWADZKI h. Samson
ZAWADZKI h. Ślepowron
ZAWADZKI zob. ZAWIDZKI h. Ślepowron
ZAWIDZKI h. Jastrzębiec
ZAWIDZKI h. Ślepowron
ZAWISTOWSKI h.
ZAWISTOWSKI h. Jastrzębiec
ZAWISTOWSKI h. Łada
ZAWISZA h. Łabędź
ZAWISZA Czarny h. Przerowa
ZAWISZA h. Sas
ZAYDLICZ h. Korzbog
ZĄBKOWSKI h. Odyniec
ZBEROWSKI h. Jastrzębiec
ZBIERZCHOWSKI h. Grzymała
ZBIJEWSKI h. Rola
ZBOIŃSKI h. Ogończyk
ZBOROWSKI h. Jastrzębiec
ZBROSKI h. Jasieńczyk
ZBYSZEWSKI h. Topór
ZDANOWICZ h. Zdanowicz
ZDANOWSKI h. Belina
ZDRODOWSKI h. Junosza
ZDRODOWSKI h. Oksza
ZDRODOWSKI h. Prus I
ZDROJEWSKI h. Junosza
ZDROWSKI h. Oksza
ZDZIARSKI h. Gozdawa
ZDZIECHOWSKI h. Rawicz
ZDZIENICKI h. Pomian
ZDZIEŃSKI ze Zdzienic h. Korab
ZDZIESZYŃSKI h. Pobóg
ZDZITOWIECKI h.
ZDZITOWIECKI h. Zdzitowiecki
ZEGART h. Korczak
ZEGRZDA h. Rawicz
ZEJDLER v. ZEYDLER h. Korzbog
ZEJDLER h. Zborowski
ZEJDLICZ zob. ZEYDLICZ h.
ZEMBROWSKI h. Wieniawa
ZEMBRZUSKI h. Doliwa
ZEMŁA h. Topór
ZEYDLER zob. ZEJDLER h.
ZEYDLICZ v. ZEJDLICZ h. Korzbog
ZGLECZEWSKI h. Rola
ZGLENICKI v. ZGLINICKI h. Prus II
ZGLENICKI v. ZGLINICKI h. Prus III
ZGLICZYŃSKI h. Paprzyca v. Kuszaba
ZGLICZYŃSKI na Zgliczynie h. Pobóg
ZGORZELSKI h. Krzywda
ZGÓRSKI h. Łodzia
ZIELENIEWSKI h. Dołęga
ZIELENIEWSKI h. Zgraja
ZIELEZNICKI h. Ślepowron
ZIELIŃSKI h.
ZIELIŃSKI h. Ciołek
ZIELIŃSKI h. Doliwa
ZIELIŃSKI h. Grzymała
ZIELIŃSKI h. Jastrzębczyk
ZIELIŃSKI h. Jelita
ZIELIŃSKI h. Prus III
ZIELIŃSKI h. Radosz
ZIELIŃSKI h. Świnka
ZIELIŃSKI h. Zadziełło
ZIELONKA h. Jastrzębiec
ZIELONKA h. Jastrzębiec z odm.
ZIEMBIŃSKI h.
ZIEMBOROWSKI h. Szaszor
ZIEMIĘCKI h. Nieczuja
ZIENTECKI h. Nieczuja z odm.
ZIMNOCH h. Bończa
ZIÓŁKOWSKI h.
ZIÓŁKOWSKI h. Korczak
ZLASNOWSKI h.
ZŁOTASZEWSKI h. Tępa Podkowa
ZŁOTKOWSKI h. Topór
ZŁOTNICKI h. Nowina
ZNAMIEROWSKI h.
ZNAMIEROWSKI h. Gryf
ZNATOWICZ h. Grzymała
ZRZELSKI h. Ogończyk
ZUBERBIER h.
ZUBRZYCKI h. Wieniawa
ZUGAJEWICZ h. Żuk
ZWIERKOWSKI h. Bełty
ZWOLIŃSKI h. Łada
ZWOLSKI h. Ogończyk
ZYGLER h. Zagłoba
ZYRZYŃSKI h. Janina
ZYŻNIEWSKI h. Białynia
ŻABA h. Kościesza
ŻABICKI h. Nałęcz
