drzewo genealogiczne genealogia znaczenie nazwisk

   

   

INDEKS NAZWISK ZIEMIAN TARNOPOLSKIEGO W 1929 R.

Źródło
Tadeusz Epsztein, Sławomir Górzyński Spis ziemian Rzeczpospolitej Polskiej w roku 1930. Województwo stanisławowskie. Województwo tarnopolskie. Wydawnictwo ARBOR, Warszawa 1991.

Do nabycia: zobacz ZAKUPY, Wydawnictwo DiG.

Punktem wyjścia przy opracowywaniu książki była Księga Adresowa Polski 1929 (http://www.jewishgen.org/jri-pl/bizdir/lang.pl/bd1929.htm). Dane były dodatkowo weryfikowane innymi źródłami, stąd w wielu miejscach są bardzo poważne zmiany w stosunku do Księgi, poprawione i uzupełnione o imiona. Celem tego indeksu jest wskazanie miejscowości, w których żyły osoby noszące dane nazwisko. Dzięki temu możesz dla danej miejscowości odnaleźć parafię i poszukiwać właściwych ksiąg metrykalnych. W niektórych przypadkach występują wielokrotnie osoby o tym samym nazwisku i imieniu. Bez dokładnego sprawdzenia nie można ich łączyć jako jedną osobę.

Indeks
Indeks zawiera nazwiska 619 właścicieli ziemskich: Nazwisko Imię - Miejscowość (majątek)

