drzewo genealogiczne genealogia znaczenie nazwisk

   

   

INDEKS NAZWISK ZIEMIAN POLESIA W 1929 R.

Źródło
Tadeusz Epsztein, Sławomir Górzyński Spis ziemian Rzeczpospolitej Polskiej w roku 1930. Województwo poleskie. Województwo wołyńskie. Wydawnictwo DiG, Warszawa 1996.

Do nabycia: zobacz ZAKUPY, Wydawnictwo DiG.

Punktem wyjścia przy opracowywaniu książki była Księga Adresowa Polski 1929 (http://www.jewishgen.org/jri-pl/bizdir/lang.pl/bd1929.htm). Dane były dodatkowo weryfikowane innymi źródłami, stąd w wielu miejscach są bardzo poważne zmiany w stosunku do Księgi, poprawione i uzupełnione o imiona. Celem tego indeksu jest wskazanie miejscowości, w których żyły osoby noszące dane nazwisko. Dzięki temu możesz dla danej miejscowości odnaleźć parafię i poszukiwać właściwych ksiąg metrykalnych. W niektórych przypadkach występują wielokrotnie osoby o tym samym nazwisku i imieniu. Bez dokładnego sprawdzenia nie można ich łączyć jako jedną osobę.

Indeks
Indeks zawiera nazwiska 1000 właścicieli ziemskich: Nazwisko Imię - Miejscowość (majątek)