ŻABICKI h. Prawdzic
ŻABIŃSKI h. Łodzian
ŻABOKLICKI h. Kolumna
ŻABOKRZECKI zob. ZABOKRZECKI h.
ŻABOWSKI h.
ŻARDECKI h. Ciołek
ŻARKOWSKI h. Jelita
ŻARNOWSKI h. Rogala
ŻARNOWSKI de Biberstein h. Rogala
ŻARSKI h.
ŻARSKI z Żarów h. Starykoń
ŻBIKOWSKI h. Grzymała
ŻDŻARSKI h. Gozdawa
ŻEBRACKI h.
ŻEBROWSKI h.
ŻEBROWSKI h. Jasieńczyk
ŻEGLIŃSKI h. Szeliga
ŻELASKOWSKI h. Rawicz
ŻELAZOWSKI h. Jastrzębiec
ŻELECHOWSKI h. Ciołek
ŻELEŃSKI h. Ciołek
ŻELESKI h. Dołęga
ŻELEŻYŃSKI h. Jelita
ŻELISŁAWSKI h. Pilawa
ŻELKOWSKI h. Dąbrowa
ŻERAŃSKI h. Pobóg
ŻEROMSKI Jaxa h. Gryf
ŻEROMSKI h. Jelita
ŻĘDZIAN h. Kościesza
ŻMIGRODZKI h. Szreniawa
ŻMIJEWSKI h.
ŻMIJEWSKI h. Szreniawa
ŻMIJEWSKI h. Ślepowron
ŻMIJOWSKI h. Ślepowron
ŻOCHOWSKI h. Brodzic
ŻÓŁKOWSKI h. Jastrzębiec
ŻÓŁTOWSKI h. Ogończyk
ŻÓRAWSKI Jordan h. Trąby
ŻÓRAWSKI h. Trzaska
ŻUCHOWSKI h. Łabędź
ŻUKOWSKI h.
ŻUKOWSKI h. Jastrzębiec
ŻUKOWSKI h. Junosza
ŻUKOWSKI h. Łabędź
ŻUKOWSKI h. Prus III
ŻULIŃSKI h. Ciołek
ŻURAWSKI h. Trzaska
ŻURKOWSKI h. Ostroga
ŻWAN h. Mora
ŻYCHLIŃSKI h. Szeliga
ŻYCIEŃSKI h. Zadora
ŻYDOWO h. Lubicz
ŻYLIŃSKI h. Ciołek
ŻYMIRSKI h. Jastrzębiec
ŻYŁŁO h. Pomian
ŻYŁOWSKI h. Groty z odm.

Wiesz?
Posiadasz dodatkowe informacje? Dodaj! KONTAKTY

Powiadom znajomych o tej stronie:

Zobacz również...

*Nie znalazłeś poszukiwanych danych? Przeczytaj poradnik
-JAK SZUKAĆ?

*Interesuje Cię pochodzenie i znaczenie nazwiska? Zobacz
-POCHODZENIE NAZWISKA

*Imiona męskie i imię żeńskie -  znaczenie imion - zobacz
-IMIONA

 

*Interesują Cię nazwiska szlacheckie i Twoje pochodzenie?
-WYWODZENIE POCHODZENIA

Szukaj nazwiska, miejscowości, herbu Najczęściej poszukiwane wyrażenia:    kredyt, fundusz
 

*Zobacz, gdzie występuje Twoje nazwisko
-INDEKS NAZWISK

*Opisy rodów - zobacz opisy i dodaj opis Twoich przodków
-RODZINY

*Darmowy program drzewo genealogiczne ii wzór, szablony
-DRZEWO GENEALOGICZNE

 

 

 

 


 
 
idź na początek strony  

Poleć innym tę stronę:                           


Prawa autorskie zastrzeżone (c) Artur Ornatowski 2002
Ograniczenie odpowiedzialności