Biesiadecki Franciszek - Korzelice, Biskupski Kazimierz - Lesieczniki, Blaustein Izaak - Białogłowy, Bliziński Tadeusz - Hołowczyńce, Bliziński Tadeusz - Koziagóra, Błażowska bar. Józefa - Tudorów, Błażowska Maria - Hołhocze, Błażowski bar. Edward - Jazłowiec, Błażowski bar. Edward - Nowosiółka Jazłowiecka, Bocheński Adolf - Boratyn, Bocheński Adolf - Dubie, Bocheński Adolf - Hucisko Brodzkie, Bocheński Adolf - Ponikwa, Bocheński Adolf - Wołochy, Boehmerwald dr Karol - Zawałów, Bogdan Józef - Połonice, Bogdanowi cz Cecylia - Bogdanówka, Bogdanowicz Michał - Kosów, Bogdanowicz Zenobia - Woziłów, Bogucka Maria - Czarnokoniecka Wola, Bogucka Maria - Czarnokońce Małe, Bogucka Maria - Czarnokońce Wielkie, Bogucka Maria - Duliby, Bogucka Maria - Sokołów, Bogucki Aleksander - Dżuryn, Bogucki Aleksander - Pauszówka, Bogucki Władysław - Boguty, Bogucki Władysław - Kluwińce, Bogusz Adam - Derewlany, Bogusz Stanisław - Kowalówka, Bohdan A. - Zadwórze, Bohosiewicz Maria - Lesieczniki, Boińska Wanda - Łysa, Bonda hr. Maria - Burakówka, Bonda hr. Maria - Capowce, Bonda hr. Maria - Sadki, Borak Selig - Mikołajów, Borak Selig - Sterkowce, Borak Selig - Zaliczki, Borkowska Dunin- hr. Elżbieta - Dołżanka, Borkowska Dunin- hr. Elżbieta - Domamorycz, Borkowska Dunin- hr. Maria - Strusów, Borkowska hr. Maria - Albertówka, Borkowska hr. Maria - Baworówka, Borkowska hr. Maria - Nałuże, Borkowska hr. Maria - Popławy, Borkowska hr. Maria - Ruzdwiany, Borkowska hr. Maria - Zazdrość, Borkowski Dunin- hr. Jul. - Mielnica, Borkowski Dunin- hr. Piotr - Duninów, Borkowski Dunin- hr. Piotr - Gródek, Borkowski Dunin- hr. Piotr - Janów, Borkowski Dunin- hr. Piotr - Kasperowce, Borkowski Dunin- hr. Piotr - Kobyłowłoki, Borkowski Dunin- hr. Piotr - Kośc e n ki, Borkowski Dunin- hr. Piotr - Kułakowce, Borkowski Dunin- hr. Piotr - Młyniska, Borkowski Dunin- hr. Piotr - Mogiła, Borkowski Dunin- hr. Piotr - Słobódka Janowska, Borkowski Dunin- hr. Piotr - Szczytowce, Borowski hr. Jerzy - Kozówka, Bozowski A. - Tustogłowy, Breier Leon - Boratyńce, Breitman Daniel - Dubowce, Brennholz dr Sal. - Snowicz, Bril Jan - Beremowce, Brotschneider Jakub - Duninów, Brubacher Piotr - Zamek, Brunicki bar. Konstanty - Dobromirka, Brykczynska Olga - Winiatyńce, Brykczyńska Olga - Ludwipol, Buber dr Leopold - Łubianki Niższe, Buber Karol - Anielówka, Buber Karol - Rożanówka, Buber Osw. - Łubianki Wyższe, Buchwald Mos. - Młynówce, Buk Beniamin - Majdan, Cetner hr. Olga - Nakwaszą, Cetner hr. Olga - Podkamień, Cetner hr. Olga - Suchowola, Cielecki Artur - Hudyńkowce, Cielecki Jerzy - Słobódka Dżuryńska, Cielecki Włodzimierz - Bogusław, Cielecki Włodzimierz - Byczkowce, Cielecki Włodzimierz - Kąt, Cienski Bogumił - Horodyszcze, Cienski Bogusław - Nosowce, Cieńska Jadwiga - Bródek, Cieńska Jadwiga - Turczynek, Cieńska Stefania - Berezowica Wielka, Cieński Bogusław - Pleszkowce, Cieński Ludomir - Blich, Cieński Stanisław - Drohiczówka, Cieński Szczęsny - Czachor, Cieński Tadeusz - Czystopady, Cieński Tadeusz - Las Pieniaki, Cieński Tadeusz - Litowisko, Cieński Tadeusz - Marusia, Cieński Tadeusz - Pieniaki, Cieński Tadeusz - Reniów, Cieński Witold - Ossowce, Cieński Włodzimierz - Ścianka, Cieński Włodzimierz - Uwisła, Cieński Zdzisław - Ossowce, Cywiński Janusz - Sianożeta, Cywiński Janusz - Taurów, Cywiński Konstanty - Płotycza, Cywiński Stanisław - Płotycza, Czajkowski Bronisław - Kowalówka, Czajkowski Gryf- Michał - Medwedowce, Czarkowski-Golejewski Cyryl - Piszczą tyńce, Czarkowski-Golejewski Cyryl - Wołkowce, Czaykowski Michał - Nowostawce, Czaykowski Władysław - Sokulec, Czerkawscy Jul. i Bohdan - Dziedziłów, Czerkawski Zbigniew - Feliks, Czerkowscy bracia - Meryszczów, Czermińska Maria - Tetewczyce, Czerniakowska Jadwiga - Klimkowce, Czerniakowska Jadwiga - Lisieczyńce, Czerniakowska Maria - Kipiaczka, Cżarkowski-Golejewski Cyryl - Strzałkowice, Cżarkowski-Golejewski Cyryl - Wysuczka, Damczan Irena - Kopań, Dawidson Herman - Strutyn, Dąmbski Stanisław - Józefówka, Dąmbski Stanisław - Krzywe, Delia Scala hr. Julia - Kołodróbka, Dobija Ludw. - Beremowce, Dobrowolski Doliwa- Zofia - Czernichowce, Domański Feliks - Ubinie, Domański Seweryn - Chudykowce, Drohojowska hr. Maria - Hryńicowce, Drohojowska hr. Maria - Probużna, Drohojowska hr. Maria - Zalesie, Dropiowski - Bartków, Drozdowski Leopold - Hałuszczyńce, Dunin hr. Bogdan - Zrebówka, Duschek Syd. - Podwysokie, Dyczkowski Mikołaj - Wieniawka, Dydusiak Kar. - Jasionów, Dym Aron - Dobrotwór, Dyszkowski Mikołaj - Zazdrość, Dzieduszyccy hr. Róża i Stanisław - Niesłuchów, Dzieduszyccy hr. Róża i Stanisław - Żelechów Wielki, Dzieduszycka hr. Maria - Wertełka, Dzieduszycki Choiński- Jan - Jabłonów, Dzieduszycki Choiński- Jan - Odaje, Dziewałtowski Ksawery - Płotycza, Dziewiałtowski Stanisław - Chlebowiec Świrskie, Ecker Oziasz - Korczówka, Ecker Oziasz - Wolica Baryłowa, Eder Maria - Wicyń, Einchorn Dwojre - Holihrady, Einleger Mark. - Dobropole-Mateuszówka, Fabritius Wawrzyniec - Gusztyn, Fedorowicz Aleksander - Bilitówka, Fedorowicz Aleksander - Jacowce, Fedorowicz Aleksander - Kamionki, Fedorowicz Aleksander - Obodówka, Fedorowicz Aleksander - Touste, Fedorowicz Jerzy - Okno, FeJdschuh Maurycy - Borszczów, Feldschuh Józef - Zalesie, Finki er Dawid - Nowosiółki Liskie, Flecker Klara - Hołowczyńce, Fonau Melchior - Potoki, Framos Jakub - Cecowa, Franzos Izydor - H leszcza wa, Franzos Leon - Płuhów, Freter Stanisław - Łaszki Królewskie, Friedberg Jul. - Bajkowce, Frosch Beniamin - Seńków Kuropatnicki, Frosch Józ. - Baranówka, Frosch Józ. - Budyłówka, Fuchs Józef - Suchowce, Fuss Noel - Rudenko Łąckie, Gali Rudolf - Kutkowce, Garapich Antoni - Michałówka, Garapich Antoni - Piotrówka, Garapich Eliasz - Zagórze, Garapich Kazimierz - Cebrów, Garapich Kazimierz - Seredyńce, Gelbaud Mend. - Niżborg Szlachecki, Gelewski Jerzy - Szumlany, Gerstman dr Jan - Połtew, Gerstman Zygmunt - Ostrowiec, Giedroyć Władysław - Kulików, Ginsberg Józef - Zarudzie, Glimbarg Józef - Worobijówka, Glogier Adam - Anielówka, Głażewski Adam - Chmielowa, Głogi er Konrad - Czołhańszczyzna, Gniewosz Aleksander - Potok Złoty, Gniewosz Feliks - Konty, Gniewosz Feliks - Raźniów, Gold Józef i Ska - Pobocz-Grabowa, Gold Józef i Ska - Pobocz-Neyówka, Goldman Klara - Kalne, Gołembski Jan - Pilawa, Gołębska Ludwika - Leszczańce, Gołębski Kazimierz - Marianów, Gołębski Marceli - Sławętyn, Gołuchowscy hr. Wojciech i Zofia - Kołtów, Gołuchowscy hr. Wojciech i Zofia - Ruda Kołtowska, Gołuchowska hr. Zofia - Bohatkowce, Gołuchowska hr. Zofia - Huta Wierchobuzka, Gołuchowska hr. Zofia - Mysłowa, Gołuchowska hr. Zofia - Podwołoczyska, Gołuchowska hr. Zofia - Step, Gołuchowska hr. Zofia - Werchobuż, Gołuchowska hr. Zofia - Wola Gołuchowska, Gołuchowski hr. Adam - Husiatyn, Gołuchowski hr. Agenor - Bereżanka, Gołuchowski hr. Agenor - Burdiakowce, Gołuchowski hr. Agenor - Gusztyn, Gołuchowski hr. Agenor - Gusztynek, Gołuchowski hr. Agenor - Łosiacz, Gołuchowski hr. Agenor - Myszkowce, Gołuchowski hr. Agenor - Siekierzyńce, Gołuchowski hr. Agenor - Sińków, Gołuchowski hr. Agenor - Skała, Gołuchowski hr. Agenor - Sz u parka, Gołuchowski hr. Agenor - Szyszkowce, Gołuchowski hr. Agenor - Trójca, Gołuchowski hr. Agenor - Turylcze, Gołuchowski hr. Wojciech - Opaki, Gołuchowski hr. Wojciech - Zadniszówka, Gottfried Eliasz - Serwery, Gottwald Piotr - Skałat, Gottwald Piotr - Zapust, Górka Wit. - Zazule, Górka Witold - Luka, Grocholski Jerzy - Ihrowica, Grocholski Jerzy - Zarudzie, Grocholski Kazimierz - Rożyska, Gromnicki Jan - Jeziora, Gromnicki Jan - Laskowce, Gromnicki Jan - Wyzwą, Gromnicki Stanisław - Oleksińce, Gross Efraim - Międzygórze, Gross Maj. - Uście Zielone, Guzkowska Zofia - Berezowica Wielka, Haberman Jakub - Celinówka, Haczewski Kar. - Poluchów Mały, Haffner Izrael - Olchowiec, Hager Eisig - Nowosiółka Grzymałowska, Hahn Jakub - Brzuchowice, Harasymów Aleksander - Tarnawka, Haugwitz hr. Maria - Chodaczków Mały, Hauptman dr Fel. - Mogielnica, Hausner Joel - Las Zapadnie, Hausner Joel - Połupanówka, Haywas Antoni - Popowce Górne, Hecht Róż. - Holihrady, Heydel bar. Adam - Sosnów, Heydel bar. Franciszek - Beremiany, Heydel bar. Franciszek - Świerzkowce, Heyne Boi. i Tadeusz - Jackowce, Hohendorf Jerzy - Byszów, Hohendorf Józef - Woronica, Hohendorff Maria - Wołoszczyzna, Hołubowicz Izydor - Milno, Hołubowicz Stefan - Pletenice, Horoch