Afanasopulo Eliasz - Orzechowe, Akim Olga - Szczebryń, Aleksandrowski Włodzimierz - Mikołajów Stary, Ałup Krzysztof - Podbiała, Andracki Florian - Rzeczycka Wólka, Androczowski Stefan - Barszcze, Andronowscy bracia - Hirsk, Andronowski Adam - Czeliszczewicze, Andronowski Hipolit - Wrotopol, Andronowski Maksymilian - Czeliszczewicze, Andronowski Wacław - Andronowo, Andronowski Wit. - Pałachin, Andrzejkowicz Romuald - Widne, Anikin Grzegorz - Aleksandrówka, Anikin Grzegorz - Chwost, Anikin Grzegorz - Marjino, Anneński Mikołaj - Wyrobki, Arcybaszew Zofia - Lipniki, Atup Krzysztof - Klukowicze, Awczyn Iwan - Kamieńska Huta, Badeni Stefan - Znosicze, Bakiańska Maria - Kustyn, Balicewicz Ignacy - Hruszka, Banon Mikołaj - Wilcza Górka, Baum Leopold - Smolin, Bażanow Aleksander - Znosicze, Bertholdi Artur - Oziaty Królewskie, Besser Wiktor - Piaszczanka, Białobrocki Jan - Starawola, Białous Piotr - Pobieżyn, Białowąsowicz Anfisa - Luka, Białowąsowicz Anfisa - Woronki, Bicz Jan - Laskowicze, Bielińska Stefania - Mokre, Bielski Edward - Ateczyzna, Bielski Edward - Józefin, Bielski Edward - Zworowicze, Bielski Grzegorz - Bielsk, Bieńkowski Józef - Andronowo, Blana Aleksy - Pohost Zarzeczny, Błaszyński Mieczysław - Łasick, Błocki Stanisław - Mała Hłusza, Btocki zob. Śnieżko, Błotski Henryk - Borysowo, Bobiński Adam - Franopol, Bobiński Adam - Jurkowszczyzna, Bobrowicz Karol - Dąbrówka, Bobryk Aleksander - Olble Lakcie, Bocheński Włodzimierz - Widybór, Bogdanów Wal. - Czechowce, Bogdańska Zofia - Worocewicze, Bogdański Józef - Józefpol, Bogdański Władysław - Borki Stare, Bogórski Aleksander - Wołowiel, Bogórski Julian - Ostrówki, Bogusławski Wacław - Manta, Boguszewski Włodzimierz - Dziatkowicze, Bohrynowicz Jan - Wojehoszcze, Bojarowski Aleksander - Dworce, Bojarowski Jan - Awuls-Józefin, Bojarowski Konstanta - Nowosiółki, Boksza Maria - Kołońsk, Bokunienko Bazyli - Podbłocie, Borowiecka Dominika - Załuchów, Borowska Dominika - Wólka Szczytyńska, Borowski Antoni - Jaźwinki, Borowski Antoni - Podborocze, Bortnowski Felicjan - Łaszczyki, Borysewicz Włodzimierz - Żmojdziaki, Borysiuk Ilia - Silicze, Borzenko Aleksander - Jaźwinki, Bosiacha Michalina - Wińcze, Bosiacki Antoni - Mołodcze, Bożko Siergiej - Obnowa, Brejdbord Szlama - Planta, Brewern Dymitr - Orzechowe, Brocki Antoni - Czelejewo, Broel zob. Plater, Bronie Tadeusz - Świszczewo, Bruns Inna - Hranie, Brzeziński Szymon - Szuleicze, Brzostowska Zofia - Mohilna, Brzostowski Bolesław - Kamień Szlachecki, Buchowiecki Ludwik - Hryszczyce, Budzicki Kacper - Sułowy, Bujalski Władysław - Łososin, Bułhak Mikołaj - Sobiczyn, Bułhak Stefan - Siechnowicze, Bułhak Stefan - Żerdziki, Bułhakow Sergiusz - Załęszczyzna, Burczak Brok. - Wólka Szczytyńska, Burda Siergiej - Pawłopol, Buchler Leon - Saki, Bychowiec Adam - Joalin, Bychowiec Adam - Morawszczyzna, Bylczyński Jan - Buczemla, Cańko-Kilczyk Grzegorz - Czudel, Cańko-Kilczyk Grzegorz - Niemowicze, Cech Konrad - Krasny Bór, Chajko Aleksander - Zabudyle, Chajko Tar. - Obrąb, Chamieć Leon - Zosin, Chamieć Bronisław - Andruha, Chamieć Leonia - Cepcewicze Wielkie, Obołonie, Chersońska Maria - Burdziły, Chersońska Maria - Głębokie, Chodorowski Jan - Kołpin, Chojnacki Kalikst - Borowieńska Huta, Chomętowski Aleksander - Dobrosławka, Chomicz Andrzej - Róg, Chrulowa Nadzieja - Jelno, Chrulowa Nadzieja - Jeziory, Chudoir deRudnia Lwa, Cukier Bencjan - Michalin Nowy, Czarnecka Maria - Sudcze (Wojnówka), Czarnecki Michał - Białosowszczyzna, Czarnecki Michał - Ogrodniki, Czarnecki Stanisław - Bogusławice, Czarnocka Melania - Kamień Szlachecki, Czarnocki Bolesław - Dzierewieniszcze, Czarnocki Gustaw - Autonowo, Czarnocki Józef - Karolin, Czarnocki Józef - Kletyszcze, Czarnocki Józef - Morczewszczyzna, Czarnocki Józef - Oberża, Czarnocki Józef - Worotynicze, Czarnocki Zygmunt - Wołkowicze, Czechowicz-Lachowicka Zofia - Bohdanówka, Czechowicz-Lachowicka Zofia - Parochońsk, Czechowski Aleksander - Jasiewicze, Czechowski Justyn - Rudzk, Czekmarow Wiktor - Police, Czerenkow Aleksy - Borowno, Czerska Zofia - Czarnołozy, Czertów S. - Bohdanówka, Czerwińska Maria - Kamieńska Huta, Czeszejko-Sochacki Michał - Netreba, Czopko Piotr - Podwincze, Czyrko Teodor - Trościanka, Czyżewicz Mieczysław - Bereżki, Daabe Władysław - Wólka, Danejko Maria - Hrywda, Dawidów Jerzy - Wólka, Dąbrowski Bogdan - Muchowłoki, Dąbrowski H. - Kletna, Dąbrowski Stanisław - Żuchawce, Dementiuk Konstanty - Kamienica, Demianiuk Onufry - Wysokie, Demianko Wasyl - Pawłopol, Denicki M. - Orzechowe, Denizan Maria i Tekla - Borki, Dikus Tom. - Kamienica, Dimicz Włodzimierz - Krasiczyn, Dłuski Julian - Antonowo, Dłuski Julian - Zaosie, Dmochowski Stanisław - Kamień Koszyrski, Dmuchowski Roz. - Pawłowo, Dobrzyniecka Jadwiga - Wielamowicze, Dobrzyniecki Antoni - Wielamowicze, Domańska Anna - Przewłoka, Dowojno-Sołłohub Olga - Ziołowo, Dracewicz Ars. - Stromiec, Draheim Józef - Bekieszowszczyzna, Draheim Józef - Kazimierzowo, Draheim Józef - Kletno, Draheim Józef - Trusowica, Drucka-Lubecka Bronisława - Dubnowicze, Drucki-Lubecki Franciszek - Krystynów, Drucki-Lubecki Franciszek - Łunin, Drucki-Lubecki Franciszek - Perechreście, Drucki-Lubecki Jan - Pohost Zahorodny, Drucki-Lubecki Jan - Rudnia, Dubieniecki Antoni - Jerszowo, Dubina Stefan - Chodynicze, Dubok Grzegorz - Remel, Dukszej Roman - Franopol, Durilin Paweł - Maślanki, Dychanów Mikołaj - Jezioro, Dylewska Anna - Dąbrowa, Dziedowicz Teodor - Piaszczanka, Dziekoński Janusz - Czachec, Dziekoński Janusz - Tulicze, Dziekoński Wacław - Karolin, Dziekoński Wacław - Piotrowicze, Dziekoński Wacław - Połubeczna, Dziemientiuk Paweł - Stanisławowe, Dziewicki Tadeusz - Stepangród, Eiges Mojżesz - Niechaczewo, Ende Edmund - Nabruska, Ende Edmund - Obzyr Mały, Epelbaum Giersz - Dołubowo, Falkowski Adolf - Ostrzyca, Falkowski Józef - Kowalewo, Fedyrko Prod. - Biała, Findeisen Stanisław - Duboj, Fiodoruk Omelia - Wiwniewo, Fotińska Wiera - Połkotycze, Gadoń Ewa - Komarnica, Gadoń Ewa - Rakowy Las, Gajewska Wanda - Kosiłowicze, Galicz Józ. - Kurnica, Gałczyński Marceli - Łozowica, Gan Leonid - Bogacze, Gan Leonid - Chobowicze, Gan Leonid - Janiszcze, Garbarczuk Grzegorz - Nabruska, Gedroyć Renata - Hołuzja, Gedroyć Władysław - Swarynie, Gerża Barbara - Zacisze, Gerża Prokop - Brylewo Podlaskie, Giżycka Helena - Kanonicze, Giżycki Aleksander - Kanonicze, Glawiński Dymitr - Laskowicze, Gliwiński Jan - Wistycze, Głowiński Ignacy - Kurowszczyzna, Goderska Michalina - Janowo, Gojer Włodzimierz - Kowerdziaki, Gonczaruk Arkadiusz - Pawłopol, Gordon Mowsza - Szuleicze, Gorfajn - Sielec Podwerbie, Gortensztein Berek - Kamień Koszyrski, Gottesman Chaim - Bielskowolska Rudka, Grabajło Grzegorz - Pawłopol, Grabajło Maciej - Pawłopol, Grabiński Piotr - Sieheniowszczyzna, Greczko Maria - Błoty Wielkie, Grihary Mikołaj - Siemihościcze, Grodzki Jan - Leszczany, Grosz Jan - Górki, Grozmani Nadzieja - Lipowo, Grudziński Żel. - Legaty, Grudziński Żel. - Łobaczów, Gruszewski Marcin - Kamień, Gruszewski Marcin - Konotop, Gulkowicz Andrzej - Wydarka, Gurwitz Josel - Chidry, Gutowski Nat. - Osowce, Gutowski Stanisław - Lisowczyce, Gutowski Stanisław - Życin, Gutowski Władysław - Zwody, Hamelton Margarita - Adamków, Haszlakiewicz Mar. - Stolin, Haworko Jan - Łososin, Hołowiejko Timofiej - Wandalin, Honenko Helena - Brzezina, Honenko Helena - Iwanówka, Horbacewicz Jan - Żydowicze, Horbaczewska Zofia - Bereznowola, Horeglad Józef - Iwanowo, Horwatt Jadwiga - Niewierz, Hreczko Andrzej - Aleksandrówka, Huziuk Panas - Pawłopol, Ignatiuk Konrad - Zalipniki, Ignatiuk Michał - Nestorowe Łozy, Iwaniukiewicz Paweł - Swadbicze, Iwaszkiewicz Eliasz - Hniły Zator, Iwaszkiewicz Eliasz - Jaźwinki, Iwaszkiewicz Eliasz - Pożoga, Iwaszkiewicz Eliasz - Znosicze, Iwawinkowicz N. - Planteczka, Jackowski Andrzej - Kontynowo, Jackowski Henryk - Lisowicze, Jaczynowski Roman - Janczewicze, Jadczyc Andrzej - Łużki, Jagodzki Włodzimierz - Łyszcze, Jagołkowski Szymon - Krzywołoty, Jagórska Zofia - Hrudkowicze, Jahołkowski Mieczysław - Jałkososny, Jakubowski Jan - Tokary, Jamnicki Edward - Orańczyce Nowe, Jancewicz Konstanty - Lubin, Jankiewicz Jan - Majdan, Jankowski Antoni - Temra, Jankowski Paweł - Tokary, Janowicz Tomasz - Piaszczanka, Januszkiewicz Onufry - Starawola, Jarogin Leonid - Jerogino, Jaroszewski Klemens - Wińcze, Jasieniecka Pelagia - Małe Hołoby, Jaworska Maria - Znosicze, Jaworski Marceli - Tutowicze, Jeleńska Maria - Tulatycze, Jeleński Józef - Opól , Jełowicka - Klesów, Jełowicki Jan - Wielamowicze, Jepiszko Roman - Mostyszcze, Jermakowicz Jan - Piaszczanka, Jerogin Michał - Radzież, Jeziernicka Maria - Horodyszcze, Juchnowicz Aleksander - Zaderć, Jundziłł Antoni - Iwacewicze, Jundziłł Antoni - Kasinów, Jundziłł Antoni - Kuszniery, Jundziłł Antoni - Ruda, Jundziłł Antoni - Sienkiewicze, Jurgenson Karol - Zajezierze, Jurgensonn Bernard - Ohowo, Juriewicz Jan - Ostrów, Juszkiewicz Bolsław - Gliniszcze, Kaczan Mikołaj - Dmitrówka, Kaczanowski Michał - Holce Pawlinów, Kaczkowska Jadwiga - Olble Łąckie, Kahl Stefan - Zawidczyce, Kalenkiewicz H. - Jamnik, Kalinowski Michał - Możochiny, Kaliszek Zygmunt - Górki, Kamieński Antoni - Klukowicze, Kanonów Aleksy - Police, Kapłan M. - Zaprudzie, Kapłan Pinkus - Lachowszczyzna, Kapłan Pinkus - Nacz, Karpińczyk Chryzanty - Adamowo, Karpiński Aleksander - Łosińce, Karpowicz Józef - Kół, Karpuka Jakub - Kraśnik, Kaszowski Henryk - Adolfów , Kaszowski Henryk - Kurasz , Kelber Awrum - Kisorycze, Kelber Awrum - Rokitno, Kieniewicz Bohdan - Orły Małe, Kieniewicz Cezary - Dubieniec, Kieniewicz Cezary - Mogilno, Kierczyński Józef - Małysze, Kilczyk zob. Cańko, Kirejewski Michał - Kisielowce, Kisłowski Aleksy - Bałandycze, Klimowicz Antoni - Jażówka, Klimowicz