Eustachy - Niestanice, Horodyński Eustachy - Szczurowi ce, Horodyński Leon - Biała, Horodyński Leon - Moklaki, Horodyska Emilia - Zielony Kąt, Horodyska Jadwiga - Biały Potok, Horodyski Andrzej - Kociubińce, Horodyski Franciszek - Pyszkowce, Horodyski Leon - Krogulec, Horodyski Leon - Łóżki, Horodyski Leon - Tłusteńkie, Horowitz Jakub - Tarasówka, Horowitz Max - Mieczyszczów, Horwat Adam - Nowe Sioło, Hupałowski Rom. - Woroniaki, I lorodyski Franciszek - Trybuchowce, I lorodyski Kar. - Żabińce, Iser Izrael - Stojanów Chorakówka, Jabłonowski ks. Stanisław - Popowce, Jabłoński Stanisław - Horodnica, Jakubecka Zofia - Tetewczyce, Jakubowicz Grzegorz - Błyszczanka, Jakubowicz Grzegorz - Dupliska, Jampoler E. - Jezierna, Jampoler Emil - Ostaszowce, Jampoler Józef - Tarasówka, Jampoler Maj. i Ska - Filipkowce, Janicka Maria - Makowszczyzna, Janicka Zofia - Berezowica Wielka, Jankowska Zofia - Monastyrek Ohladowski, Jankowski Władysław - Rosochowaciec, Januszkiewicz Bolesław - Urlów, Jaruzelski Franciszek Ksawery - Kaczanówka, Jasiński Wiktor - Bełżec, Jawert Georg - Karolówka, Jawert Getzel - Karolówka, Jawetz bracia - Załuże, Jaworska Maria - Ostrowczyk Polny, Jełowicka Gabriela - Szutromińce, Jełowicki Eustachy - Plebanówka, Juba Łazar - Jamysz, Juslicht Dawid - Stawki Kraśni eński e, Kalba Konrad - Mądzelówka, Kaminkier Oziasz - Sieniawa, Kamiński Piotr - Boryszkowce, Kański Kazimierz - Hołotki, Karasiński Rom. - Podusi Ina, Kardimann Bar. - Zawidcze, Kasprzyk Maria - Wierzbów, Kędzierski Stanisław - Meryszczów, Keipper Fryderyk - Brzyszcze, Kielanowska Aniela - Kozłów, Kierzkowska Nikodema - Luka Mała, Kilarski Włodzimierz - Niwice, Kimelman Dawid i Selig - Załucze, Kimelman Emil - Liczkowce, Kimelman Emil - Trybuchowce, Kimelman Osw. - Dźwinogród, Kimelman Oswald - Łatkowce, Kimelman Oswald - Stawki, Kimelman Oswald - Trubczyn, Kimelman Oswald - Uhryńkowce, Klaho Boruch - Howiłów Wielki, Klar Mina - Józefówka, Klein Eisig - Głęboka, Kleiner Meier - Czaplin, Kleiner Meier - Teklówka, Kobylański Aleksander - Snowidów, Koenigsberg Maksymilian - Hołowczyńce, Koli Jerzy - Pleśniany, Koni Adam - Mecina, Konopacki Mieczysław - Berezowica Mała, Konopka bar. Jerzy - Wola Mazowiecka, Kornberger Wiktor - Kozina, Korytko Ksawery - Suchodół, Korytowska hr. Ewa - Krzywołuka, Korytowska hr. Ewa - Zaleszczyki Małe, Korytowski hr. Erazm - Iwaczów Górny, Korytowski hr. Erazm - Płotycz, Korytowski hr. Felicjan - Bielawińce, Korytowski hr. Felicjan - Kurdwanówka, Korytowski hr. Felicjan - Petlikowce Nowe, Korytowski hr. Felicjan - Petlikowce Stare, Korytowski hr. Władysław - Biała, Korytowski hr. Władysław - Czerniechów, Korytowski hr. Władysław - Czystyłów, Korytowski hr. Władysław - Iwaczów Dolny, Korytowski hr. Władysław - Jankowce, Korytowski hr. Władysław - Obarzańce, Korzeniowski Zbigniew - Pisa rowka, Kosiński Tomasz - Romanówka, Kostheim Stanisław - Podlipce, Kotelnicki Franciszek - Szypowce, Koziebrodzka hr. Maria - Bosyry, Koziebrodzki hr. Antoni - Hlibów, Koziebrodzki hr. Antoni - Poznanka Hetmańska, Koziebrodzki hr. Antoni - Sapohów, Koziebrodzki hr. Józef - Dźwiniaczka, Koziebrodzki hr. Józef - Humniska, Koziebrodzki hr. Józef - Małów, Koziebrodzki hr. Józef - Semenów, Koziebrodzki hr. Józef - Wołkowce, Koziebrodzki hr. Józef - Zaścinocze, Koziebrodzki hr. Leopold - Dereniówka, Koziebrodzki hr. Leopold - Dołhe, Koziebrodzki hr. Leopold - Hrycówka, Koziebrodzki hr. Leopold - Podhajczyki Justynowe, Koziebrodzki hr. Leopold - Wybranówka, Koziebrodzki hr. Leopold - Załawie, Kozłowi ecki Adam - Kokoszyńce, Kozłowski Stanisław - Ochrymowce, Kraiński Rom. - Zabawa, Kraiter Władysław - Szwejków, Krajewska Jadwiga - Obiadów, Krajewska Jadwiga - Opłucko, Krajewski Stanisław - Czechy, Krasnopolski Michał - Latacz, Krażel Paweł - Rozważ, Kristianpoller Anna - Podbereźce, Kronik Maurycy - Smarzów, Kulczycki Emil - Raźniów, Kuttner Herman - Śniatynka, Kuzian Bolesław - Rusianówka, Landau Izaak - Chlebowiec Świrskie, Lamezan-Salins hr. Irena - Świrz, Lanckoroński hr. Antoni - Antonów, Lanckoroński hr. Antoni - Dolina, Lanckoroński hr. Antoni - Elżbietyn, Lanckoroński hr. Antoni - Łaszki, Lanckoroński