Siergiej - Podkruszynie, Klonowski Bronisław - Peredił, Kłopocki Koń. - Wołosacz, Kochanowski Władysław - Jezioro, Koczanowski Bazyli - Pawlinów, Koczeniuk Grzegorz - Kabaczki, Koelichen Kazimierz - Borowa, Koelichen Maria i Ludwika - Młynek, Koiszewska Konstancja - Osowce, Koiszewska Konstancja - Stromiec, Koiszewski Stanisław - Gierszony, Kołos Eliza - Jamno, Kołoszuka Edward - Glinna, Romanów A. - Brzezina, Komanow A. - Iwanówka, Komdemski Jerzy i Ska - Buchlicze, Konarzewski Henryk - Pruska, Kondraczewski Aleksander - Puhaczewo, Kontkowski Wiktor - Mohilna, Koplewska Felicja - Myszczyce Małe, Korczyc Mieczysław - Ławskie, Korkszowicz Ignacy - Mięsień, Korniejewicz Zofia - Gminy, Korol Aleksander - Botowo , Korol Aleksander - Planta Murowana , Koronacewicz Aleksander - Kurowszczyzna, Korsak Juliusz - Chodynicze, Korsak Maria - Chołożyn, Korsak Zygmunt - Stoszany, Korszewski Adam - Buchowicze, Korzeniecki Kazimierz - Dołbniewo, Korzeniewicz Eliasz - Aleksandrówka, Korzeniowski Piotr - Liczyny, Korzon Stefan - Hoszczewo, Kosjan Nikita - Jarmaki, Kosopolanowski Julian - Oberża, Kosopolanowski Julian - Szydłowszczyzna Mała, Kosten Konstanty - Kowniatyn, Kościuszko Konstanty - Zielonkowszczyzna, Kotor Szymon - Dobre, Kotowicz Bazyli - Czabajówka, Kotowicz Michał - Czerniejewicze, Kotylen Antoni - Hruszka, Kowalczewska Helena - Uholec, Kozak Naum - Rybno, Kozak Wasyl - Kisielowce, Kozłowski Antoni - Planta, Kozłowski Grzegorz - Wilcza Góra, Kozłowski Kazimierz - Planta, Koźlakowski Gustaw - Dostojewska Wólka, Koźlakowski Jan - Pietrowin, Koźlaninow Mikołaj - Obrowo, Koźlaninow Teodor - Obrowo, Koźmiuk Mikołaj - Patryki, Krasicka Anna - Nowaki, Krasicka Maria - Sporów, Krasicki Ignacy - Dolina, Krasicki Ignacy - Worokomla, Krasicki Jan - Załazie, Krasicki Stanisław - Krynica, Kraskowski Leon - Waliszcze, Krasowska Olga - Bereza, Krasowski Narcyz - Bereźniak, Krasowski Wiktor - Faustynów, Kraszewski Janusz - Dołsze, Kraszewski M. - Szlachecka Puszcza, Krupiecki Aleksander - Mikołajów Nowy, Krupiewski Georg - Lipno, Krupiewski Georg - Pieczonki, Krzywobłocki Łukasz - Dmitrówka, Krzyżanowski Tich - Znosicze, Kubytowski Andrzej - Górka, Kukliński Aleksander - Lubonick, Kukliński Aleksander - Tumeń, Kulesza Antoni - Nowaki, Kulucki Walenty - Libia, Kułakowska Irena - Rzeczyca, Kułakowska Stefania - Rzeczyca I, Kułakowska Stefania - Rzeczyca II, Kumanowski Ludwik - Zielenica, Kunachowicz Mikołaj - Turowszczyzna, Kunachowiec Siemion - Zamost, Kunicki Henryk - Klateczka, Kunicki Józef - Augustynka, Kunicki Stanisław - Dąbrowa, Kupersztejn Moszek - Ponowce, Kurek Jan - Omelinka, Kurniewicz Stefania - Osieki, Kuropatwińska Jadwiga - Kabaczki, Kurpińczyk Chryz - Paulinowo, Kuszel F. - Krzywobłoty, Kuźmicz Wasyl - Zalesię, Kwaskowska Eugenia - Pianowice, Kwiatczyński Teodor - Lubonick, Kwiatczyński Teodor - Tumeń, Kwiatkowska Zenaida - Cepcewicze Małe, Kwiatkowski Witold - Horodziec, Lacher Mateusz - Stradecz, Lachowicka Zofia - Chmielniki, Lachowicka zob.Czechowicz-, Lachowski Stanisław - Kozłowicze, Łącki Paweł - Pawłowo, Lasyr Antoni - Strzałowo, Laskowska Maria - Wieliczkowo, Laskowski Wacław - Laskowo, Lassota Leon - Trynkowszczyzna, Lejmacher Bronisław - Berchiny, Leonard Anastazja - Stobychwa, Leparski Stanisław - Zbirohi, Leslie Leonid - Hranie, Tryputnia, Leszkiewicz Barbara - Siemihościcze, Leszkiewicz Faustyn - Moczula, Leszkiewicz Jan - Moczula, Leszkiewicz Jan - Zabłocić, Leśniewska Michalina - Puhaczewo, Lewandowska Maria - Horobok, Lewandowska Maria - Popia, Lewandowska Maria - Zalesię, Lewicka Lewin Irena M. - Szulakowszczyzna Bohdanówka, Lewinsohn J. - Bohdanówka, Lewkowicz - Bukrabowszczyzna, Lewoniuk Dymitr - Łastówki, Ley zob. Neyhoff, Leżeńska Zofia - Bałkuny, Leżeński Lifszyc Paweł M. - Orańczyce Kruszyny, Linda Zofia - Możochiny, Lipińska Helena - Dziatkowicze, Lipko Konstanty - Kozakowo, Lipski Józef - Glinna, Litwinienko Maria - Konstantynówka, Liwszyc Kiwa - Poluszyn, Lubecki zob. Drucki, Lukas Tadeusz - Olszanka, Lwowicz Paładij - Obzyr Wielki, Łabocki Łucjan - Górka, Łamko Bazyl - Szejpiaki Dolne, Łazaniuk Jan - Mereczowszczyzna, Łazarczuk Leon - Pawłopol, Łętowska Nadzieja - Cepcewicze Wielkie, Obołonie, Łopatin Paweł - Czersk, Łoś Makar - Buniawiec, Łoś Makar - Załawie, Łoziński Adolf - Siehniewicze, Łoziński Konrad - Kukowo, Łoziński Wacław - Chmielniki, Łubieński Wincenty - Wielka Hłusza, Łukaszewicz Mateusz - Podgórze, Łukowski Józef - Ciemnica, Łyszczyńscy-Trojekurow Leon i Maria - Ruda, Maciejewski Marian - Ewelin, Maciejewski Władysław - Aleksandria, Madej Jadwiga - Bielsk, Majewski Stanisław - Pieszkowo, Majnowski Jarosław - Olble Łąckie, Makarowicz Andrzej - Stradecz, Malużkiewicz Aleksy - Buzaki, Małaszczycki Jan - Nowosiele, Mały Aron - Szuleicze, Małyszczycki Gustaw - Dobrzyń, Maniuta Michał - Mitki, Mankowski Józef - Chodosy Dolne, Marczuk Łukasz - , Markowska Anna - Radzież, Markowska Anna - Zburaż, Markowski Leon - Buśniaki, Markowski Leon - Zburaż, Martens Włodzimierz - Rybniki, Martysko Nazar - Szmaty, Masłowski Mikołaj - Chorowszczyzna, Mass Aleksander - Bobryk, Matiejuk Jewtich - Pniowo-Borysówka, Matuszewicz Władysław - Szyszowa, Matwiejew Aleksander - Maleszewo Wielkie, Mazel Sz.J. - Karpiłówka, Mazurkiewicz Jan - Płoszcza, Meller Aleksander - Długowola, Michajłow Sergiusz - Kamień Szlachecki, Michalski Antoni - Aleksandria, Michałowski Cezary - Osowa, Michałowski Edward - Czeremsza, Michałowski Eugeniusz i Stanisław - Mała Hłusza, Michałowski Jan - Tulacin, Michiewicz Władysław - Kamień Szlachecki, Miedzianik Olimp. - Optowa, Miedziński Karol - Wyganów, Mielniczuk Spirydon - Kornowszczyzna, Mielnik N. - Zaprudy, Migura Dymitr - Czerwaczyce, Mikitczuk Antoni - Posiecz, Miklaszewska Jadwiga - Dymsk, Mikulska Maria - Kuchecka Wola, Mikulski Walerian - Jastrząb, Mikutowicz Jan - Suchowczyce, Miłaczewska Janina - Perki, Miłaczewska Janina - Stara Wieś, Miłaczewski Władysław - Bulkowo, Miłaczewski Władysław - Zaderć, Miłkowski Stanisław - Zawidczyce, Miłodowski Albin - Ostrów, Minkow Aleksandra - Orłowicze, Minkow Aleksandra - Stefanty, Minkow Paweł - Łabczyce, Mińczuk Teodor - Wierzchy, Mirecki Jan - Jarówka, Misiejuk Joachim - Skweryki, Mitraszewska Aniela - Boży dar, Mleczko Adam - Widno, Młodzianowska Leontyna - Soszyczno, Młodzianowska Leontyna - Stobychówka, Młodzianowska Leontyna - Zaprudzie, Młodzianowski - Czabel, Młodzianowski Henryk - Dębówka, Młodzianowski Henryk - Dubówka, Młodzianowski Hipolit - Tynne, Młodzianowski Piotr - Klotyldowo, Młodzianowski Piotr - Newel, Mojżeszowicz Bogdan - Horodno, Monicz Marcin - Dmitrówka, Monsioł Jan - Tokary, Moraczewski Tadeusz - Kuplin Stary, Mostowicz Konstanty - Piaszczanka, Multanowski Stanisław - Kiwatycze, Murcionko Ignacy - Koty, Muromcew Aleksander - Chworosna, Murynowicz Konstanty - Dubowe, Mykitnik Jan - Hirsk, Myszkowska Julia - Moroczna Wielka, Myśliński Leon - Kopyłucha, Nadolski Jan - Nadolin, Najdionow Jan - Zamalin, Nanowski Kazimierz - Małe Hołoby, Nauman Fil. - Górnowo, Nazaruk Siemion - Góry, Neyhoff Ley- Hugo - Malinnik, Neyhoff Ley- Hugo - Marywil, Neyhoff Ley- Hugo - Rewiatycze, Neyhoff Ley- Hugo - Zdzitowszczyzna, Niczyporuk Timofiej - Hołarczyce, Nielipowicz P. - Rytwińszczyzna, Nielubowicz Bronisław - Liniewicze, Nielubowicz Kazimierz - Niańkowicze, Nielubowicz Maria - Mutwica, Nielubowicz zob. Sukalskia, Niemcewicz Ursyn- Janina - Skoki, Niemirowicz Szczytt- Anna - Nowy Dwór, Niemirowicz Szczytt- J. - Nowy Dwór, Niemirowicz Szczytt- Krzysztof - Dworzec, Niemirowicz Szczytt- Maria - Borówce, Niemirowicz Szczytt- Mścisław - Kożangródek, Niepokojczycki Florian - Myszczyce, Niesłuchowska Maria - Czarnowo, Nikotin Aleksy - Busiaż, Nipanicz Antoni - Krymno, Niwińska Olimpia - Mitki, Nowakowski Władysław - Olszanka, Nowicki Stanisław - Struga, Nowomiejski Felicjan - Imienin, Nowysz Jan - Łososin, Obuchowicz Alina - Nowy Dwór, Obuchowicz Emil - Jasieniec, Obuchowicz Jan - Kruhowicze Wielkie, Obuchowicz Maria - Dębniaki, Obuchowicz Napoleon - Jasieniec, Obuchowicz Napoleon - Kruhowicze Wielkie, Ochotników Włodzimierz - Rokitno , Ogarkow Fiodor - Lenin , Olesza Konstanty - Bereźne, Olesza Konstanty - Bereźne Nowe, Oleszkiewicz Kamila - Nowosiółki, Oleszkiewicz Kamila - Orzeszkowszczyzna, Olewiński Antoni - Kołby, Olewiński Antoni - Lemieszewicze, Omchinowski Antoni - Krasnolaski, Oniehimowicz Stanisław - Karolinek, Orbeljani Wiera - Prużana, Orbeljani Wiera - Szydłowszczyzna, Orda Anna - Ostępy, Orda Bogdan - Krasiejów, Orda Jerzy - Dostojewska Wólka, Orda Katarzyna - Biżerewicze i Tyrwowicze, Orda Konstanty - Oziery, Orda Leontyna - Kuchcze, Orda Mar. - Jurydyka Bezdzieska, Orda Michał - Mokra Dąbrowa, Orda Stanisław - Lachowicze , Orda Tadeusz - Dostojewo, Orda Tedeusz - Dostojewska Wólka, Orda Witold - Nowoszyce, Orda Włodzimierz - Perekale, Orda Zofia - Pohost Zarzeczny, Orłowska Anastazja - Jaźwinki, Oskierko Leon - Czerniczno, Osmołowski Jerzy - Sieliszcze, Ostapiuk Semon - Izabelin, Ostromęcka Nadzieja - Kustowicze, Ostromęcki Józef - Ostromecz Królewski, Otto Aleksander - Obzyr Wielki, Otto Józef i W. - Siemihościcze, Paleolog Siergiusz - Ostrówek, Panaputin Andrzej - Znosicze, Panaszuk Par. - Kół, Pancewicz Ksawery - Remel, Papko Teodory - Hrud, Parniewski Władysław - Borki Nowe, Paszkiewicz Antoni - Glinne , Paszkiewicz Antoni - Moroczna Wielka , Paszkiewicz Antoni - Pełczyce , Paszkiewicz Jadwiga - Moroczna Wielka, Paszkiewicz Jadwiga - Rzeka, Paszkiewicz Leon - Brzozówka, Paszkiewicz Ludwik - Sokolnik, Paszkiewicz Michał - Jelonka Mała, Paszkiewicz Stefan - Siemihościcze, Pawliszyna Jadwiga - Tysiec, Pawłowski Bolesław - Zubinówka, Pawłowski Konstanty - Borowica, Pawłowski Stefan - Rafałówka, Pawnukowicz Wasyl - Konarszczyzna, Paździerski Antoni - Kolec, Paździerski Antoni - Radzież, Pelikar Borys - Hrywa, Pendzikowski Jan - Czuryłowszczy/i i, Perkowski Bolesław - Orzechowo, Perkowski Bolesław - Radzież, Perkowski Bolesław - Swarycewicze, Perro Jan - Perówka, Perro Jan - Znosicze, Pęczkowski Stanisław - Zarzeckie, Piekałkiewicz Helena - Botyń, Pieńkowski M. - Bobry, Pietraszewska Maria - Bakuny, Pietraszkiewicz Grzegorz - Kotowszczyzna, Pietraszko Tomasz - Podbiała, Pietrow Nat. - Worocewicze, Pietrusińska Janina - Olszanka, Pikula Józef - Łoguckie, Pilecki A. - Skoki, Piotrowska Anna - Krystynów, Piotrowski Konstanty - Huta, Piotrowski Stefan - Podwincze, Pisanko Józef - Hawryłkowicze, Pisiecki B. - Kraśnik, Piskunowicz Adam - Koranna, Plater Broel- Genowefa - Dobra Wola, Plater Broel- Genowefa - Iwanika, Plater Broel- Genowefa - Piaseczno, Plater Broel- Genowefa - Zajasiołda, Plater Broel- Genowefa - Zapole, Plater Broel- Witold - Antonin, Plater Broel- Witold - Dąbrownica, Plater Broel- Witold - Mazuliszcze, Plater Broel- Witold - Niweck, Plater Broel- Witold - Wieluń, Plater Broel- Witold - Worobin, Plater Broel- Witold - Zamorocze, Plater Broel- Witold - Złote, Plemiannik Wanda - Górki, Płaskowicki Kazimierz - Nacz, Płaszczyński Ludwik - Górki, Płot Moszko - Aleksówka, Podbiełło Jan - Lubaszewo, Podgórny Eugeniusz - Łopacin, Podgórska Janina - Kruhel, Podgórska Zofia - Kluki Nowe, Podhorscy Wacław, Włodzimierz i Zygmunt - Radyżewo, Chinocz, Pogodin Elżbieta - Zdzitów, Polanczyk Stanisław - Górki, Poluta Wanda - Nowosady, Połubiński Mikołaj - Hrywda, Poniatowski Szczęsny - Cepcewicze Wielkie, Obołonie, Popławski Mirosław - Podbiała, Postowski Borys - Karcz, Potocka Leontyna - Zaprudzie, Potocki Jakub - Wyganów, Potocki Jarosław - Chotynicze, Potocki Jarosław - Małkowicze, Potocki Jarosław - Rozdziałowicze, Pourbabc Kamil - Antonówka nad Horyniem, Pourbaix Maria - Włodzimierzec, Prądzyński Franciszek - Krotowo, Prozorow Grzegorz - Naród, Pruszkowski Jakub - Załawie, Pryłucka Olga - Tutowicze, Przedpełski Czesław - Police, Przewłocki Konstanty - Werchy, Przybór Ludwik - Nowy Dwór, Przybora Jadwiga - Uholec, Przybora Karol - Horełki, Przybora Karol - Siechnowicze, Przyłucki Jan - Paulinowo, Pułaski Józef - Hołuzyjska Wólka, Pusłowski Karol - Budy, Piastowski Karol - Gliniszcze, Pusłowski Karol - Krahlewicze, Pusłowski Karol - Nowiny, Pusłowski Karol - Telechany, Pusłowski Karol - Zawiszcze, Pusłowski Władysław - Cześniki, Pusłowski Władysław - Hacka Planta, Pusłowski Władysław - Niwy, Pusłowski Władysław - Piaski, Pusłowski Władysław - Zahorodyszcze, Puzyna Janina - Sokolne, Puzyna Józef - Hrymiacze, Puzyna Julia - Turna, Puzyna Julian - Stryhowo, Puzyna Włodzimierz - Janowo, Puzyna Włodzimierz - Koszyłowo, Puzyna Włodzimierz - Manta, Puzyna Włodzimierz - Ostomeczew, Radionow Bazyli - Ołtusz, Radionow Bazyli - Piaseczno, Radionow Bazyli - Świdno, Radionow Bazyli - Wiszeńki, Radionow Dmitry - Orzechowo, Radziwiłł Karol - Dawidgródeckie Lasy, Radziwiłł Karol - Dąbrowa, Radziwiłł Karol - Dobrzyń, Radziwiłł Karol - Dolin, Radziwiłł Karol - Lisowicze, Radziwiłł Karol - Mańkowicze, Radziwiłł Karol - Olmańskie Lasy, Radziwiłł Karol - Stare Sioło, Radziwiłł Karol - Stasin, Radziwiłł Karol - Stasińskie Lasy, Radziwiłł Karol - Tursko Ladce, Radziwiłł Maria - Bereźne, Radziwiłł Maria i Anna - Bereźne Stare, Rahoze Teresa - Jadzinek, Rajowicz Jan - Zditowiec, Rayski Edward - Niepokojczyce, Rayski Eugeniusz - Mokrany, Rayski Stanisław - Kucharzewo, Rayski Stefan - Bujaki, Reda Juliusz - Czyżewicze, Redko E. - Sielec Podwerbie, Redźko Aleksander - Wołczki, Redźko dr Włodzimierz - Oleszkowski Borek, Rezwiakow Jerzy - Miniewicze, Rodziewicz Maria - Hruszowa, Rogiela Wilhelm - Żuchowszczyzna, Rogoziński Adam - Podcina, Rogoziński Adam - Szydłowszczyzna, Romenko Nikita - Czerwony Dwór, Romer Teofila - Wistycze, Romiszewski Saryusz- Eugeniusz - Romiszówka, Rosty Jakub - Łastówki, Rossudowska Maria - Wieżki, Roth Edmund - Kopyły, Roth Konstanty - Pohulanka, Roth Konstanty - Wierzchowiec, Roth Wiktor - Karolin, Rowniejko Andary - Michalin Nowy, Rozenwert Julia - Perechreście, Rozwadowska H. - Bronne, Rozwadowski Dymitr - Chlewiszcze, Rozwadowski Dymitr - Ludwinów, Rozwadowski Dymitr - Ostrówka, Rozwadowski Dymitr - Owzicze, Rozwadowski Dymitr - Smolnik, Rudnicki M. - Planta, Rupniewski Ignacy - Soszyczno, Rutman Abr. - Popina, Rutowski Andrzej - Niemowicze, Rybników Aleksander - Romejki, Rychalski Bazyli - Luchcze, Rychalski Jan - Police, Rydzewski Lucjan - Chrapin, Rydzewski Tadeusz - Komory, Rydzewski Tadeusz - Żytnowicze, Rymar Morduch - Struga, Rymsza Adam - Nacz, Rynkiewicz Jan - Ostromecz Królewski, Rynkiewicz Jan - Ostromecz Szlachecki, Rynkiewicz Jan - Polatycze, Rynkiewicz Stefan - Polatycze, Rytwiński Jan - Żydowicze, Saczkowski Jan - Mieśkowicze, Sahołkowski Kazimierz - Kuliki, Samionko