hr. Antoni - Marylówka, Lanckoroński hr. Antoni - Muchawka, Lanckoroński hr. Antoni - Nagórzanka, Lanckoroński hr. Antoni - Rosochacz, Lanckoroński hr. Antoni - Sosołówka, Lanckoroński hr. Antoni - Szulhanówka, Lanckoroński hr. Antoni - Świdowa, Lanckoroński hr. Antoni - Ułaszkowce, Lanckoroński hr. Antoni - Zabłotówka, Lanckoroński hr. Karol - Salówka, Lang Włodzimierz - Tury, Lasyr Antoni - Strzała, Lewieka Karol - Żerebki Szlacheckie, Lech Stanisław - Perepelniki, Lenartowicz Jan - Taurów, Leszczyński Kazimierz - Obozowisko, Leszczyński Stanisław - Kozówka, Leszczyszak Antoni - Hajworonka, Lipiński Karol - Hrabnina, Linder Eisig - Zborów, Link Mariusz - Czarne Niwy, Listowski Bolesław - Płuhowczyk, Lityński Wenanty - Litwinów, Lityński Zygmunt - Siemikowce, Locker Salomea - Chmieliska, Loewenherz Jetta - Nowosiółki Liskie, Longardt Karol - Kupczyńce, Lubomirska ks. Jadwiga - Uścieczko, Lubomirska ks. Maria - Czerwonogród, Lubomirska ks. Maria - Nagórzany, Lubomirska ks. Maria - Nyrków, Lubomirska ks. Maria - Słone, Lukaczer Salomon - Żuków, Łabikowski Juliusz - Szczepanów, ŁJndner Cha i m - Kudynowce, Łoboś Longin - Sianożęta, Łośhr. Zofia - Torskie, Łotocki Michał - Zawidcze, Łucki Michał - Janczyn, Łucki Włodzimierz - Janczyn, Łukasiewicz Helena - Nahorce Małe, Łukasiewicz Jan - Żeżawa, Machner Jan - Poluchów Mały, Maczuga Michał - Milatyn Stary, Madeyski Jan - Raźniów, Makowiecka Wanda - Tłuste Miasto, Makowiecka Wanda - Zwiahel, Makowiecki Wiktor - Krzyweńkie, Makowiecki Wiktor - Wasylków, Malczewski Leszek - Zaścianka, Malicka Joanna - Szlachcińce, Małachowska Gabriela - Pieńkowce, Małachowski Czesław - Skory ki, Małachowski Jerzy - Kretowce, Małachowski Jerzy - Stryjówka, Małachowski Wacław - Medyn, Małecki Tadeusz - Koszlaki, Małecki Władysław - Hłuboczek Mały, Małecki Władysław - Krasnosielce, Małkowska Marta - Majdan Lipowiecki, Maniewska Marianna - Bajkowce, Maramarosz Karol - Ułani cha, Margulies Hersch - Krzywoszyna, Margulies Jakub - Nowosiółka Kości ukowa, Margulies Jonas - Jeziorce, Margulies Leon - Borki Małe, Masłowski Hipolit - Panowice, Matanczek Jan - Czanyż, Matecki Władysław - Roznoszyńce, Mazurek Maria - Rasztowce, Medyński Jan - Ponikowica, Mehlsack Moz. - Boniszyn, Melzer Moses - Muszkatowce, Melzer Moses - Słobódka Muszkatowiecka, Melzer Schmoria - Krzywcze Dolne, Melzer Schmoria - Krzywcze Górne, Mencel Józef - Niskołyzy, Miączyński hr. Bolesław - Jaśn iszczę, Miączyński hr. Bolesław - Pali kro wy, Miączyński hr. Bolesław - Pańkowce, Miączyński hr. Bolesław - Wierzbowczyk, Michałowski Lub. - Połówce, Michałowski Lub. - Trawna, Milińska Maria - Teofipólka, Miliński Józef - Helenko w, Miliński Kazimierz - Medowa, Miliński Kazimierz - Wiktorówka, Mitrowska hr. Maria - Borki Wielkie, Młodecki hr. Józef - Huta Stara, Młodecki hr. Józef - Monasterzyska, Mochnacka Maria - Kozówka, Mochnacki Włodzimierz - Toustoług, Morawsko Tymon - Kujdań ce, Mrozowski Antoni - Boryczówka, Muller Piotr - Baczów, Murzyński Mieczysław - Rudki, Muszyński M. - Suchostaw, Mysłowska Franciszka - Sianożeć, Mysłowski Franciszek - Morawczyzna, Mysłowski Franciszek - Zwiniacz, Nagelberg Leon - Pod usilna, Nartowski Stanisław - Żędowice, Neuman Es tera - Łonie, Niemirowska Anna - Popowoe, Niemi rowski Józef - Biała, Niemirowski Józef - Koszyłowce, Niesiołowski Jan - Lipowce, Niezabitowska Jadwiga - Nesterowce, Nowak Karol - Błotnia, Nowosielski Czesław - Chlebowice Świrskie, Obertyński Józef - Stronibaby, Ochocka Emma - Siemakowce, Ochocki Roman - Kalinowszczyzna, Oleksiszyn Michał - Wieniawka, Oleski hr. Aleksander - Karolówka, Olszowski Wiktor - Czeremosznia, Olszowski Wiktor - Lipowczyk, Orenstein Józef - Nowosiółka Kości ukowa, Osmak Jarosław - Czernica, Ostrowska hr. Franciszka - Dyczów, Ostrowska hr. Franciszka - Krasówka, Ostrowska hr. Maria - Konstanty no wka, Pawłowski Jan - Zawadówka, Paygert Józef - Sidorów, Pełachałyj Jonasz - Kruhów, Pessels Sam. - Zagarb, Piasecki Franciszek - Nowosiółka, Pick Luiza - Drąganówka, Pilatowski Bolesław - Dubie, Piniński hr. Leon - Gfeymałów, Piniński hr. Leon - Las Nadwolica, Piniński hr. Leon - lwanówka, Piniński hr. Władysław - Ostalce, Piniński