Mikołaj - Hołuzja, Samsonow Michał - Hołuzja, Saryusz zob. Romiszewski, Satyr Borys, bracia - Popielowo, Sawicki Franciszek - Rosoczek, Sawicki Jan - Telatycze, Sawicki Józef - Jeziorko, Sawicki Józef - Kamień Szlachecki, Sawicki Józef - Szpitale, Selewanowski Aleksander - Katenbowe, Serdakowski Zygmunt - Ołowczyce, Sędzikowski Władysław - Jezioro, Siedlecki Aleksander - Janowszczyzna, Siemiaszko Jan - Łososin, Siemiaszko Stefan - Ostrówek, Siemieniuk J. - Zalesię, Siemieniuk Mak. - Pawłowo, Sienkiewicz Piotr - Szczerbacze, Sierzputowski Florian - Górka, Sierzputowski Stanisław - Górka, Sinicka Maria - Nujno, Sipliwy Maks. i Stefan - Zalesię, Sirotkinow Maria - Obzyr Wielki, Skibniewski Leon - Bielsk, Skirmuntt Aleksander - Biały Dwór, Skirmuntt Aleksander - Kostemowo, Skirmuntt Aleksander - Koszewicze, Skirmuntt Aleksander - Nietrzeby, Skirmuntt Antoni - Hutka, Skirmuntt Jarosław - Czerniejwicze, Skirmuntt Konstanty, Henryk, Maria, Jadwiga - Mołodów, Skirmuntt Roman - Porzecze, Skirmuntt Stanisław - Bokinicze, Skirmuntt Wiktor - Wielatycze , Skirmuntt Władysław - Terebeń, Skirmuntt Władysław - Żmijka, Skirmuntt Zygmunt - Albrechtów, Slosarow Mikołaj - Karpiłówka, Slusarew Kat. - Czykin, Slusarew Włodzimierz - Czykin, Służewska Helena - Pohost Zarzeczny, Smolańska Olga i Katarzyna - Łopacin, Śnieżko- Błocki Bolesław - Rudzieć Wielki, Sobotkowski Mikołaj - Międzylesie, Sochacki zob. Czeszejko, Sokołowski Stefan - Minkowicze, Sołłohub zob. Dowojno-, Sołowejczyk Izrael - Tumeń, Sołowiej Antoni - Dubieck, Sołtanow Eugeniusz - Konstantynówka, Sonkup Teodor - Radzież, Spinek Kazimierz - Blizna, Spirek Kazimierz - Ohulec, Srejda Parf. - Ostrowie, Starczewska Michalina - Czerncze, Stasiuk Stefan - Brukowica, Staszewicz Ignacy - Bykowsk, Stebelska Zofia - Oziaty Małe, Stecka - Klesów, Stefański Lucjan - Suszki, Stellecka Zofia - Szostakowo, Storczyk Piotr - Stepangród, Strawiński Stanisław - Sieliszcze Małe, Strukow Anania - Bostyń , Strukow Antoni - Wołuta , Strzałkowski Konstanty - Terebieżów, Strzelecki Ignacy - Siemihościcze, Strzemiński Antoni - Hermany, Stusiewicz Fel. - Bajki, Stusiewicz Fel. - Oranowo, Stusiewicz Fel. - Zanka, Stusiewicz M. - Oranowo, Sukalska-Nielubowicz Anna - Wiesznia, Sułkowska Ad. - Janopol, Sułkowski Adam - Lubin, Sułkowski Adam - Nowosiele, Sułkowski Adam - Pohost Zarzeczny, Sułkowski Józef - Kamień Królewski, Sułkowski Otton - Helenowo, Suski Janusz - Syczę, Suzin Aleksander - Nietyszczyn, Swenson Zofia - Pieszczanka, Swiryński Jankiel - Pancewicze, Szabunia Paweł - Józefin, Szadkowski Stanisław - Kontynowo, Szadurska Zofia - Litwinowo, Szadurski Jan - Kleszcze, Szadurski Stanisław - Litwinki, Szadurski Stanisław - Ostrołówka, Szalkiewicz Jan - Wiejno, Szambarant Mikołaj - Glinna, Szańkowski Feliks - Ołtusz Leśny, Szańkowski Feliks - Stepangród, Szańkowski Władysław - Mariampol, Szańkowski Władysław - Pienieczka, Szapował Grzegorz - Łososin, Szaternicka Julia - Hwożnica, Szczerbat Aleksander - Odryżyn, Szczeszewski Rafał - Soszyczno, Szczotka Łukasz - Piaszczanka, Szczyglewski Józef - Małajczyn, Szczytt zob. Niemirowicz, Szemioth Maria - Iłosk, Szeremeta Szymon - Hołuzja, Szewczenko Bazyli - Derewna, Szmuc Wolf - Chwedory, Szmurło Jerzy - Klepacze, Szoff Władysław - Zaleszany, Szolniewicz Jan - Puzicze, Szołomiccy Michał i Joanna - Konik, Szołomicki Andrzej - Zagórze, Szołowicki Grzegorz - Józefin, Szpak Stanisław - Płoska, Szpakowski Jerzy - Teodorowo, Szreiber Zofia - Leśniany, Szreiber Zofia - Szumaki, Szumowicz Em. - Julianowo, Szustowicz Filip - Kulbaczyn, Szutkowski Kazimierz - Wólka, Szutkowski Lucjan - Chmieliszne, Szyczewski Józef - Biesiadka, Szyczewski Józef - Kruszyna, Szyczewski Józef - Puhaczówka, Szyczewski Józef - Szyczewo, Szyczewski Stanisław - Łomsk, Szyczewski Stanisław - Tomaszgród, Szyczewski Władysław - Lady, Szyczewski Władysław - Omelno, Szyczewski Władysław - Perestaniec, Szyczewski Władysław - Tatymne, Szykałowicz Anastazja - Mostyszcze, Szyprykiewicz Piotr - Ostrowce, Szyrajew Bogdan - Goryzchycze, Szyrajew Zofia - Krasnolaski, Szyszkin A. - Kruszyny, Szyszko Jan - Łososin, Ślechiewski Wiktor - Czyżewicze, Śliwicki Leon - Górki, Ślizień Maria - Chroszcza, Świda Andrzej - Jamnik, Świda Andrzej - Malecz, Świda J. - Malecz, Świeżyńska Maria - Ohareiwcze, Swieżyński Stanisław - Poczapów, Swieżyński Wacław - Starosiele, Święciccy Zofia i Witold - Kabaki, Święcicki Witold - Gubernia, Świętochowski Aureli - Derewna, Tański Tadeusz - Aleksandria, Tarasiewicz Aleksander - Kołki, Tarnowiecki Jan - Worobiewo, Taube Eugeniusz - Rzeczy ca, Teodorowicz Włodzimierz - Stachowicze, Terejewicz Bohdan - Oharewicze, Tereszczenko Aleksander - Serchów, Terlecka Gabriela - Rzeczy ca, Terlecka-Wojtkiewicz Cz. - Rzeczyca, Terlecki Jerzy - Rzeczyca, Terlecki Witold - Prywitówka, Terlecki Władysław - Prywitówka, Terutin Helena - Hołuzja, Tkaczenko