hr. Władysław - Pajówka, Piniński hr. Władysław - Suszczyn, Piniński hr. Władysław - Zielona, Plater hr. Andrzej - Hłuboczek Wielki, Podleska Anna - Turówka, Podlewska Maria - Gniłowody, Podlewski Bogoria- Leon - Czernielów Mazowiecki, Podlewski Karol - Chomiakówka, Podłowski Władysław - Bałuczyn, Pohoryles Abraham - Hińkowce, Pohoryles Abraham - Wierzbowa, Poiło Jadwiga - Gusztyn, Polanicz Sem. - Terpiłówka, Potocka hr. Leonia - Kośmierzyn, Potocki hr. Alfred - Brykoń, Potocki hr. Alfred - Ciemierzyńce, Potocki hr. Alfred - Hanaczówka, Potocki hr. Alfred - Kurowice, Potocki hr. Alfred - Przemyślany, Potocki hr. Alfred - Rozworzany, Potocki hr. Alfred - Sołowa, Potocki hr. Alfred - Wołków, Potocki hr. Alfred - Wyżniany, Potocki hr. Artur - Buczacz, Potocki hr. Artur - Nagórzanka, Potocki hr. Jakub - Baranówka, Potocki hr. Jakub - Ceniów, Potocki hr. Jakub - Dworce, Potocki hr. Jakub - Hinowice, Potocki hr. Jakub - Koni uchy, Potocki hr. Jakub - Kuropatniki, Potocki hr. Jakub - Las Bożnikówka, Potocki hr. Jakub - Las Leśni cki, Potocki hr. Jakub - Las Narajów, Potocki hr. Jakub - Las Trościaniec, Potocki hr. Jakub - Leśniki, Potocki hr. Jakub - Łapszyn, Potocki hr. Jakub - Nadorożniów, Potocki hr. Jakub - Narajów Miasto, Potocki hr. Jakub - Narajów Wieś, Potocki hr. Jakub - Olchowiec, Potocki hr. Jakub - Plichów, Potocki hr. Jakub - Poruczyn, Potocki hr. Jakub - Potok, Potocki hr. Jakub - Potutory, Potocki hr. Jakub - Raj, Potocki hr. Jakub - Raj, Potocki hr. Jakub - Rohaczyn Miasto, Potocki hr. Jakub - Rybniki, Potocki hr. Jakub - Seńków Potocki, Potocki hr. Jakub - Stanisławczyk, Potocki hr. Jakub - Szybalin, Potocki hr. Jakub - Urmań, Potocki hr. Jakub - Wierz bów, Potocki hr. Jakub - Żuków, Potocki hr. Jerzy - Hodów, Potocki hr. Jerzy - Kalne, Potocki hr. Jerzy - Las Pomorzany, Potocki hr. Jerzy - Pomorzany, Potocki hr. Jerzy - Rozhadów, Potocki hr. Jerzy - Torhów, Potocki Tadeusz - Szwajkowce, Potocki Tadeusz - Uhryń, Potulicka hr. Franciszka - Gliniany, Potulicka hr. Franciszka - Zamoście, Prószyński W. - Maleniki, Prószyński W. - Markopol, Puzyna ks. Maria - Telacze, Raciborski Fel. - Dobrowody, Raciborski Łukasz - Dobrowody, Raczyński Aleksander - Kamienna Góra, Raczyński Aleksander - Seredne, Raczyński Aleksander - Zastawcze, Raczyński Aleksander - Zawałów, Radziejowska Julia - Dytkowce, Radziejowska Julia - Gaje Dytkowieckie, Rajewski Zygmunt - Wybudów, Ralko Iwan - Czernica, Rappaport Dawid - Słeńków, Rappaport Dawid - Stanin, Rappaport dr Samuel - Kalinki, Rappaport Sam. - Kalinka, Rath Emil - Buda Chilecka, Rath Emil - Małowody, Reiser Dawid - Nakwaszą, Reiss Henryk - Wasylkowce, Remin B. i Wł. - Wicyń, Respaldyza Matylda - Bazar, Rey hr. Józefa - Ładyczyn, Rey hr. Józefa - Mikulińce, Rey hr. Tadeusz - Murzyłów, Riesel Lea - Mołczanówka, Robinson Edward - Zazule, Roinska P. - Rudniki, Romanowska Cel. - Olchowa, Romanowski Aleksander - Horożanka, Romański Kazimierz - Luka, Romaszkan Józef - Koszyłowce, Romaszkan Józef - Słobódka Koszyłowiecka, Romaszkan Józefa - Popowce, Rosncr Ignacy - Kniaże, Rostek Ignacy - Ladzkie, Rostworowski Jan - Suszno, Rotenberg L. i Ska - Juśkowice, Rotenberg L. i Ska - Podlesie, Roth Herman - Nosów, Rothstein Joel - Budyłów, Rotstein Abraham - Isypowce, Rotstein Abraham i Izrael - Bogdanówka, Rottenberg Jul. - Białokiernica, Rottenberg Julian - Michałówka, Rotter Bolesław - Suchodoły, Rozwadowska hr. Ludwika - Ohladów, Rozwadowski Jan - Hladki, Rudnicki Teodor - Sznyrów, Rudrof Franciszek - Biały Potok, Rudrof Stanisław - Bobulińce, Rudrof Stanisław - Grabowica, Rudrof Stanisław - Kujdanów, Rudrof Stanisław - Merława, Rudrof Stanisław - Piłatkowce, Rudrof Stanisław - Szwajkowce, Rudroff Franciszek - Romaszówka, Russocka hr. Helena - Krasne, Rutowski Klemens - Bieńkówka, Rutowski Klemens - Brzezina, Rutowski Klemens - Wiśniowczyk, Rybicki Aleksander - Hołhocze, Rzeszotarski Dom. - Hałuszczyńce, Rzyszczewska hr. Jadwiga - Hrycowola, Rzyszczewska hr. Jadwiga - Las Oczać, Sandoz Wiktor - Uhrynów, Sanguszko ks. Roman - Podhorce, Sapieha ks. Paweł - Adamów, Sapieha ks. Paweł - Bilcze, Sapieha ks. Paweł - Cygany, Sapieha ks. Paweł - Głeboczek, Sapieha ks. Paweł - Jezierzany, Sapieha ks. Paweł - Kozaczyzna, Sapieha ks. Paweł - Łanowce, Sapieha ks. Paweł - Monastyrek, Sapieha ks. Paweł - Muszkarów, Sapieha ks. Paweł - Sapohów, Sapieha ks. Paweł - Tulin, Sapieha ks. Paweł - Zielińce, Sauczek dr Jan - Mogielnica Stara, Schacht Markus - Dusanów, Schatz Jak. - Gruszka, Schiller Ludwik - Gołogóry, Schleicher Salomon - Pobocz -Dzwoniec, Schmidt Wilhelm - Jakimów, Schmidt Wilhelm i Fryderyk - Ruda Brodzka, Schnell Artur - Stare Brody, Schnell Karol - Ożydów, Schnell Oskar - Firlejówka, Schnell Oskar - Marmurowizna, Schnell Oskar - Olszanka Mała, Schnell Oskar - Skniłów, Schofer Karol - Sukmanów, Schreiber Władysław - Okopy, Schulbaum S. - Romanowe Sioło, Sedes Leon - Łonie, Segall Izrael - Luka Mała, Seja Alfons - Dernów, Serwacka Janina - Brykula Nowa, Serwatowski Władysław - Bucniów, Serwatowski Władysław - Hrehorów, Serwatowski Władysław - Jezierzany, Serwatowski Władysław - Sokołów, Serwatowski Władysław - Złotniki, Sękiewicz Siedlecka Stanisław Wanda - Szypowce Krasne, Sicmaszko Józef - Dawidkowce, Siedlecka Wanda - Sadzawki, Sielberman A. - Zaturzyn, Siemieńska Zofia - Soroka, Siemieński hr. Stanisław - Chłopówka, Siemieński hr. Stanisław - Howiłów Mały, Siemieński hr. Stanisław - Ilowiłów Wielki, Siemieński hr. Stanisław - Msza nieć, Siemieński hr. Stanisław - Peremiłów, Siemieński hr. Stanisław - Postołówka, Siemieński-Lewicki hr. Jan Stanisław - Chorostków, Sietrzewitowski Józef - Rohaczyn Wieś, Silberman Dawid - Morawieczyzna, Siskowiecki Tadeusz - Popowce, Skarzewska Żuk- Z. - Worwolińce, Skólska Józefa - Worwolińce, Skrzyszowska Emma - Chartanowce, Skrzyszowska Emma - Stawki, Słomnicka Dora - Darachówka, Słomnicka Dora - Tiutków, Słomnicka Dorota - Słobódka Strusowska, Słonecki Adam - Korościatyn, Słonecki Adam - Krasiejów, Słonecki Adam - Zadarów, Smarzewski Tadeusz - Kobyla, Sochanik Juliusz - Czumale, Sołecki Jan - Borki Małe, Sołecki Jan - Witosówka, Sommerstein Alfred - Brykula Stara, Sommerstein Alfred - Burkanów, Sommerstein Alfred - Hajworonka, Sommerstein Alfred - Mieczyszczów, Sommerstein Alfred - Podbrykule, Sommerstein Jakub - Darachów, Sopotnicki Adam - Wiśniowczyk, Sozański Stanisław - Białoskórka, Sozański Stanisław - Kozówka, Speiser Zygmunt - Rosochowaciec, Spiegel Sam. - Hubin, Stachoń Paweł - Trościańce, Starzeński hr. Adam - Mogielnica Nowa, Starzyński hr. Kazimierz - Iławcze, Starzyński Julian - Baranów, Starzyński Julian - Jarhorów, Starzyński Leopold - Tuczna, Stecke Jakub - Rożanówka, Stecki Bolesław - Śródopolce, Stein Izrael - Rusiłów, Stern Juda - Filipkowce, Sterschus Józ. - Chilczyce, Stock Wolf - Dębina, Stock Wolf - Podfilipie, Stock Wolf - Wierzbówka, Stoich Józef - Rzepniów, Suchestów Henryk - Łopatyń, Swistun Jan - Kije, Swistun Włodzimierz - Magdalówka, Sykora Hieronim - Białkowce, Sykora Hieronim - Hieroni mówka, Szapiro Agata - Poczapy, Szarfspitz Jakub - Hrycowce, Szawłowski Jan - Przewłoka, Szeliski Henryk - Kozowa, Szotarski Michał - Hleszczawa, Szotarski Michał - Iwanówka, Szumiańska Antonina - Krzywe, Szybalski Prus- Tadeusz - Skwarząwa, Szyjkowski dr Leopold - Korszyłówka, Ślezak W. - Dmytrów, Świderski Władysław - Barysz, Świderski Władysław - Puźniki, Tchórznicki Władysław - Pohorylce, Tchórznicki Władysław - Stanimirz, Tennebaum Naftali - Hałuszczyńce, Teodorowicz T. - Czernichowce, Thuerhaus Mendel - Zarwanica, Thullie Adam - Rzepniów, Thurhaus Jakub - Sadzawki, Tochanik Julian - Nowiki, Tomaszewska Maria - Skowiatyn, Tracz Stefan - Szyty, Traczewski Stefan - Krzywice, Traczewski Stefan - Słowita, Treitler Ignacy - Rohaczyn Wieś, Tretcr Tadeusz - Lisko, Trzecieniecki Tadeusz - Urytwa, Turnin Hend. - Stojanów, Tyczkowski Stanisław - Szyły, Tyszkiewicz hr. Tadeusz - Klebanówka, Tyszkowski Adam - Chlebowice Świrskie, Tyszkowski Gozdawa- Antoni - Krasna, Tyzenhaus Rom. - Kimirz, Udrycki Dominik - Lukawiec, Ujejska Maria - Hleszczawa, Ujejska Stefania - Zacisze, Ujejska Zofia - Sewerynka, Ujejski Feliks - Denysów Mały, Ujejski Feliks - Denysów Wielki, Ujejski Roman - Pawłów, Ujejski Roman - Sielec Bieńków, Ujejski Stanisław - Jurkowce, Ujejski Stanisław - Wasylkowce, Vilpel Henrietta - Wakans, Voelpel Jakub - Brzyszcze, Wahl L. - Stojanów Chorakówka, Waissman i Ska - Terpiłówka, Waniewicz Zygmunt - Brykula Nowa, Warta no wieź Józef - Dźwiniacz, Wasilkowski Edmund - Burty, Wasilkowski Edmund - Nowosiółka, Weinstein Feiwisz - Smykowce, Weisglos Weissbrod Seweryn Konrad - Ditkowce Pokropiwna, Weissglass Ilersch - Szerszeniowce, Weissglass Izydor - Stupki, Weissglass Zygmunt - Płocka, Weissglass Zygmunt - Słoboda Złota, Wekluk Emil - Bezbrudy, Weręczuk Zygmunt - Korzelice, Werner Andrzej - Brzezina, Wielaczyński Kazimierz - Józefówka, Wielaczyński Kazimierz - Marianka, Wiesglass Seweryn - Mszaniec, Więckowski Alfred - Ordów, Wikarski Jerzy - Bieniów, Wikarski Jerzy - Strutyn, Willner Jak. - Biała, Willner Malw. - Biała, Willner Paul - Biała, Willy Władysław - Żurawińce, Winnicka Franciszka - Zazulińce, Wirk Tadeusz - Hanaczówka, Wisłocki Bronisław - Dernów, Wisłocki Bronisław - Jasienica Ruska, Wisłocki Bronisław - Las Łany, Wisłocki Bronisław - Obydów, Wisłocki Bronisław - Podzamcze, Wiśniewski Ludwik - Ostra, Witaszek Izaak - Teklówka, Wittlin Bernard - Uwiń, Wittlin Józef - Nowiny, Wittlin Józef - Wyrów, Wittlin Mina - Wygoda, Wodzicka hr. Aleksandra - Ilukałowce, Wodzicki hr. Aleksander - Białokiernica, Wodzicki hr. Aleksander - Dębina, Wodzicki hr. Aleksander - Harbuzów, Wodzicki hr. Aleksander - Ilalczyna, Wodzicki hr. Aleksander - Łopuszany, Wodzicki hr. Aleksander - Manajów, Wodzicki hr. Aleksander - Olejów, Wodzicki hr. Aleksander - Tworzymirka, Wodzicki hr. Jerzy - Kutkorz, Wojciechowski Wincenty - Jacowce, Wolańska Julia - Mazurówka, Wolański hr. Franciszek - Pomorce, Wolański hr. Franciszek Maurycy - Rzepińce, Wolański hr. Władysław - Grzymałów, Wolański hr. Władysław - Przedmieście, Wolański hr. Władysław - Żyźnomierz, Wolański Władysław - Duliby, Wolański Władysław - Las Pomorce, Wolfarth Juliusz - Kurza ny, Wolfarth Juliusz - Wulka, Wolfarth Tadeusz - Sabatówka, Wolfarth W. - Demnia, Wolgner Józef - Komarówka, Wolpel Jerzy - Łonie, Wolski Kazimierz - Perepelniki, Wołoszyński Franciszek - Słobódka Janowska, Wortanowicz Józef - Dobropole, Wólniewieź Antoni - Olesza, Wrabetz Mar. i Rom. - Wicyń, Wybranowska Ignaca - Czupernosów, Wybranowski Stanisław - Kimirz, Wybranowski Stanisław - Uszkowice, Wychowski Stanisław - Szmańkowczyki, Wyspiańska Antoni na - Sadzawki, Wyśpią ńska Antonina - Las Bilitówka, Zabiwski Stanisław - Dębówka, Zagórski Stanisław - Karolówka, Zagórski Stanisław - Kołodziejówka, Zagórski Stanisław - Panasówka, Zaleski hr. Aleksander - Ostapie, Załęska Janina - Skomorochy, Zangen Boi. Marc. - Chomiakówka, Zareba Ewelina - Uhrynów, Zawadzki Antoni - Rydoduby, Zawadzki-Ochocki Antoni - Białobożnica, Zawadzki-Ochocki Antoni - Wierzbowiec, Zawidowski Klemens - Nuszcze, Zawidowski Władysław - Stryhanka, Zawistowski Stanisław - Supranówka, Zcrygiewicz Maria - Iwanie, Zebracka Anna - Ostrów, Zeidman Dora - Hnilice Małe, Zeidman Markus - Kościelniki, Zeitleben Jan - Zahajce, Zieliński Izydor - Batków, Zieliński Władysław - Iwanczany, Zieliński Władysław - Kurniki Iwanczańskie, Zieliński Zbigniew - Hnilice Wielkie, Ziębicka Teresa - Tychówka, Zimet Eliasz - Trościaniec Mały, Zubrzycki Leon - Ludwikówka, Zuckerman Maurycy - Hołoszyńce, Zucker Mus. - Józefin, Żeleńska Seweryna - Seretec

Wiesz?
Posiadasz dodatkowe informacje? Dodaj! KONTAKTY

Powiadom znajomych o tej stronie:

Zobacz również...

*Nie znalazłeś poszukiwanych danych? Przeczytaj poradnik
-JAK SZUKAĆ?

*Interesuje Cię pochodzenie i znaczenie nazwiska? Zobacz
-POCHODZENIE NAZWISKA

*Imiona męskie i imię żeńskie -  znaczenie imion - zobacz
-IMIONA

 

*Interesują Cię nazwiska szlacheckie i Twoje pochodzenie?
-WYWODZENIE POCHODZENIA

Szukaj nazwiska, miejscowości, herbu Najczęściej poszukiwane wyrażenia:    kredyt, fundusz
 

*Zobacz, gdzie występuje Twoje nazwisko
-INDEKS NAZWISK

*Opisy rodów - zobacz opisy i dodaj opis Twoich przodków
-RODZINY

*Darmowy program drzewo genealogiczne ii wzór, szablony
-DRZEWO GENEALOGICZNE

 

 

 

 


 
 
idź na początek strony  

Poleć innym tę stronę:                           


Prawa autorskie zastrzeżone (c) Artur Ornatowski 2002
Ograniczenie odpowiedzialności