Piotr - Zadubie, Tobolicki Abel - Linówka, Tołłoczko Karol - Czerwińce, Toiłoczko Karol - Wołowiel, Tołłoczko Karol - Zakoziel, Tołłoczko Teodor - Rakowica, Tołłoczko Teodor - Zaborze, Tołłoczko Władysław - Czelejowo, Tomaszewski Walenty - Uźlarze, Trębicki Kazimierz - Linowo, Trębicki Kazimierz - Prużana, Trociński Nikita - Krasnolaski, Trofimczuk Tekla - Perkowicze, Trofimiuk Michał - Ostrowie, Trojan Fiedor - Dworzyszce, Trojczuk Łukasz - Dymniki, Trojczuk Onis. - Kulinowszczyzna, Trojekurow zob. Łyszczyńscy - , Truszkowski Stanisław - Olszanka, Turkiestański Aleksander - Żaden, Turkiestański Aleksy - Milacze, Tuszowska Anna - Bereżki, Tuszowska Anna - Kołki, Tuszowska Anna - Załuże, Tuszowska Anna - Zarudcze i Lubieszów, Twardowski Stefan - Weleśnica, Tyzde Olga - Wyżłowicze, Ulińska Bronisława - Międzylesie, Unrad Rudolf - Podostrowie, Urbańczyk Piotr - Górki, Usik Józef - Józefin, Ustuńczuk Jan - Dubrowoczna, Uszyccy Lucjan i Wacław - Witwiniec, Uszycki Bronisław - Karpin, Uthof Dymitr - Linówka, Uznański Jerzy - Terebieżów, Yirion de Zofia, Helena i Celina - Glinka, Walicki January - Nowosiółki, Walicki Kazimierz - Nowosiółki, Walter E. - Jasiewicze, Waluchniewicz Jan - Lasowiec, Wandałowski Józef - Dobra Wólka, Warkucki Władysław - Żatki, Wasilewska A. - Dawidowicze, Wejhert Alfons - Zacisze, Wejhert Alina - Pohost Zarzeczny, Werkentin Ernest - Woronie, Werpachowski Paulin - Zalesię, Wesołowski Zygmunt - Police, Widacki Stanisław - Okopy, Widacki Wiktor - Gliniszcze, Wieliczko Eugeniusz - Ciołkowicze Małe, Wielisiewicz Wasyl - Pobieżyn, Wieremiejczyk bracia - Tołkowo, Wierzbicki Józef - Ciemnica, Wierzbowski Józef - Rybno, Wilczewski Henryk - Łukasze, Winarski Mieczysław - Luchcze, Wisłocki Franciszek - Adamów, Wisłocki Franciszek - Karolin, Wisłocki Franciszek - Lenjanowo, Wisłocki Franciszek - Łyszczyce, Wiszniewiecki Michał - Lasowiec, Włostowski Witold - Łyszczyki, Wojniłowicz Józef - Podberezie, Wojszyn Eugeniusz - Możochiny, Wojtkiewicz zob. Terlecka - , Wojtkowski Edward - Suchowszczyzna, Wojtkowski Edward - Tołszcza, Wokulski Mikołaj - Dziurdziówka, Wolański Paweł - Radwanicze Małe, Wbłczaski Mieczysław - Czamla, Wołków Eug. - Kolonia, Wołków Mikołaj - Aleksandria, Wołos J. - Kraśnik, Wołosiewicz M. - Ostrowicze, Wołosiuk Antoni - Mielniki, Wołyńcewicz Anatol - Wojnówka, Wołyńcewicz Sam. - Jodłówka, Woronin Piotr - Równe, Wroński Jan - Zielenica, Wulffert Aleksander - Tumin, Wulffert Teodor - Łumno, Wydżga Maria - Brodnica, Wydżga Maria - Duboja, Wydżga Maria - Juchnowicze lub Jewłasze, Wydżga Maria - Żydcze, Wyganowski Jerzy - Mielniki, Wyrzykowski Michał - Izabelin, Wysłouch Antoni - Wołowiel, Wysłouch Henryk - Socha, Wysłouch Stanisław - Zenowil, Wyszyński Jan - Karczemka, Wyszyński Jan - Osowa, Zabrodzka Anna - Piaszczanka, Zadarnowska Helena - Kuplin Nowy, Zadarnowski Aleksander - Paprotna, Zadarnowski Jan - Sokołowo, Zadarnowski Kazimierz - Bogusławice, Zadarnowski Kazimierz - Sawickie, Zadarnowski Michał - Zadarnowo, Zajcewa Wiera - Dubieck, Zaleska Alina - Kołbanie, Zaleska Maria - Ustroń, Zaleski Adam - Kołbanie, Zalewska Stefania - Krasnówek, Zalewski Aleksander - Ruda, Syczyki, Zalewski Teodor - Police, Zamoyska Maria - Minkowicze, Zamoyska Maria - Niechołsty, Zamoyski Antoni - Chorostów, Zamoyski Tomasz - Dąbek, Zamoyski Tomasz - Dąbrowa, Zamoyski Tomasz - Przyborowo, Zamoyski Tomasz - Róg, Zamoyski Tomasz - Rytec, Zamoyski Witold - Dobre Drzewo, Zawadzki Józef - Derewna, Zawadzki M. - Patryki, Zawilski Leopold - Górki, Zazuliński Józef - Tokary, Zdański Stanisław - Szumin, Zieliński Tadeusz - Gubernia, Zlasnowski Stefan - Annobów, Zmeczorowski Feliks - Wyrobki, Zwolińska Jadwiga - Gaj, Żabiński Leon - Łososin, Żabiński Wojciech - Ulsza, Żelazowski Włodzimierz - Agatowo, Żelazowski Włodzimierz - Mokre, Żenczykiewicz Jan - Huska, Żmitren Piotr - Michalin Stary, Żuk Juliusz - Sławne, Żuk Sydor - Litwinki, Żurko J. - Worocewicze, Żyromski Aleksy - Wierzchy

Wiesz?
Posiadasz dodatkowe informacje? Dodaj! KONTAKTY

Powiadom znajomych o tej stronie:

Zobacz również...

*Nie znalazłeś poszukiwanych danych? Przeczytaj poradnik
-JAK SZUKAĆ?

*Interesuje Cię pochodzenie i znaczenie nazwiska? Zobacz
-POCHODZENIE NAZWISKA

*Imiona męskie i imię żeńskie -  znaczenie imion - zobacz
-IMIONA

 

*Interesują Cię nazwiska szlacheckie i Twoje pochodzenie?
-WYWODZENIE POCHODZENIA

Szukaj nazwiska, miejscowości, herbu Najczęściej poszukiwane wyrażenia:    kredyt, fundusz
 

*Zobacz, gdzie występuje Twoje nazwisko
-INDEKS NAZWISK

*Opisy rodów - zobacz opisy i dodaj opis Twoich przodków
-RODZINY

*Darmowy program drzewo genealogiczne ii wzór, szablony
-DRZEWO GENEALOGICZNE

 

 

 

 


 
 
idź na początek strony  

Poleć innym tę stronę:                           


Prawa autorskie zastrzeżone (c) Artur Ornatowski 2002
Ograniczenie odpowiedzialności